Jump to content
AKISSJG

Leśne pole biwakowe Nad Źródełkiem Miłości, Tarnów Jezierny

Recommended Posts

AKISSJG

Hejka.

Polecam tym którzy lubią kameralne klimaty: Leśne pole Biwakowe Nad Źródełkiem Miłości w Tarnowie Jeziernym. mapka

Ośrodek o charakterze rodzinnym, bezpośrednio nad jeziorem, ciepła woda w łazienkach non stop, przyłącze do prądu i woda dość gęsto. 

lenovo_20180702_194526.jpg

lenovo_20180707_203650.jpg

lenovo_20180707_203715.jpg

lenovo_20180707_203724.jpg

lenovo_20180707_203855.jpg

lenovo_20180707_204006.jpg

jaaalko71

Wygląda super:) Czegoś takiego szukałam, ale jedno pytanie - czy są prysznice? Nie mogę doczytać, bo w różnych opisach tego miejsca jest tylko mowa o WC i umywalkach. I nie wiem:(

AKISSJG
1 godzinę temu, jaaalko71 napisał:

Wygląda super:) Czegoś takiego szukałam, ale jedno pytanie - czy są prysznice? Nie mogę doczytać, bo w różnych opisach tego miejsca jest tylko mowa o WC i umywalkach. I nie wiem:(

Tak prysznice są i to z ciepłą wodą bez przerwy.

porzeczka

Byłam nad tym jeziorkiem wiele lat temu, w przepięknym domku myśliwskim :). Chętnie kiedyś z przyczepą zahaczę, bo mam siostrę niedaleko. Tylko czy w weekendy nie ma dużo ludzi nad wodą? Jak z ciszą nocną?

jaaalko71

Dziękuję za odpowiedź:) Z pewnością tam zawitamy:)

Pozdrawiam

AKISSJG
8 godzin temu, aga7403 napisał:

Byłam nad tym jeziorkiem wiele lat temu, w przepięknym domku myśliwskim :). Chętnie kiedyś z przyczepą zahaczę, bo mam siostrę niedaleko. Tylko czy w weekendy nie ma dużo ludzi nad wodą? Jak z ciszą nocną?

W ciepłe weekendy jest sporo osób, większość z dziećmi. Co do ciszy to jest tam zarówno cisza nocna, jak i cisza że aż w uszach słychać przepływ krwi.

jaaalko71
4 godziny temu, AKISSJG napisał:

W ciepłe weekendy jest sporo osób, większość z dziećmi. Co do ciszy to jest tam zarówno cisza nocna, jak i cisza że aż w uszach słychać przepływ krwi.

Kurcze, jeżeli tak będzie, to to będzie nasz kemping:) już nie mogę się doczekać:jump: A za tą informację - :bravo::thank:

grzeniu

Właśnie zachęcony wspomnianym tematem i będąc w pobliżu zajechałem na wspomnienie pole. Nie zostałem przyjęty. Dla jasność podróżuje z żoną i dziećmi (3 i 6 lat). Podobno nie ma miejsca i należało zadzwonić "3 miesiące temu".

Focus

Również dwa tygodnie temu otrzymałem informacje,  że nie ma miejsc i nawet pół przyczepy nie wejdzie... 😉

Widać obłożenie spore maja. 

Sandbeck

Byłem tam kilka lat temu i pamiętam tylko tłok. Uciekłem. Znalazłem fajne pole (bardzo duże) w Kużnicy Zbąskiej (jakoś niedaleko). Co prawda bez luksusów ale prąd, woda i naprawdę czyste toy toye są. W tym roku zmienił się właściciel to może i coś się polepszy (prysznice, ciepła woda).

Edited by Sandbeck (see edit history)

grzeniu
17 godzin temu, Focus napisał:

Również dwa tygodnie temu otrzymałem informacje,  że nie ma miejsc i nawet pół przyczepy nie wejdzie... 😉

Widać obłożenie spore maja. 

W kwestii "pół przyczepy" to dopowiem, że właściciel łaskawie otworzył mi bramę żeby można było zawrócić(wszak jechałem ze 2km przez las). Wjechałem do środka i całym zestawem zawróciłem bez wrzucania wstecznego.😉

mundek28

Coraz częstszy widok na tego typu polach-baraki, baraczki,przybudówki i stacjonarne przyczepki-dla przyjezdnych miejsca brak.

jaaalko71

Czy ktoś mógłby udzielic informacji jak obecnie wygląda tam sytuacja? Duże obłożenie? Chcielibyśmy wyskoczyć na kilka dni i nie wiem czy startować w tamtym kierunku. Będę wdzięczna za wszelkie informacje:)

AKISSJG

Niestety z tego co słyszałem miejscówka już jest nie aktualna, Właściciel zastawił cały teren stacjonarnymi przyczepami. Szkoda.

jaaalko71
52 minuty temu, AKISSJG napisał:

Niestety z tego co słyszałem miejscówka już jest nie aktualna, Właściciel zastawił cały teren stacjonarnymi przyczepami. Szkoda.

O kurczę serio???:( To szkoda. Ale to pewna informacja? Oczywiście sama zadzwonię przed wyjazdem do właściciela, ale informacje bezpośrednio od osób przebywających cenię bardziej:)