Skocz do zawartości
ondo

Prośba o opinię / oględziny - Hobby w Iławie

Rekomendowane odpowiedzi

ondo

Witajcie po raz pierwszy,

Przeglądam forum od dawna, gdyż w planie jest zakup przyczepki..pierwszej swojej. Rodzinne wakacje w przyczepie wspominam doskonale a i 2 tygodniowy objazd PL za czasów studenckich w samodzielnie przystosowanej Niewiadówce do niezależnego funkcjonowania przez kilka dni... 

Wracając do tematu - szukam przyczepy dla rodzinki 2+2 (2 i 4 lata). Holownik to Ford S-Max 2.0 TDCi - super auto o lekko nieszczęsnym DMC 2505 kg - w zasadzie każda sensownej wielkości przyczepa powoduje przekroczenie 3,5T. Kurs B+E zakończony ;) - pozostało zapisać się na egzamin (na dniach) i go zdać. Nie chcemy szaleć z budżetem więc max 10 000 zł (tak, wiem, czytałem - ciężko coś znaleźć godnego uwagi ale się nie poddaje).

Znalazłem ogłoszenie z przyczepą Hobby - spełnia wszystkie nasze oczekiwania - wielkość, przedsionek w komplecie, nie drewniane meble, dwa osobne spania, toaleta kasetowa: https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-CID5-IDvAIbv.html

Doszedłem, że to model 470 TK Classic. Ze sprzedającym rozmawiałem - twierdzi, że wszystko ładnie, pięknie i nic tylko brać. Niestety do Iławy mam "jedyne" 560 km. W związku z tym proszę forumowiczów o opinię, ewentualnie o oględziny jak ktoś mieszka w pobliżu.

Pozdrawiam z Cieszyna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Voku

Z takim budżetem to szukaj raczej w swojej okolicy, teraz już prawie po sezonie więc pewnie coś się jeszcze znajdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kynig61

Jak masz czas to kup u Niemczech,kolega kupił po sezonie za 2,5tys.Euro.Szukaj od prywatnych zawsze cena do zbicia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi