Skocz do zawartości

Przygotowanie przyczepy do zimowania


polka0305

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem nowa na tym forum i chciałabym zadać pytanie odnośnie przygotowania przyczepy do zimowania. W jednym z poradników znalazłam taki punkt który mówi że na zimę należy spuścić wodę z systemu hydraulicznego i wlać płyn do konserwacji. Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby mi ten punkt rozjaśnić jaki to płyn należy wlać co polecacie , gdzie to można zakupić oraz jak taką czynność przeprowadzić ?

   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o taki płyn jak w układzie hydraulicznym w samochodzie. Wg mnie nie warto tak kombinować. Wystarczy spuścisz wodę korkami spustowymi i wydmuchasz wodę z układu i będzie ok. W zeszłym roku wydmuchałem wodę samymi ustami i nic nie zamarzło, no  może poza prysznicem o którym zapomniałem (na szczęście nic nie pękło - spadł tylko przewód ze słuchawką jak zamarzł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Spablo1 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.