Skocz do zawartości

Sylwester 2018 Polana Sosny


Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, jacekzoo napisał:

A dlaczego przód? Ja bym obstawiał albo cztery albo tył ?

Żeby skręcał. Tak mam napisane w instrukcji od samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć ? dziękujemy całej sylwestrowej ekipie za ciepłe przyjęcie. Cieszymy się, że mogliśmy spędzić dwa wspaniałe wieczory starego roku oraz przywitać nowy w Waszym gronie, gronie ludzi pozytywnie zakręconych, pełnych pasji i pozytywnej energii. Pozdrawiamy i do zobaczenia, Beata i Elek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtamy? Tu wysłannicy Szefa wszystkich Szefów ze Szczecina.  Dziękujemy za świetną zabawę Sylwestrową ???? Dawno tak się nie bawliśmyśmy.  No cóż wszystko co dobre szybko się kończy☹mamy nadzieję iż spotkamy się za rok. Pozdrawiamy Renia i Mirek

JESZCZE KORONY TĘ TRZY KORONY

20190101_135417.jpg

20190101_140036.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudek_t        Raczej resztki Jacka Danielsa które zostawiłeś pod mą cepką nie ostaną się do następnego spotkania na Podlasiu ale mam godne zamienniki :].

                        Masz rację,  zrzutka była zbyt mała - w przyszłym roku inaczej to zrobię.

                        Zniżkę otrzymałeś za fakt że byłeś.:bravo:

                        Przyczepki Fendt powyżej dmc 1600 kg mają nośność osi na granicy. Potwierdził to dealer, że przypadki zniszczenia łożyska są spotykane. Mnie to spotkało.

                       Kupiłem bęben z łożyskiem ( oryginały ) i samo łożysko - też oryginał. Nawet tanio - nie w necie. Łożysko w podróży nie wymienisz. Potrzebna prasa i nietypowy  

                      dotoczony wałek. W firmie mam wszystko a i tak straciłem pół dnia.  Lepiej wozić kompletny bęben. Tego oczywiście Ci nie życzę.             Pozdrawiam serdecznie.

vrs               O sanitariatach zapomniałem bo do nich nie chodzę. Ale tam zawsze było albo ciepło albo sakramencki upał. W poprzednich latach raczej zgłaszaliśmy nadmiar

                     ciepła. Może obsługa nas uprzedziła???   :niewiem:                 Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎01‎-‎05 o 17:47, vrs napisał:

Ty lepiej kup sobie zimówki do przyczepy ;). 

Kupię, kupię do tej nowszej, większej jak pojedziemy razem zimą do Rovaniemi dwoma brytyjskimi brygadierami;)

W dniu ‎2019‎-‎01‎-‎05 o 20:53, ELBE 1997 napisał:

...w Waszym gronie...

NASZYM gronie bo też do niego należycie;)

 

Michał, kulig zrobiłeś? Pewnie nie bo przecież Twój brytyjski brygadier nie dałby rady???

Popatrz i się ucz jak to się robi Japończykami 4x4:yay: Co prawda zaczep bez stabilizatora ale ponad 15-metrowy zestaw szedł jak po sznurku, sorry, łańcuchu:yay:

P1090270.thumb.JPG.502eca59feceefb538be968308850494.JPGP1090276.thumb.JPG.c74146b82a2b7eb68b14e0c065b0d86d.JPGP1090277.thumb.JPG.eaba146f9b9ae10ebceb9b3df9b1a5a9.JPGP1090282.thumb.JPG.d9daeda4dcb8c86fa0557bb7aedffe1c.JPGP1090283.thumb.JPG.6aa04712177bbfb6c7c09922b57f3801.JPGP1090286.thumb.JPG.7537f04d06d576f87121706a63dd2d7e.JPG

Edytowane przez Mandrol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mandrol napisał:

Michał, kulig zrobiłeś? Pewnie nie bo przecież Twój brytyjski brygadier nie dałby rady???

 Popatrz i się ucz jak to się robi Japończykami 4x4:yay: Co prawda zaczep bez stabilizatora ale ponad 15-metrowy zestaw szedł jak po sznurku, sorry, łańcuchu:yay:

Ale co Ty tu wrzucasz jakieś zdjęcia na których prawie śniegu nie ma...

Kuligu ostatecznie nie było. Może i brygadier dałby radę ale śniegu bylo tyle że postanowiłem nie sprawdzać.

Ja się autentycznie bałem że będziemy kiblowac w tych górach do wiosny. Dlatego wróciliśmy w piątek bo było „okienko pogodowe do ataku szczytowego”.  Przyrodę trzeba szanować i respektować ;).

Nie zgadniesz jaka tam jest teraz pogoda... śnieg pada... praktycznie cały czas od piątku wieczorem.

Na kempingu jest teraz pewnie średnio z pół metra śniegu albo lepiej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎01‎-‎05 o 21:29, mirek k napisał:

Wtamy? Tu wysłannicy Szefa wszystkich Szefów ze Szczecina.  Dziękujemy za świetną zabawę Sylwestrową ???? Dawno tak się nie bawliśmyśmy.  No cóż wszystko co dobre szybko się kończy☹mamy nadzieję iż spotkamy się za rok. Pozdrawiamy Renia i Mirek

..... czytam sobie relację !!!! .....

.... i się dowiaduję , że Krzysztof Jarzyna ze Szczecina wyprowadził się do Goleniowa ?!?!?!

To jest już Skandal !!!! ? 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, TomekKnaus napisał:

..... czytam sobie relację !!!! .....

.... i się dowiaduję , że Krzysztof Jarzyna ze Szczecina wyprowadził się do Goleniowa ?!?!?!

To jest już Skandal !!!! ? 

TOM

RENIA JEST RODOWITA SZCZECINIANKA I TAK WTSZLO JA TYLKO OBSTAWA SORY POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2019 o 11:23, mirek k napisał:

RENIA JEST RODOWITA SZCZECINIANKA I TAK WTSZLO JA TYLKO OBSTAWA SORY POZDRAWIAM

..... dziś mi "śmignął"  w porze popołudniowej w Szczecinie taki Vw .... czyżby Krzychu J. odwiedził Sz-n !?!

.... podejrzewam, że w takim malowaniu więcej niż 1 nie krąży ?

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.