Skocz do zawartości

Kemping Gąski - Sarbinowo


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne Grono. Szykujemy się z ekipą na Gąski w tym roku na wakacje (druga połowa lipca). Jest nas 3 przyczepy i mam prośbę - polecicie jakieś pole, aby stanąć razem, obok siebie i biesiadować wieczorami przy jednym stoliku ? Oczywiście rodzinne biesiady 40 latków z dziećmi. Ale zdarza nam się przysiedzieć do 24 :-) Mam dokonać wyboru w imieniu ekipy :-) Myślałem o Arku, ale czytałem tu że może być ciasno i kwaśno......   A może coś obok tego pola ?  Na mapie widać że tam pole obok pola.

Polecicie coś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

9 godzin temu, melklik napisał:

Witam Szanowne Grono. Szykujemy się z ekipą na Gąski w tym roku na wakacje (druga połowa lipca). Jest nas 3 przyczepy i mam prośbę - polecicie jakieś pole, aby stanąć razem, obok siebie i biesiadować wieczorami przy jednym stoliku ? Oczywiście rodzinne biesiady 40 latków z dziećmi. Ale zdarza nam się przysiedzieć do 24 :-) Mam dokonać wyboru w imieniu ekipy :-) Myślałem o Arku, ale czytałem tu że może być ciasno i kwaśno......   A może coś obok tego pola ?  Na mapie widać że tam pole obok pola.

Polecicie coś ??

Zapomnij o ARKU. Na to pole przyjeżdżają ludzie by po roku pracy w znoju WYPOCZYWAĆ, a nie biesiadować do północy lub słuchać nocnej gadaniny innych.

Za nocne gadanie właściciel pola szybko wyprosi Cię z pola .

WODNIK jest OK na swawole i inne wyczyny spragnionych nocnych biesiad.

Edytowane przez powolniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 godzin temu, mikepi napisał:

Rzuć jeszcze okiem na Ada w Sarbinowie. Blisko morza, prysznic w cenie

Byłem na ADA w Sarbinowie i jest OK mają tylko trochę małe parcele. Ja w tej chwili jestem na ALFA-Klif w Gąskach - parcele spoko, większość jednak na patelni. W Sarbinowie w tej chwili ruch jak na Krupówkach a w Gąskach cisza/spokój - dużo mniej ludzi na plaży bo zejścia na plażę są praktycznie z ośrodków. Czytałem o remoncie drogi w zeszłym roku w Gąskach , jakież było moje zdziwienie jak na dojeździe do miejscowości jest wyasfaltowany tylko jeden pas :puk:. Poczytałem/popisałem ...... relaksuję się dalej :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za opinie. Też myślałem o Adzie, bo byliśmy już u nich ale w Unieściu - było b.dobrze. Tutaj ciasno i rezerwacje....  Lepiej nam będzie chyba w gąskach. Pojedziemy, zobaczymy  ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PIQ napisał:

(...). Czytałem o remoncie drogi w zeszłym roku w Gąskach , jakież było moje zdziwienie jak na dojeździe do miejscowości jest wyasfaltowany tylko jeden pas :puk:. (...).

A mógłby s doprecyzować, o który dojazd chodzi.

Wszak do Gąsek można dojechać z DK 11 z 6. miejscowości (Kalisz Pomorski, Będzino, Słowienkowo, Borkowice, Dworek, Kładno) , a w końcowej fazie z 3.  stron ( Pękalin-Gąski i Paprotno; pomijam gruntową drogę przez pola z Sarbinowa).

Na czym polegać ma wyasfaltowanie tylko jednego pasa (czy drugi pas jest wykorytowany, zamknięty, itp ???) i w którym miejscu owe miejsce jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, powolniak napisał:

A mógłby s doprecyzować, o który dojazd chodzi.

Pół drogi asfalt a reszta szuter /wzdłuż/. Śmiesznie wygląda - no chyba że im tyle asfaltu zostało z remontu i tam wylali.

droga do Gąsek.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIQ jeszcze wcześniej (czyli ok. 10 lat temu) były wyznaczone mijanki. Później wskazany przez Ciebie fragment drogi dojazdowej już został urządzony tak jak opisałeś. Tak więc nie ma to związku z modernizacją w Gąskach ul. Nadbrzeżnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.