Skocz do zawartości

Ostrzeżenie - tak się kończy wężykowanie przyczepy i wymarzony urlop :(


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

@maarec ... żebyśmy się kiedyś na trasie nie spotkali ... bo jak będziemy wyprzedzać to film o 2ch takich nakręcą ;)))

To jeszcze ja się do Was podczepię, będzie lepsza oglądalność  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maarec ... żebyśmy się kiedyś na trasie nie spotkali ... bo jak będziemy wyprzedzać to film o 2ch takich nakręcą ;)))

 

jak by tak faktycznie Dudek_t jeszcze dołączył to byłaby co kręcić. Kamil masz ATC ? jak nie to byłyby testy czy to coś faktycznie da oraz jak zachowa się zestaw :). U mnie w rejonie jest takie nieczynne lotnisko wojskowe, gdzie zmieszczą się 3 zestawy obok siebie, spokojnie można tam sprawdzić czy mocniejszy seat z budką 250cm objedzie starszego forda z budką 230cm, a może Amarok z najlżejszą budką pokona osobówki ?

 

trochę tylko byłoby żal jakby testy poszły nie tak, bo ponad pół miliona na tych kilkunastu kołach do rozbicia.  Przydałoby się jeszcze kilku forumowiczów z kamerami. Nie wiem tylko czy starczyłoby ze 2km pasa na uzyskanie prędkości do oderwania się od podłoża, bo prędkość decyzji to na pewno osiągniemy :). Na końcu miejsca do zawracania tyle, że jednocześnie możnaby na 3 zestawy kółka kręcić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Francji jakoś nie widziałem żeby ktoś jechał 130km z przyczepą kempingową. Małą towarową może i jakiś się znalazł. Ale fakt faktem te ograniczenie do 80km jest słabe zazwyczaj i tak jedziemy tyle co Tiry albo ciut szybciej, a one często powyżej 90km cisną.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odmowy, co odmowy?? Przecież ustawialiśmy się (za pomocą moverów!!!) na nowym dzikusie przy starym lotnisku. Ni z tego ni z owego pojawiło się UFO (a nie był to nasz forumowicz) i jak nie przeciągnie nas po pasie... no jak nie wypłacić, no jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mocno byłbym ciekaw szczególnie porównania z Alhambrą ... bo na nią miałem chrapkę ale żona powiedziała, że autobusem nie będzie jeździć ... ;)

 

ATC u mnie nie ma :( tylko  jedynie

 

masa rzeczywista auta > 2x masa rzeczywista przyczepy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Francji jakoś nie widziałem żeby ktoś jechał 130km z przyczepą kempingową. Małą towarową może i jakiś się znalazł. Ale fakt faktem te ograniczenie do 80km jest słabe zazwyczaj i tak jedziemy tyle co Tiry albo ciut szybciej, a one często powyżej 90km cisną.

 

TIRa też obowiązuje 80 km/h. Ale nikt tego ograniczenia nie przestrzega jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem ostatnio za takim zestawem, też troszkę wężykował...

 

 

Holownik to chyba Volvo S70

Mnie zastanawia tylko, ile to mu żarło paliwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem ostatnio za takim zestawem, też troszkę wężykował...

 

 

Holownik to chyba Volvo S70

Ładnie by było gdyby to nagranie zostało udostępnione odpowiednim służbom,

a nawet moim zdaniem admini forum k.pl POWINNI przekazać to nagranie kierowca zestawu z filmu jest potencjalnym zabójcą no i łamie  mocno przepisy a kara za to wykroczenie to zatrzymanie prawa jazdy na min. trzy miesiące .

Edytowane przez wally1978 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie by było gdyby to nagranie zostało udostępnione odpowiednim służbom,

a nawet moim zdaniem admini forum k.pl POWINNI przekazać to nagranie kierowca zestawu z filmu jest potencjalnym zabójcą no i łamie mocno przepisy a kara za to wykroczenie to zatrzymanie prawa jazdy na min. trzy miesiące .

Jechał po za zbudowanym terenem więc prawko zostaje. Chcesz to donieś na gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.