Skocz do zawartości

Dusseldorf 2018 - nowości/ciekawostki


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę do tych, co wybrali/wybierają się na targi - może jak zauważycie coś ciekawego, oryginalnego, to wstawilibyście fotki/zdjęcia (także tabliczki ze specyfikacjami) - co Wy na to?

Ja z chęcią odwiedzę w ten sposób targi nogami innych...;-)

Jeśli to tylko mi wydaje się dobrym pomysłem to proszę o Moderatorów o wyrzucenie wątku do kosza;-)

Edytowane przez Zulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo - dzięki za odzew!! Czekamy zatem...

Już pojawiły się oczywiście na TwojejTubie jakieś filmiki, ale póki co dość chaotyczne - czyli z gatunku wszystko i nic.

Mi najbardziej podoba się stoisko Airstreama.

Na ten przykład:

 

Zauważyłem też, że pojawiły się buskampery z napędem 4x4 na bazie Fiata/Citroena - tzn. może one i były wcześniej, ale jakoś nie trafiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak by ten Dusseldorf był tak blisko granicy wschodniej Niemiec, jak jest zachodniej, to bym z chęcią doskoczył, ale 1200 km na doskok to legutko dużo...:-(

A poza tym na sobotę mam już zaplanowany clubbing w Krakowie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Zulos napisał:

No jak by ten Dusseldorf był tak blisko granicy wschodniej Niemiec, jak jest zachodniej, to bym z chęcią doskoczył, ale 1200 km na doskok to legutko dużo...:-

No autem nie ma sensu. Raczej myślę o samolocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autem miałoby sens, gdyby się ściepnęło i ruszyło kilka osób.

Ja już sprawdzałem - mam połączenie z Balic za 574 zł - niby OK, ale planów już nie zmienię:-(

Co ciekawe z Warszawy znalazło mi najtańsze za 923,- zł...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Zulos napisał:

Autem miałoby sens, gdyby się ściepnęło i ruszyło kilka osób.

No może, ale ode mnie to ponad 1000 km. Czyli minimum 10h. Nie chce mi się :)

 

Cytat

Co ciekawe z Warszawy znalazło mi najtańsze za 923,- zł...;-)

Najtaniej mi obecnie znajduje za niecałe 850 zeta.

EDIT: Niepojęte dla mnie, że lot z Poznania przez Wawę jest tańszy niż lot z Wawy. Ten sam samolot. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam pojęcia jak oni ustalają te ceny biletów, które są diametralnie różne w różnych okresach - czy mają na to jakiś algorytm, a jeśli tak to chyba sami nie wiedzą jak on to oblicza...

Ja kiedyś leciałem z Krakowa do Mediolanu za 98,- zł w obie strony i rozmawialiśmy z pasażerami, to kwoty za które lecieli były tak różne, że nijak nie można było dojść z czego one wynikały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Zulos napisał:

Ja też nie mam pojęcia jak oni ustalają te ceny biletów, które są diametralnie różne w różnych okresach - czy mają na to jakiś algorytm, a jeśli tak to chyba sami nie wiedzą jak on to oblicza...

Ja kiedyś leciałem z Krakowa do Mediolanu za 98,- zł w obie strony i rozmawialiśmy z pasażerami, to kwoty za które lecieli były tak różne, że nijak nie można było dojść z czego one wynikały...

Szkoda, że nie mogę kupić biletu Poznań - Warszawa - Dusseldordf - Warszawa - Poznań i wsiąść w Wawie. Bo w drodze powrotnej pewnie dałoby się tak zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja jadę po raz czwarty i tak jak w latach ubiegłych, nie traktuję tego wyjazdu wyłącznie w celach targowych. Główna atrakcją, w Dusseldorfie na Caravan Salon było, jest i będzie przebywanie na tym olbrzymim kempingu, w który na ten czas zamienia się targowy parking. Targi, to tylko dodatek :) (żart oczywiście), ale jak tam jechać, to tylko kamperem lub z przyczepą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna - dłuższa relacja z jotuba:

 

Podoba mi się - choć to nie nowość - lodówka z osobnym zamrażalnikiem i z zarówno lodówką jak i zamrażalnikiem otwieranymi na obie strony - to jest świetny patent...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.