Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu "u Sikory" Niedzwiady Małe 14-16.09.2018


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś, opuszczając pole wszedłem w posiadanie pozostawionego rozgałęźnika w roździelni elektrycznej "przy latarni".

Załoga która pozostawiła i chciałaby odzyskać, proszona o kontakt.

Wiem że pewnie przesyłka wyjdzie drożej niż wartość nowej, nie mniej może ktoś związany jest z nią sentymentalnie ;) czy coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Krzys & Asia napisał:

Nieśmiało proponujemy kolejną imprezę tematyczną p.t.: "UFO" ?

Kosmicznie wyskokowe napoje z beczek ?, nieziemsko pyszne jedzenie ? (jak wszystko do tej pory), muzyka docierająca do najdalszej części galaktyki ?️, ale "Ziemianie" ? bez pozwolenia wstępu na parkiet - tylko KOSMICI ?.

Pozdrawiamy

Pomysł jak najbardziej do przemyślenia :) , a i powiem więcej ,że mi się podoba  . Czekamy na dalsze propozycje. Każdy może coś fajnego "wnieść" do zabawy.

 

 

W dniu 17.09.2018 o 09:18, majtasz napisał:

UWAGA!!! Prosze przeczytac.....W zwiazku z licznymi zapytaniami uczestnikow imprezy w Niedzwiadach wyjasniam....

Nikt na tej imprezie nie zarabia wszyscy co przyniej pomagali pracowali z serca aby inni byli radosni i usmiechnieci..Wiec prosimy nie walic tekstow ale na tej imprezie zarabiacie..Bo takie glosy przy ladzie byly..

Jezeli ktos jest kumaty to niech policzy wpisowe x ilosc załóg..no i praca 15 osób x 15 godzin ??? to juz  nima nawet na paluszki..A zobaczcie  ile bylo dobrocie.....

Wiec prosba aby tacy co tak mówia nie przyjezdzali na nasze imprezy..

Zbyszku ( Majtas) , to że czasem ktoś tak powie że zarabiamy na tym to tylko dlatego że jest nie świadomy i wystarczy uświadomić a nie od razu "usuwać" . Patrząc z innej perspektywy po prostu mogło to tak wyglądać, nie każdy daje wiarę temu że bezinteresownie można dla innych tyle zrobić. Dla mnie osobiście branie udziału w takiej organizacji na swój sposób jest super zabawą, a zapłatą jest widok dobrze bawiących się uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wczoraj o 19 odjechaliśmy z kempingu jako ostatnia załoga :)

Bardzo dziękujemy za wspaniałą organizację całego spotkania. Pomysł z latami 80 idealnie wpasowany w nasze roczniki ;) Jeszcze raz dziękujemy tym którzy zadali sobie sporo trudu żeby wszystko przygotować i prowadzić zabawę przez caly weekend.

Podziękowania również dla Pana Piotra z żoną. Jak przystało na prawdziwych gospodarzy dbali aby każdy czuł się wyśmienicie i tak właśnie było. Kemping "U Sikory" jak zwykle na wysokim poziomie:yes:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, danielpoz napisał:

My wczoraj o 19 odjechaliśmy z kempingu jako ostatnia załoga :)

Bardzo dziękujemy za wspaniałą organizację całego spotkania. Pomysł z latami 80 idealnie wpasowany w nasze roczniki ;) Jeszcze raz dziękujemy tym którzy zadali sobie sporo trudu żeby wszystko przygotować i prowadzić zabawę przez caly weekend.

Podziękowania również dla Pana Piotra z żoną. Jak przystało na prawdziwych gospodarzy dbali aby każdy czuł się wyśmienicie i tak właśnie było. Kemping "U Sikory" jak zwykle na wysokim poziomie:yes:   

No to pobalowaliście :) , tylko pozazdrościć, że mogliście zostać do wtorku i rozkoszować się tą ciszą na polu po imprezie i wrócić do domu wypoczęci :D. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, irkoski napisał:

No to pobalowaliście :) , tylko pozazdrościć, że mogliście zostać do wtorku i rozkoszować się tą ciszą na polu po imprezie i wrócić do domu wypoczęci :D. Pozdrawiam.

