Skocz do zawartości

Kemping Gąski - Sarbinowo


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem obecnie w gąskach Alfa Klif do 20 sierpnia zapraszam parcel 19 pozdrawiam

Niestety nie zdazylem nakleic naklejki została w domu :) przyczepa Adria angielka 

Edytowane przez Sowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polecam Złote Piaski w Gąskach, właśnie stamtąd wróciliśmy. Parę kroków od morza, pustawo już o tej porze, spokój cisza.
Ubikacje czyste, jedyny minus to 2 zł za 3 min pod prysznicem no i może trochę daleko do centrum Gąsek.


Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
20 godzin temu, infer napisał:

Jesteście już? Jak z miejscami I cena?u Arka w tym roku Full więc szukamy miejscówki

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

My będziemy 25 lipca ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, DARDUS napisał:

Na dzień dzisiejszy miejsca wolne są, cenowo bez zmian, jak w ubiegłym roku.

My też tu jesteśmy, miejsc dość sporo,jeśli chodzi o Wodnika

Edytowane przez ampere (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawracalam Wam głowę w kilku watkach, więc czuje się zobowiązana napisać jak spędziliśmy urlop.
Pojechaliśmy (z namiotem) do Gąsek. 600 km zrobione. Byliśmy wcześnie rano więc najpierw poszliśmy przywitać się z morzem. Plaża piękna, dzieci zachwycone. Zjedliśmy sniadanie i postanowilismy się zameldowac na polu.
Wjechaliśmy do Arka i mąż nawet się nie zatrzymał, tylko zawrócił.
Tak jest ścisk okropny. Namiot przy namiocie, przyczepa przy przyczepie. Podziwiam Was, że wypoczywacie w takich warunkach.
Byliśmy bardzo zmęczeni. Wypiliśmy kawę, dzieci zjadły lody. Obejrzeliśmy inne kampingi w Gąskach i załamka. Wszędzie tyle ludzi. My jesteśmy przyzwyczajeni do ciszy i odrobiny prywatności.
Kawa postawiła nas na nogi.
Pojechaliśmy 200 km dalej. 3 h później byliśmy w Kopalinie na Capowce. Spędzałam tam wakacje w dzieciństwie. Może dlatego tam się czuje jak w domu. Jest spokojnie. Dużo miejsca. Jezioro prywatne właścicieli pola. Nie chciałam tam jechać bo daleko do morza i piaszczysta droga przez wydmy, ale okazało się że dużo się zmieniło.
Odpoczeliśmy i zchillotowalismy.
Piękne wakacje. Bez luksusu i animatorów dla dzieci, za to z jagodami za płotem i radością dzieci obcujących z lasem.
Jeśli chcielibyście zobaczyć inny świat na kampingu to polecam tani i niepozorny klimat na Capowce.
b9242d8dc99d35448c74fa29e90d7bf0.jpg1c6088437e2ca428d0c2c7ee98338f12.jpg551ad36e5f4fc99eeebbf683a425e5e7.jpg2e676adfaeab2dd54675566da5ac1584.jpga62b5df2f750755ea66000f50e21019f.jpg0f4090ce67bc54a793cab1cf4fe6f2a0.jpga788d0a5379e62f60eff71d668daff26.jpg1bfaeb36c2c7bffb3804d529c8ec2ae8.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę, w Gąskach wylądowaliśmy  przypadkiem ,bo znajomi tu "odpoczywali" ,nie zobaczą mnie tu już NIGDY. Porażka  totalna,chyba ,że ktoś lubi "imprezownie" ,to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ampere napisał:

Zazdroszczę, w Gąskach wylądowaliśmy  przypadkiem ,bo znajomi tu "odpoczywali" ,nie zobaczą mnie tu już NIGDY. Porażka  totalna,chyba ,że ktoś lubi "imprezownie" ,to polecam.

Tak to bardzo często jest, jak przypadek decyduje o wyborze kempingu.

Zdradź proszę tajemnicę o owym miejscu, chodzi o Wodnik czy Alfa Klif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.