Skocz do zawartości

Camping Rafa na majówkę?


Kvasir

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na Majówce w 2016.

Miejsce spokojne, zielone, sprzęt pływający zamknięty, ceny dosyć wysokie.

Znakomite miejsce jako baza wypadowa do : termy Uniejów, Zoo safari w Borysewie, i lokalna tama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2019 o 22:55, Kvasir napisał:

 

Ktoś jest w stanie coś napisać na temat tego miejsca?

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Na weekend tak, na dłuższy pobyt nie bardzo :) Kemping jeden z droższych ale w miarę ok, jest plac zabaw, bezpośrednie zejście do wody choć plaża bardzo mała.10 km wcześniej w Ostrowie Warckim jest fajna, nowoczesna przystań, teraz w remoncie ale kemping działa (wpisz w wyszukiwarke Kemping Ostrów Warcki. Jeśli masz możliwość to  polecam dzikusa pod termami Uniejów, tam będziecie mieli co robić i do Zoo Safari Borysew też blisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli myślimy o tej samej Rafie nad zbiornikiem Jesiorsko 

To pamiętajmy że jest to zbiornik  retencyjny więc linia brzegowa zmienna. Podobno z funduszy europejskich powsta)ł tam całkiem ładny i spory ośrodek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na majówce i mam mieszane uczucia. Teren czysty i zadbany, łazienki ładne, czyste, ale typowo letnie. Plaża z uwagi na pogodę nie używana, plac zabaw fajny. Na kilka dni można postać, odpocząć.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w zeszłym roku i polecam. Węzeł sanitarny OK, na miejscu knajpa gdzie można zjeść normalny obiad czy rybę, my na pewno jeszcze tam wrócimy na jakiś weekend, polecam w szczególności motorowodniakom bo jest tam też betonowy slip i marina gdzie można trzymać łódkę.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2019 o 07:52, sebka34 napisał:

Podobno z funduszy europejskich powsta)ł tam całkiem ładny i spory ośrodek

Nie podobno a powstał, tylko nie na Rafie a w Ostrowie Warckim - Marina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 13.05.2019 o 19:50, strus251 napisał:

w Ostrowie Warckim - Marina. 

A masz www tego campu?

jestem teraz na Refie, od dziś. 

Potwierdzam nie tani, ale własny dostęp do plaży zalewu Jeziorsko, uważam że warto, w szczególności kiedy ma się ze sobą kajaki i dzieci uwielbiające nimi pływać. 

Wszedłem bez opłat, aby się rozejrzeć. Minus to stare zdezelowane cepki na wynajem, które zajmują najlepsze miejscówki. Zdaje się że może ze dwie są wynajęte, reszta stoi pusta. Zreszta nie zaciągnęłabym teraz do nich mojej rodzinki za nic. 

2+2+pies, samochód i cepka 97 zł dziennie.

Mam nadzieje, że od jutra wynagrodzi ten wydatek kilka wodnych przygód z rodzinką i to przez kilka dni. Prognoza pogody się poprawiła.

Póki co cisza, tylko lekki gwar campingowy. 

Ps. Moim zdaniem świetny ostatni bastion przed powrotem znad Bałtyku na południe kraju ?

Ps2. camping Sumex jest po drugiej stronie zalewu. Ponoć pyszne rybki w ichniejszej tawernie są przepyszne i niedrogie, jest też ponoć tanio. Byłem i odjechałem szybko. Więcej szczegółów o tym „campie” w jakiś dzień po rybce ;) 

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem  kilka lat temu. Kemping  taki sobie ale powiedzmy w miarę ok. Jezioro dla mnie brzydkie. Towarzystwo w weekendy hmmm trudne, hałaśliwe i nawalone. Wiecej na pewno nie pojadę.

Ps. Ostatnio byłem  na jednym kempingu (nie będę  pisał  na jakim bo to nie reklama) i jednego dnia jacyś debile chlali i puszczali jakieś  g. z głośników nawet po północy. Zgłosiłem w recepcji. Następnego dnia chodził zdecydowany ochroniarz i po 22 była cisza. To rzadkie u nas, niestety. Właściciele/dzierżawcy kochają  każdą zlotówkę, nawet od prostaków. Ale to droga do nikąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Michał2016 napisał:

Towarzystwo w weekendy hmmm trudne, hałaśliwe i nawalone. Wiecej na pewno nie pojadę.

Też miałem dziś zgrzyt, jutro stad się ewakuuje, nigdy więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kevin napisał:

Też miałem dziś zgrzyt, jutro stad się ewakuuje, nigdy więcej ?

Należy się małe sprostowanie, tylko wczoraj (z soboty na niedziele) przyjechała ekipa która włączyła dupną błyskającą kolumnę, w dodatku rozłożyła się na wyjściu z ogrodzenia do punktu czerpania wody. O 22 uciszył ich ochroniarz. 

5 zł za wstęp osoby jest tylko w weekend, bo ludzie tu ciągną do plaży a nie na camp. 

Dziś koniec pobytu. Cały środek tygodnia, jak makiem zasiał. Pełna kultura. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.