Skocz do zawartości

Kupno Kampera


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Czy znacie może jakiś sprawdzonych sprzedawców kamperów, chodzi o to aby byli to pewni sprzedawcy coś jak z przyczepami gdzie do niektórych nawet nie warto jechać. Mogą to być sprzedawcy z Polski lub z Europy. Chodzi oczywiście o kampera używanego w cenie tak do 250 tyś euro. Jeżeli taki temat już gdzieś istnieje na temat namiarów na to to proszę zamknąć,piszę z telefonu i nie bardzo mogę coś poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomuś, domyślam się pomyłki i chodzi Tobie o 25000eur.

Czy jest to sztywno ustalony budżet czy mocno elastyczny? Pytam, bo w przyszłym roku przymierzam się do kolejnego i być może swojego będę sprzedawał lecz cena będzie znacznie wyższa niż to co ustaliłeś.

.

Jeśli jednak chcesz namiar to mam firmę w której 2 kampery już kupiłem. W W W wygulgulójejesz

Königs Wusterhausen firma Carbotec pod Berlinem, brałem używane więc na pewno coś mają, tylko cena zabija czasami ale w zamian nikt nie robi nikogo w jajo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oczywiście że pomyliłem cenę miało być 25000 € :P  już wyjaśniam o co chodzi dokładnie, mój znajomy który mieszka w Niemczech chciał kupić sobie kampera jako że nie miał nigdy do czynienia z ani z kamperami ani z przyczepami prosił mnie czy nie podał bym mu namiary na jakiś pewnych sprzedawców w Polsce lub w Europie. Oczywiście poleciłem mu aby zadał to pytanie też na Camper Team tak więc tam miał się zalogować i również się o to zapytać. Wiadomo że najprościej jest poszukać w Google sprzedawców kamperów ale jak wiemy niektórych sprzedawców lepiej omijać szerokim łukiem. Tak więc jeżeli ktoś wie gdzie ewentualnie można coś zobaczyć ciekawego będę wdzięczny za pomoc. Ja nauczony bolesnym doświadczeniem od jakiegoś czasu nie pomagam już nikomu w oględzinach ani samochodów ani przyczep, dlatego też temu mojemu znajomemu chciałbym ewentualnie tylko podać namiary na właśnie tych sprzedawców. Mów trakcie pisania tego posta Właśnie przeczytałem Wojtku twoją odpowiedź, temu znajomi mu chodzi Przynajmniej on tak chce że zależy mu aby Kamper był kupiony z jakiejś firmy gdzie nie zostanie zrobione właśnie w jajo czyli nie sprzedadzą mu jakiegoś badziewia, chociaż wszyscy dobrze wiemy jak to jest z niektórymi firmami, dlatego właśnie fajnie by było abym podał mu namiary właśnie na takie sprawdzone firmy, Co do ceny to wiadomo na pewno jeżeli mu się coś spodoba to będzie w stanie coś tam więcej zapłacić jeżeli Kamper będzie w bardzo dobrym stanie.  Dziękuję za pomoc i cieszę się że moim postem rozbawilem co niektórych  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze powiedz Koledze, że jest w doskonałej sytuacji bo w gruncie rzeczy zapłaci mniej niż my sprowadzając do PL

Cło i opłaty ma zaoszczędzone a my niestety jesteśmy tym obciążeni.

I dla rozeznania, po przekombinowaniu ceny na fakturze, moja ostatnia akcyza to 21,800zł = eur5000+ <gwm> !!!!!

Zatem odpowiednik w PL będzie znacznie droższy niż w D.

Paradoksalne ale prawdziwe, a w rzeczywistości u nas te sprzęty są tańsze, więc w domyśle wiadomo że gdzieś diabełek siedzi, zaciera ręce, ostrzy widełki, czeka i się śmieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.