Skocz do zawartości

Ostrzeżenie - tak się kończy wężykowanie przyczepy i wymarzony urlop :(


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

a jak nie ma to niech nie płacze  :ee:

 

 

Czy ktoś tu kurde płacze ????  :hmm:

 

Kajetan rozpoczął opis od wypadku , do którego przyczynił się w znaczny sposób sam bez niczyjej pomocy ( słaby samochód z dużą budą, niesprawny do końca zaczep i różne takie inne)

 

No i proszę.  W jednym zdaniu zostałem uznany winnym i podane też od razu zostały przyczyny. Po co więc nam cały temat i rozważania ???  :ee:  

nie stać go na 300zł na rok , 

 

Pokaz mi gdzie mogę wykupić pakiet OC i AC z assistance na przyczepę i na samochód (nawet osobno po 300 zł) a już tam jadę  :yay:  :ee:

, temat jak nic zaraz będzie zamknięty :oslabiony:

 

Nie. Nie będzie. Zostawię go dla takich osób jak Ty. Takich, które są nim realnie zainteresowane.

Tylko że jestem ciekawy postępu prac przy tek przyczepce, i oczywiście efektu końcowego.

Ja tak tą przyczepkę na pewno kiedyś zobaczę na żywo, ale są tacy co takiej okazji mieć nie będą

a na pewno są tego ciekawi.

 

O właśnie. Nieuchronnie zobaczysz  :]  I nieuchronnie przy okazji  :piwo:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu kurde płacze ????  :hmm:

 

No i proszę.  W jednym zdaniu zostałem uznany winnym i podane też od razu zostały przyczyny. Po co więc nam cały temat i rozważania ???  :ee:  

 

Pokaz mi gdzie mogę wykupić pakiet OC i AC z assistance na przyczepę i na samochód (nawet osobno po 300 zł) a już tam jadę  :yay:  :ee:

 

Nie. Nie będzie. Zostawię go dla takich osób jak Ty. Takich, które są nim realnie zainteresowane.

tez bym chetnie kupil takie sam place 109 euro rocznie za ADAC ....ale po pierwsze to od uznawania winy to jest sad a od ubezpieczen towarzystwa ubezpieczeniowe a wszytkim tym tzw super kierowcom ktorzy oczywiscie jezdza przepisowo :miga:  i z pelna swiadomoscia :blagac: i oczywiscie maja w 100%sprawne wszystko ..... itd itp proponuje zeby sie dobrze zastanowili co pisza bo nikt swiety nie jest a tu co po niektorzy chyba pisza zeby sie nie nudzic w domu- wiec zamiast zasmiecac temat moze lepiej wziac psa na spacer i sie nie osmieszac.Kajetan trzymam kciuki i czekam na relacje z naprawy Andrzeja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi gdzie mogę wykupić pakiet OC i AC z assistance na przyczepę i na samochód (nawet osobno po 300 zł) a już tam jadę  :yay:  :ee:

 

poczytaj warunki assi - wszędzie przyczepa jest dołączona do samochodu i nie trzeba nic dodatkowego kupować, jak coś się dzieje z samochdem to przyczepa jedzie na haku za lawetą , i odwrotnie też to działa - przyczepa na lawetę a ty jedziesz samochodem z tyłu i pilnujesz budy 

 

i z własnego doświadczenia wiem, że to działa  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj warunki assi - wszędzie przyczepa jest dołączona do samochodu i nie trzeba nic dodatkowego kupować, jak coś się dzieje z samochdem to przyczepa jedzie na haku za lawetą , i odwrotnie też to działa - przyczepa na lawetę a ty jedziesz samochodem z tyłu i pilnujesz budy 

 

i z własnego doświadczenia wiem, że to działa  :yes:

 

buhahahah ... dobre sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro się czyta posty Chrisa. Warszawka nie potrafi się jak zwykle zachować. Natarczywość agenta ubezpieczeniowego na prowizji.

No ale każdy może mieć problemy ze zrozumieniem albo z samym sobą.

Ten wątek nie dotyczy spraw ubezpieczeniowych. Jak ktoś chce błysnąć wiedzą w tym temacie polecam osobny temat łatwy do znalezienia i pisz tam człowieku do woli i na temat, przynajmniej inni na tym skorzystają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz na drugie Jackowski   :look:  , bo przepowiednie masz podobne  :blagac:  :]

Nie nie mam, ale umie czytać i widzę że już nie ma nic na temat tylko samie pier...nie o szopenie.

Kajtek załóż osobny temat tylko o naprawie przyczepki :yes:  i wszystkie bzdety do kosza, bo relacja

z naprawy Twojej przyczepy zniknie pośród takich bzdetów, a szkoda. :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam, ale umie czytać i widzę że już nie ma nic na temat tylko samie pier...nie o szopenie.

Kajtek załóż osobny temat tylko o naprawie przyczepki :yes:  i wszystkie bzdety do kosza, bo relacja

z naprawy Twojej przyczepy zniknie pośród takich bzdetów, a szkoda. :oslabiony:

 

Rozważam już od jakiegoś czasu. Ale nie bój żaby. Tam też rozpęta się pewnie dyskusja np. o sensie zastosowania tej a nie innej listewki  :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam już od jakiegoś czasu. Ale nie bój żaby. Tam też rozpęta się pewnie dyskusja np. o sensie zastosowania tej a nie innej listewki  :>

 spoko, ja będę się tylko przyglądał, remont to nie moja sprawa  :hehe:

 

ale dosyć na dziś mieszania w temacie , jadę w trasę  :hej:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo mieć własne zdanie, osąd sytuacji. Nie koniecznie musi on być zbieżny z większością.Ideą forum jest wymiana poglądów. Tyle chciałem dodać od siebie po przeczytaniu kilku ostatnich postów.

Widzę, że nakrecacie się wzajemnie a nie o to chyba chodzi. Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.