Pisząc we wtorek wczoraj czyli mowa jest o poniedziałku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2018 o 12:59, irkoski napisał:

Pomysł jak najbardziej do przemyślenia :) , a i powiem więcej ,że mi się podoba  . Czekamy na dalsze propozycje. Każdy może coś fajnego "wnieść" do zabawy.

 A może dwa dni tematyczne ... :)   W pierwszy dzień lata 80-te ( tak jak było teraz - ponieważ myślę, że jest to uniwersalna muzyka łatwo integrująca ludzi oraz miło wpadająca w ucho i gardło  :) ), a na drugi dzień tak jak Krzysztof napisał - cos zwariowanego i niespotykanego na tym świecie.

Tylko martwię się o jedno ........ czy Irek wytrzyma presje dwudniową :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za miłą zabawę

Super zlot Ireczku piszemy się na UFO :brawo:

Fajnie grałeś jesteśmy pod wrażeniem

Podziękowania dla organizatorów i gospodarza byliśmy pierwszy raz ale na pewno nie ostatni pozdrawiamy

Iwona Arek i Michał Sieradz ?

20180915_161832.jpg

20180914_200753.jpg

20180914_200943.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Boas43 napisał:

 A może dwa dni tematyczne ... :)   W pierwszy dzień lata 80-te ( tak jak było teraz - ponieważ myślę, że jest to uniwersalna muzyka łatwo integrująca ludzi oraz miło wpadająca w ucho i gardło  :) ), a na drugi dzień tak jak Krzysztof napisał - cos zwariowanego i niespotykanego na tym świecie.

Tylko martwię się o jedno ........ czy Irek wytrzyma presje dwudniową :) :)

Coraz lepiej , tylko czemu są tylko dwa pomysły , na zlocie po podsumowaniu było ponad 110 załóg :) .

Yrek gwarantuje że wytrzyma presję :D. Na szczęście nie jestem sam i damy radę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam bardzo klimat lat 80’ przypasował, ale w sumie każdy będzie Ok jak ludzie będą się razem bawić :) czy to ufo, czy postacie z filmów, z taką ekipą to się uda :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą imprezę nie zdążyliśmy się przygotować, ale gdy będziemy wiedzieli wcześniej, to "kostiumy" zostaną przygotowane w czasie długich zimowych wieczorów...

23 godziny temu, Boas43 napisał:

A może dwa dni tematyczne ... :)   W pierwszy dzień lata 80-te ( tak jak było teraz - ponieważ myślę, że jest to uniwersalna muzyka łatwo integrująca ludzi oraz miło wpadająca w ucho i gardło  :) ), a na drugi dzień tak jak Krzysztof napisał - cos zwariowanego i niespotykanego na tym świecie.

Lata 80-te BIS - jak najbardziej, tego nigdy za dużo. Nawet mam i mogę przywieźć gramofon UNITRA Bernard i kilkanaście płyt, ale tylko tak żeby posłuchać w dzień, bo Król wieczornych imprez jest tylko jeden: DJ Irkoski !

 

4 godziny temu, irkoski napisał:

Coraz lepiej , tylko czemu są tylko dwa pomysły , na zlocie po podsumowaniu było ponad 110 załóg :) .

Panie Kierowniku, chyba trzeba zrobić ankietę, bo jak będzie 110 pomysłów, to nawet nie ma tyle weekendów w sezonie.?

1. UFO i kosmos (Star Wars, Star Trek, NASA, Houston mamy problem, itp, itd.).

2. Powtórka z rozrywki - lata 80-te BIS.

3. Postacie z filmów

2 godziny temu, meggi napisał:

Nam bardzo klimat lat 80’ przypasował, ale w sumie każdy będzie Ok jak ludzie będą się razem bawić :) czy to ufo, czy postacie z filmów, z taką ekipą to się uda :)

4. Dzień dziecka (sobota 1.06.2019) -  dorośli zamieniają się w dzieci, a dzieci w dorosłych. Jak dorosłe dzieci będą niegrzeczne, to pójdą na karnego jeżyka ?.

5. Profesjonaliści: czyli każdy prezentuje swój zawód, a jak nie to można inny, wymarzony ...

6....

7...

8..

9...

...

110...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.