Skocz do zawartości

Sylwester 2018 Polana Sosny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Proszę o info jak wygląda droga na ten Camping w warunkach zimowych z Nowego Targu. Mam na myśli odśnieżanie, szerokość drogi i wzniesienia - Czy można tam w miareę bezproblemowo przyczepkę 2,5 m szeroką zaciągnąć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bawimy się tam od kilku lat.  I dawaliśmy info na forum. Poszukaj, poczytaj, będziesz wszystko wiedział. Było o tym wielokrotnie.  Pozdrawiam AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony dodam, że w ubiegłym roku byliśmy po raz pierwszy w Niedzicy na zimowym wyjeździe i pomimo padającego śniegu bez problemu dojechaliśmy. Co prawda nasza cepka 230cm ale nie widzę problemów, żeby tam przyciągnąć 250cm. Z Twoim 4x4 i 480 niutkami z palcem w d#pie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również w zeszłym roku byliśmy po raz pierwszy. Nasza przyczepa też ma 250 cm i powiem, że  nie mieliśmy żadnych problemów. Co prawda jadąc do Niedzicy drogi były czarne, nie wiem jakby to było gdyby akurat sypało. W każdym razie polecam zimowy karawaning . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje aniaruda za dodatkowe info. Pytam bo nie znam tego rejonu a bywa różnie. W zeszły week wracając z Cam66 wjechałem w mega wąską droge i porysowałem cepkę. Jak Ktoś pyta to ja zawsze podpowiadam jak mogę pomóc, bo pisanie żeby sobie na forum poszukał jest słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest słabe. Ale powiedz sam ile razy można pisać o infrastrukturze, dojeździe, odśnierzaniu dróg, największych wzniesieniach, grzaniu cepek, ciepłej wodzie, ogrzewaniu wiaty i.t.p.  To już było i łatwo to znaleźć na forum. Rozumiem, że chciałbyś aby Ci ktośodpisał w jednym poście, ale może chwileczkę byś poświęcił czasu na znależienie informacji zamiast oczekiwać, że ktoś to zrobi za Ciebie.

Zapraszamy serdecznie na nasz Sylwester.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

JacekSz i Szaraja, też oczywiście będziemy. proszę o dopisanie DJ Adama że swoją  lepszą  połową,  zeby byli wszyscy. 

Wilu, Ty się nie zastanawiaj tylko przyjeżdżaj. Jak masz 4x4 bez problemu dojedziesz, nawet z dużą  przyczepą.  Zamiast wody nalej zimowy płyn do spryskiwaczy,  choć jak masz ogrzewana przyczepke  i tego nie trzeba. Łazienki są super,  podobnie pomieszczenie do mycia garów.  My w zimie nie używamy zlewu z uwagi na możliwość zamarzniecia wody w odpływu przy bardzo niskich temperaturach. A Adam ma trochę racji, bo temat zimowego karawaningu, to dla nas jak przysłowiowy odgrzewany kotlet, co roku ludzie pytają. A najlepiej sprawdzić wszystko samemu. 

Zresztą prawda jest taka że nieważne  gdzie, ważne z kim

Płyn oczywiście do kobyłka do splukiwania 

Karol cieszę się że zobaczymy całą  zacna Rodzinkę.  Do zobaczenia

Edytowane przez Szaraja (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim....

Nas bardzo ale to bardzo zainteresował temat...tylko....trochę boimy się zimowego karawaningu do tego z dwójką dzieci 4 i 6 lat.

Ja jeszcze może i bym zaryzykowała ale mąż ma same wątpliwości, że zimno, że ślisko....

A patrząc na Waszą relację z zeszłego roku widze same plusy...:)

Do kiedy trzeba się zdecydować?

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwex, u nas odwrotnie. Ja mam przetestowane i bardzo mi się podoba karawaning w wymiarze zimowym a żona ma potężne opory ale dała się namówić na spróbowanie :) W zeszłym roku się nie udało, syn nam się rozchorował po świętach i klops. W tym roku już musi się udać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2018 o 14:37, AKISSJG napisał:

Nie wiem czemu ale zostaliśmy pominięci, może przez bezdomność. Dlatego aktualizuję listę:

1. AdamH.       2

2. dudek_t - 2+1

3. Simbus 2 + 2

4. Grace & adje   2

5. vrs 2+3

6. Mandrol 2+2

7. Kojoty 2+2

8. Akissjg 2

9. JacekSz & Szaraja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Czy możemy jeszcze do Was dołączyć ? Myśleliśmy o spędzeniu Sylwestra w warunkach kempingowych, początkowo brałam pod uwagę Camp 66 bo tam mamy blisko, ale widzę, że Wy będziecie w Pieninach, których w sumie nie znamy, więc  moglibyśmy się spotkać i nawet być może coś tam zobaczyć.  Jeśli to możliwe dopiszcie nas proszę do listy Magda i Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.