Skocz do zawartości

Koszty, koszty, koszty...


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nam za 3 tyg. w CRO, przełom czerwca i lipca wyszło ok. 12.5-13kzl. 22 noce, w tym 2 Papa, 3 Zaton, 5 Prapratno, 2 Dole, 6 Strasko, 1 Zalaegerseg, 1 Biela/Mała Fatra, 2 w drodze na parkingach... 3502km, spalanie 10.5l/100km. Kilka razy knajpa, sporo gotowania, zawsze lody i inne atrakcje dla dzieciarni (typu mini golf itp.)... Do tego Viatolle, winiety, ubezpieczenia itd...

Na majówkę byliśmy na Słowacji, to tydzień z basenami (Tatralandia, Besenova) wyszło koło 4kzl... 

W 2016 dwa tygodnie Czechy, Austria (Villach), Włochy (Pra Delle Torri) w lipcu wyszło koło 10kzl...

Także przy tego typu wyjazdach liczę w planie 4kzl/tydzień... Myślę, że spore znaczenie ma okres wyjazdu (sezon/poza sezonem), liczba osób itp... W czasie tegorocznej CRO na Zatonie płaciłem po 68EUR/dobę, na Strasko po 58Eur/dobę... Przed 20 czerwca z ACSI pewnie bym płacił bliżej 30 EUR. ..

 

Edytowane przez bertosz
uzupełnienie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

6 godzin temu, jacekzoo napisał:

6tyg, 5700km i poszło 23k :blink: wydaje mi się że bardzo dużo...

Jacku, chyba nie czytałeś naszej 6-tygodniowej Skandynawii. My za same paliwo i promy zapłaciliśmy połowę tego co wydał Kiki...

Wyprawa wyprawie nierówna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie widać że tak to wychodzi. Może u mnie trochę przekłamane bo zawsze jeździliśmy w czerwcu albo wrześniu. Teraz w sumie jedziemy pierwszy raz w sezonie. 

U mnie jest jeszcze ten plus że nie mam z góry ustalonej kwoty, ,,praca sama pracuje,, i ciągle jakaś kasa wpada nawet jak mnie w tej pracy nie ma 2-3 tygdonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wyliczenia pokazują mniej więcej na 100 € na dzień dla zestawu 2+1+1 ( dorośli,uczeń /student i dziecko), w zeszłym roku odrobinkę mniej. Liczę jedzenie,spanie, opłaty wszystkie ale bez paliwa (czyli ok 60zł/100km)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ? doliczyłam się- z grubsza-

km - 4500/3 tygodnie

paliwko - 2700

aftastrady 550

 campingi 3100

zwiedzanie - 2700

knajpy- 800

żarełko-sklepy na miejscu 1800

żarełko sklep przed wyjazdem 1000

------- razem 12650  

no i te pozostałe 400 na lody??:bevil:

 i z czego tu  zrezygnować??? :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem jeden pojedzie i zabierze jedzenie że sobą, inny będzie gotował na miejscu inny chodził do restauracji, jeden nie wyda na autostrady a inny poszuka najtańszego kempingu.  Te koszty dla każdego będą inne ja przy swoich preferencjach wydałem tyle, kto inny wyda połowę tego.  Zaznaczam tylko ze to praktycznie na 4 dorosłe osoby.  

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego każdy jest inne a nie taki sam  ? Dla mnie jedzenie na wczasach jest na ostatnim miejscu, my jedziemy zwiedzać a nie jeść po restauracjach
ugotowanie czegoś na szybko w przyczepie wystarcza aby przeżyć, nie jestem Geslerowa aby łazić po knajpach, ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.