Skocz do zawartości

Kemping Gąski - Sarbinowo


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i znowu w Gąskach...
Złote Piaski praktycznie pełne, pierwszy raz widzę tutaj taki tłok. Są może że 2-3 wolne miejsca.
Pozostałe kempingi też pełne (rzucam okiem z ulicy).
Porobiło się jednym słowem - trzeba dzwonić i rezerwować. Ludzie rzucili się na ten sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MichuP napisał:

No i znowu w Gąskach...
Złote Piaski praktycznie pełne, pierwszy raz widzę tutaj taki tłok. Są może że 2-3 wolne miejsca.
Pozostałe kempingi też pełne (rzucam okiem z ulicy).
Porobiło się jednym słowem - trzeba dzwonić i rezerwować. Ludzie rzucili się na ten sport.

Jechałem przez Gąski w czwartek, faktycznie full, trochę wolnych miejsc było w Sarbinowie - Ada i w Mielenku 

Przynajmniej tak to z roweru wyglądało 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, patriks napisał:

Nie jest również tak łatwo go otrzymać... pomimo, że przysługuje... oraz pomimo wprowadzonego Nowego Ładu... 

?

Bzdura, kilka kliknięć i bon jest na mailu.

@Commander większe pola honorują i bez problemu znajdziesz jak poszukasz, w Gąskach dwa na 100%, Pod Brzozami w Ustroniu też - jest info na stronie, chyba Wodnik w Swornychgaciach też przyjmował.

Właśnie wczoraj zapłaciłem bonem, więc da się i wcale nie szukałem specjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem cała Polskę zygzakiem... chyba ze 2000 km z południa na Hel. Tylko w jednym miejscu honorowano bon turystyczny. Nie jest tak łatwo się tego pozbyć.

Pod latarnią płaciłem na Helu bonem i w Darłówku … więc u mnie 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka kliknięć i nadal nie ma bonu... muszę do urzędu iść i odwołania pisać tak jak wiele innych osób które mają pecha z systemem. Podobnie mam ze szczepieniem, zaszczepiony dwa razy z wydrukiem potwierdzajacym drugą dawkę a w systemie widnieję jako po pierwszej dawce i też muszę się odwoływać.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie uzyskanie bonu w zeszłym roku jak i płatność dzisiaj w "Złotych Piaskach" bez problemu.
Płatność zajęła dosłownie minutę.
Dodam, że pozwolili zapłacić bonem tylko za obecne na kempingu dziecko - obiektywnie widać państwo działa skutecznie wbrew różnym opiniom. "Dają" kasę i zapewne kontrolują wydatki (musiałem podpisać papier).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, patriks napisał:

Kilka kliknięć i nadal nie ma bonu... muszę do urzędu iść i odwołania pisać tak jak wiele innych osób które mają pecha z systemem. Podobnie mam ze szczepieniem, zaszczepiony dwa razy z wydrukiem potwierdzajacym drugą dawkę a w systemie widnieję jako po pierwszej dawce i też muszę się odwoływać.. 

A wniosek na 500+ wypełniasz Ty czy Małżonka? bo do bonu turystycznego dane zaciągają z systemu 500+ i dlatego jak np. 500+ składa Żona to bonu u Ciebie nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to przerobiliśmy, sprawdzaliśmy i testowaliśmy na moje i na żony konto... żona była również w urzędzie w tej kwestii, nie ma bonu ani u mnie ani u niej... a w urzędzie stoją ludzie z podobnym problemem i wypełniają wnioski o bon, bo w systemie go nie mają... tak, że muszę się również kopnąć do madame lub gentelmena zza urzędowego biurka w celu złożenia reklamacji/wniosku/czynnego żalu... ale skoro się należy... ?

Z tym szczepieniem, gdzie jestem po dwóch a w systemie widnieje jedno to o mały włos by mnie nie wpuścili na Polandrocka... była konsternacja, konsultacje i debaty... ale wpuścili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie uzyskanie bonu w zeszłym roku jak i płatność dzisiaj w "Złotych Piaskach" bez problemu.
Płatność zajęła dosłownie minutę.
Dodam, że pozwolili zapłacić bonem tylko za obecne na kempingu dziecko - obiektywnie widać państwo działa skutecznie wbrew różnym opiniom. "Dają" kasę i zapewne kontrolują wydatki (musiałem podpisać papier).
Jakiś wyjątek bo w większości przypadków bonem możesz zapłacić za wszystkich i niemal wszystko, nawet za jedzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, patriks napisał:

Już to przerobiliśmy, sprawdzaliśmy i testowaliśmy na moje i na żony konto... żona była również w urzędzie w tej kwestii, nie ma bonu ani u mnie ani u niej... a w urzędzie stoją ludzie z podobnym problemem i wypełniają wnioski o bon, bo w systemie go nie mają... tak, że muszę się również kopnąć do madame lub gentelmena zza urzędowego biurka w celu złożenia reklamacji/wniosku/czynnego żalu... ale skoro się należy... ?

Z tym szczepieniem, gdzie jestem po dwóch a w systemie widnieje jedno to o mały włos by mnie nie wpuścili na Polandrocka... była konsternacja, konsultacje i debaty... ale wpuścili

Ewidentnie serwery *.gov.pl Cię nie lubią ?‍♂️?. Życzę wytrwałości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jacek00 napisał:

Jakiś wyjątek bo w większości przypadków bonem możesz zapłacić za wszystkich i niemal wszystko, nawet za jedzenie emoji1787.png

Właśnie, jakaś nadgorliwość, nas nikt nie rozliczał ile dzieci a ile reszta, zresztą jak liczą parcelę, prąd ?

Znajomi płacili w Energylandi i też poszło za całość :hmm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.