Skocz do zawartości

Leśne pole biwakowe Nad Źródełkiem Miłości, Tarnów Jezierny


AKISSJG

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.

Polecam tym którzy lubią kameralne klimaty: Leśne pole Biwakowe Nad Źródełkiem Miłości w Tarnowie Jeziernym. mapka

Ośrodek o charakterze rodzinnym, bezpośrednio nad jeziorem, ciepła woda w łazienkach non stop, przyłącze do prądu i woda dość gęsto. 

lenovo_20180702_194526.jpg

lenovo_20180707_203650.jpg

lenovo_20180707_203715.jpg

lenovo_20180707_203724.jpg

lenovo_20180707_203855.jpg

lenovo_20180707_204006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super:) Czegoś takiego szukałam, ale jedno pytanie - czy są prysznice? Nie mogę doczytać, bo w różnych opisach tego miejsca jest tylko mowa o WC i umywalkach. I nie wiem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jaaalko71 napisał:

Wygląda super:) Czegoś takiego szukałam, ale jedno pytanie - czy są prysznice? Nie mogę doczytać, bo w różnych opisach tego miejsca jest tylko mowa o WC i umywalkach. I nie wiem:(

Tak prysznice są i to z ciepłą wodą bez przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam nad tym jeziorkiem wiele lat temu, w przepięknym domku myśliwskim :). Chętnie kiedyś z przyczepą zahaczę, bo mam siostrę niedaleko. Tylko czy w weekendy nie ma dużo ludzi nad wodą? Jak z ciszą nocną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, aga7403 napisał:

Byłam nad tym jeziorkiem wiele lat temu, w przepięknym domku myśliwskim :). Chętnie kiedyś z przyczepą zahaczę, bo mam siostrę niedaleko. Tylko czy w weekendy nie ma dużo ludzi nad wodą? Jak z ciszą nocną?

W ciepłe weekendy jest sporo osób, większość z dziećmi. Co do ciszy to jest tam zarówno cisza nocna, jak i cisza że aż w uszach słychać przepływ krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AKISSJG napisał:

W ciepłe weekendy jest sporo osób, większość z dziećmi. Co do ciszy to jest tam zarówno cisza nocna, jak i cisza że aż w uszach słychać przepływ krwi.

Kurcze, jeżeli tak będzie, to to będzie nasz kemping:) już nie mogę się doczekać:jump: A za tą informację - :bravo::thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Właśnie zachęcony wspomnianym tematem i będąc w pobliżu zajechałem na wspomnienie pole. Nie zostałem przyjęty. Dla jasność podróżuje z żoną i dziećmi (3 i 6 lat). Podobno nie ma miejsca i należało zadzwonić "3 miesiące temu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam kilka lat temu i pamiętam tylko tłok. Uciekłem. Znalazłem fajne pole (bardzo duże) w Kużnicy Zbąskiej (jakoś niedaleko). Co prawda bez luksusów ale prąd, woda i naprawdę czyste toy toye są. W tym roku zmienił się właściciel to może i coś się polepszy (prysznice, ciepła woda).

 

 

 

 

 

Edytowane przez Sandbeck (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Focus napisał:

Również dwa tygodnie temu otrzymałem informacje,  że nie ma miejsc i nawet pół przyczepy nie wejdzie... ?

 

Widać obłożenie spore maja. 

W kwestii "pół przyczepy" to dopowiem, że właściciel łaskawie otworzył mi bramę żeby można było zawrócić(wszak jechałem ze 2km przez las). Wjechałem do środka i całym zestawem zawróciłem bez wrzucania wstecznego.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Czy ktoś mógłby udzielic informacji jak obecnie wygląda tam sytuacja? Duże obłożenie? Chcielibyśmy wyskoczyć na kilka dni i nie wiem czy startować w tamtym kierunku. Będę wdzięczna za wszelkie informacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, AKISSJG napisał:

Niestety z tego co słyszałem miejscówka już jest nie aktualna, Właściciel zastawił cały teren stacjonarnymi przyczepami. Szkoda.

O kurczę serio???:( To szkoda. Ale to pewna informacja? Oczywiście sama zadzwonię przed wyjazdem do właściciela, ale informacje bezpośrednio od osób przebywających cenię bardziej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.