Skocz do zawartości

Wielka Majówka „U Sikory” Niedźwiady Małe - 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Dotarliśmy do domu. Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie i spędzenie czasu w miłej atmosferze. W imieniu organizatorów bardzo dziękuje tym wszystkim co wspierali nas wszelką pomocą, właścicielom Pani Gosi i Panu Piotrowi za wszystkie posiłki i atrakcje dla dzieci ( zamek dmuchany, karuzelę). Jak już się ogarnę to na pierwszej stronie poprawię listę uczestników ( wpiszę wszystkie załogi które pojawiły się na majówce ) i wrzucę jakieś zdjęcia od siebie.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich :) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ sam osobiście nie robiłem wiele zdjęć a te co zrobiłem niezbyt są wyraźne ?, więc podebrałem trochę od naszej Ani ( Frytki ) parę zdjęć . Na resztę mamy poczekać. :) .

Z tego co wiem RODO z nami nie było , jeżeli jednak ktokolwiek z Was nie wyraża zgody na jakieś zdjęcia to proszę pisać. 

Proszę o udostępnianie swoich zdjęć i filmików.

Pozdrawiam. Irek.

P5038511.JPG

P5038492.JPG

P5017762.JPG

P5017793.JPG

P5017871.JPG

P5017956.JPG

P5038364.JPG

P5038470.JPG

P5017756.JPG

P5017581.JPG

P5017723.JPG

P5017732.JPG

P5038519.JPG

P5038532.JPG

P5048543.JPG

P5048551.JPG

P5048589.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zapisanych załóg i tych które dopisały się na miejscu, łącznie było nas 127 ekip. Listę zaktualizowałem na 1 stronie. Jeżeli popełniłem jakiś błąd i wykreśliłem kogoś kto jednak był to przepraszam i proszę mi napisać. Na liście uwzględniłem wszystkich tych co byli zarówno 2 dni jak i tych co byli cały czas.

Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkim dziękuję.

 

Edytowane przez irkoski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy pierwszy raz na takim zlocie i od teraz co tylko damy radę będziemy obecni?

Dziękujemy organizatorom i właścicielom pola za super zabawę i liczne atrakcje dla dzieci

Dziękujemy Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super opinie ze sie podobało to zawsze pozytywnie nastawia do pracy organizatorów...czują że sa docenieni...alle ale jezeli sie podobaja w takiej formie wspolne zabawy to pamietajcie ze z tych 50 dych co dajecie tego nie idzie zrobic...dlatego zapraszamy darczyncow do wspolpracy moze to byc np.pomoc ..ktos pracuje w jakiejs firmie co ma dostep do gadzetow co mogly by byc nagrodami dla dzieci...ma w domu jakies gry zabawki nie uzywane a dzieci wyrosly itp..to organizatorzy chetnie to zagospodaruja jako nagrody dla dzieci..bedzie to sluzylo dobru wspolnemu i uatrakcyjni nagrody ,podarunki dla dzieci..dzieci tego nie przeliczaj a ciesza sie z kazdej nagrody...Jezeli ktos za to zawsze szukac kontaktu z organizatorami i dawac co mozecie..do nastepnej imprezy,,,a moze Boże Ciało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, irkoski napisał:

Z zapisanych załóg i tych które dopisały się na miejscu, łącznie było nas 126 ekip. Listę zaktualizowałem na 1 stronie. Jeżeli popełniłem jakiś błąd i wykreśliłem kogoś kto jednak był to przepraszam i proszę mi napisać. Na liście uwzględniłem wszystkich tych co byli zarówno 2 dni jak i tych co byli cały czas.

Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkim dziękuję.

 

Irku załoga z pozycji 105. irekg1  była, jednak choroba psiaka zmusiła ich do powrotu. Załapali się jednak na kilka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Frytki4 napisał:

Irku załoga z pozycji 105. irekg1  była, jednak choroba psiaka zmusiła ich do powrotu. Załapali się jednak na kilka ?

Ok. W takim razie poprawiam :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.