Skocz do zawartości

Caravelair ile warta ?


marnow

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm oglądałem Caravelair'a z 2018 roku. Po lekkim uszkodzeniu naroża. W środku nówka, nie używana. Ale mebelki, absolutnie wszystko w środku było tak liche, cienkie, i delikatne, że w życiu bym tej marki nie rozważał. Nie polecam. Szczególnie jak potem wejdziesz do Knausa czy Fendta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny ten Calavelair , ja oglądałem podobnego 98' niezarejestrowana u nas z Dani za 9000 ale sobie dałem spokój bo w dwóch rogach z tyłu tak 3cm była od środka spróchniała podłoga 

a i w tamtej prysznica nie było

 

ale za to tylne szafki zmieniały się w łózko piętrowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.... 14-16 jeśli sucha...i w ładnym stanie.Dobrzan na temat marki się dość trafnie wypowiedział. Co prawda są modele z wyższej półki tej marki i tam może wyglądać to lepiej, ale wskazany przez Ciebie model jest przeciętny.

$miem twierdzić, że przez swoją delikatność może być trudno o dobry stan takiej budki

Chyba że było o nią mega dbane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jest warta to powinieneś zapytać obecnego właściciela. To tak na początek.

A czy warto ją kupić? Jeśli jest sucha i sprawna, wyposażenie działa, wystrój i rozstaw odpowiada to ... może tak.

18 minut temu, marnow napisał:

Ile warta wg was ?

Według mnie tak strzelać się nie da. Tym bardziej, że nic nie piszesz o tej przyczepie (wyposażenie, stan, itp ... ). Przyczepy to nie samochody, nie ma prostej kwalifikacji rocznika ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem w 2012 mojego cavalera (rocznik 2002) to też miał jeden narożnik podłogi spróchniały, ale co było złe to usunąłem i przykręciłem w tym miejscu kawałek sklejki. Podłogę co rok, dwa lata smaruję olejem lnianym - i do tej pory nic więcej się nie dzieje - z tym można żyć.

Z jednej strony to delikatna przyczepa, ale z drugiej jest ona lekka więc fajnie się jeździ ze zwykłą osobówką. Przy zakupie też miałem wątpliwości, ale teraz nie żałuję - przez 7 lat dobrze mi służy i zanim kupie nową to jeszcze parę  lat pojeżdżę - polecam tę markę zwłaszcza dla dbających o sprzęt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Budka wygląda zacnie, o ile nie ma wad ukrytych, to warta grzechu.Szkoda tylko, że nie ma stałego kibelka, jak się w nią wsadzi przenośny to bardzo mało miejsca będzie w łazience.Coś wiem na ten temat, bo sam miałem przenośny i go wywaliłem z hukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kalapan napisał:

Budka wygląda zacnie, o ile nie ma wad ukrytych, to warta grzechu.Szkoda tylko, że nie ma stałego kibelka, jak się w nią wsadzi przenośny to bardzo mało miejsca będzie w łazience.Coś wiem na ten temat, bo sam miałem przenośny i go wywaliłem z hukiem.

Mówisz?

daje do myślenia z tym kibelkiem, ale zdjęcia zachęcające do oględzin. Pasuje mi, że leciutka i taka zgrabna. Dzięki za wsparcie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zachęcająco. Jeśli zdecydujesz się na oględziny zwróć uwagę na te miejsca. To mogą być ale nie muszą pęknięcia plastiku ... .

1099151881_Emeraude1.jpg.71491e6c9316ef5813f8a3216a82c428.jpg

 

1896528450_Emeraude2.jpg.4d7b3a69a84a8a2b43dbdcb35740fa71.jpg

626708125_Emeraude3.jpg.779c404d8dbafb53a86ebff3a71c65ba.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.03.2019 o 19:57, marnow napisał:

Ile jest warta taka ciepła i czy warto taka kupić ? 97rok z przedsionkiem

received_293492868000028.jpeg

received_621405168301597.jpeg

received_2262228327350866.jpeg

received_550490008767446.jpeg

received_301946443773196.jpeg

received_802904680102071.jpeg

I co kupiłeś tą przyczepę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem ktoś wkleił na Marketplace  facebooka  - Caravelair z 1996 roku  w Chrzanowie za 10 tys. zł. Najgorzej toto nie wygląda, nawet ma stabilizator.Tylko o ile w ogóle, to kibelek ma przenośny i coś mi nie pasi z drzwiami do kibelka.Powinny tam być - a wisi szmata. Moze ktoś szuka takiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.