Jump to content
Tharule

Brać krzesła i stół na +6stC?

Recommended Posts

Tharule

Drodzy moi bardziej doświadczeni we wczesno-wiosennych eskapadach. Jadę na święta na camp66. Zapowiada się różnie, ale temperatury powinny oscylować w granicach 6-8 stopni w dzień, koło zera w nocy. Jest sens rozkładać stół krzesła i zadaszenie? Korzystacie z tego wiosna przy takich temperaturach? Będę z dzieciakami 5-9 lat.

Walt

Jest, będziemy mieli się gdzie na kawę wprosić 🤣

Zresztą, prognozy się polepszają 👍

Cathay

Jak nie rozłożycie stołu i krzeseł to będziecie siedzieć na ziemi!

No chyba że ze strachu (trochę uzasadnionego) przed zimnem chcecie siedzieć w budzie. Tyle że wówczas trochę sens karawaningu ginie. 

Rozkładaj i nic się nie martw. Oczywiście, więcej niż latem spędzicie w budzie, ale wierz mi że na zewnątrz też sporo posiedzicie. 

A jak masz przedsionek, to bierz chłopie rozkładaj, farelką na full i bez kurtek da się siedzieć.Dzieciaki święta na zawsze zapamiętają!

PaulinaS

My zawsze bierzemy i rozkładamy. Na spotkaniu w Dziećkowicach dwa tygodnie temu prawie wszyscy mieli rozłożone stoliki i krzesła.

Lucek26
Posted (edited)

Bezwzględnie trzeba zabrać ze sobą przedsionek najlepiej tzw. pełny oraz sprzęt do niego  . :przyczepa:W zamkniętym  przedsionku  w chłodne dni temperatura jest zawsze wyższa niż na zewnątrz nawet przy dużym zachmurzeniu bez żadnego ogrzewania. Natomiast gdy pojawi się słońce to w przedsionku robi się ciepło nawet w chłodne dni.  :ok:

Od lat zawsze wożę ze sobą przedsionek i zawsze go rozkładam. W warunkach wiosennego kempingowania razem z dziećmi  przedsionek z umeblowaniem to konieczność i wielka wygoda.  Poza tym w przypadku deszczu siedzisz w przedsionku bezstresowo.

Ps. Letni przedsionek także warto rozłożyć ,jeżeli nie masz pełnego. Przed wyjazdem sprawdź czy stelaż przedsionka jest kompletny oraz jego ścianki.

Zycze udanego wyjazdu i dobrego odpoczynku.:banan:

Edited by Lucek26 (see edit history)

Tharule

Dzięki za porady. Nie chciałem się wygłupić ani brac niepotrzebnie gdybym miał być jedynym z takim ekwipunkiem. Walt- zapraszamy ;)

Funiaki

Do zobaczenia - my też jedziemy i bierzemy.

ps. według Ventusky ma byc cieplej - niedzielę wielkanocną pokazuje ok. 13-14 stopni (o 11.00).

TomekKnaus

..... a oscypki 'z widokiem na Śnieżkę' nie masz ochoty konsumować w plenerze !?! .... 

TOM

20190327_125403.jpg

Tharule
Posted (edited)

Funiaki - yr.no pokazuje już 15-16 stopni. za chwilę zmienię pytanie czy brać kąpielówki na 21*C 😉

Tom- jeśli to z dzisiaj, to rozsierdziłeś mnie bardzo! 🙂 Ja już nie mogę w robocie wysiedzieć, bo do Wielkanocnego, pierwszego w tym sezonie wyjazdu jeszcze daleko, głowa pełna od planów, co zapakować, czego nie zapomnieć, a Ty mi takie zdęcie serwujesz. Nie masz litości. Nic a NIC! 😉 Do zobaczenia!

p.s. pierwszy raz na camp66- wjazd od strony J. Góry ul Wielkopolską i dalej w lewo w widokową? z drugiej str lepiej się nie pchać?

Edited by Tharule (see edit history)

jacekzoo

Dokładnie tak, wjeżdżaj od strony karpacza

TomekKnaus
28 minut temu, Tharule napisał:

Tom- jeśli to z dzisiaj, to rozsierdziłeś mnie bardzo! 🙂 Ja już nie mogę w robocie wysiedzieć, bo do Wielkanocnego, pierwszego w tym sezonie wyjazdu jeszcze daleko, głowa pełna od planów, co zapakować, czego nie zapomnieć, a Ty mi takie zdęcie serwujesz. Nie masz litości. Nic a NIC! 😉 Do zobaczenia!

p.s. pierwszy raz na camp66- wjazd od strony J. Góry ul Wielkopolską i dalej w lewo w widokową? z drugiej str lepiej się nie pchać?

Primo ... foto z końcówki marca ...

Secundo ... dojazd tylko i wyłącznie od strony Jeleniej Góry - gdyż z drugiej strony jest tak wąsko, że ledwo co się osobówka mieści (kręta dróżka miedzy domami) - jadąc "od dołu" w kierunku Karpacza (od ronda) - przy głównej drodze jest znak dojazdu do camp66 ... na jutubku masz nawet filmik dojazdowy

TOM

Kevin

Witam, dobry temat i jeszcze lepsze odpowiedzi. 

Ja tez zamierzam jechać na święta na kemping pierwszy raz w tym roku...i w ogóle pierwszy raz w życiu.

...ale przedsionka nie zamierzałem brać...zatem muszę logistykę ogarnąć od nowa w tym zakresie.

dzieki za temat i odpowiedzi 👍

Tomek12

Ja w ten weekend odbyłem swój pierwszy w życiu wyjazd z przyczepką. Chciałem przetestować przed weekendem majowym i w sobotę wyjazd do Sopotu w niedzielę powrót ( ok 1000km pyknęło). Akurat było załamanie pogody w weekend i w okolicach Łodzi na trasie w tamtą stronę było max 2 st i padał śnieg. Jednak w Sopocie cały weekend słoneczko świeciło i w niedzielę rano pomimo że było może 6-7 st. C to w słońcu przy cepce za wiatrem kawka na krzesełkach i nawet bez kurtek można było posiedzieć w samej bluzie. 

Reasumując - krzesła i stół brać bez zastanawiania się!

mirmar

Qrde, jak zobaczyłem ten temat wątku to od razu chciałem napisać, że NIE, ale już widziałem kilku wypowiadających się entuzjastycznie, że TAK więc sie wstrzymałem ze swoja opinią. Obecnie jestem w Grecji 🇬🇷 i temperatury sa w okolicach +15 do ok +20 -jak jest słońce, i narazie niewiele skorzystaliśmy z krzeseł i stołu. Choć dodam, że mam tu więcej deszczu lub chmur niż słońca. Wczoraj tchnięty tym wątkiem, a była całkiem ładna pogoda, nawet zaproponowałem żonie, że może wyjdziemy z obiadem na zewnątrz, to usłyszałem, że "Na dworze szybko się obiad wystudza i będę zimne jeść. Jak chce to mogę iść ale ona i dzieciaki nie idą." Skończyło się, że jedliśmy w przyczepie. Także wracając do pytania w temacie to już sam NIE WIEM. :niewiem:

Funiaki
Posted (edited)

Kto był na Camp 66, to wie, że prawie z każdego stanowiska  jest widok na Śnieżkę (no chyba, że faktycznie będzie full i zastawią widok inne przyczepy). Odmów to sobie człowieku przyjemności wypicia na powietrzu gorącej kawki/gorącej kawki z prądem/piwka/kakao/etc. na foteliku na powietrzu.

Edited by Funiaki (see edit history)