Skocz do zawartości

Chorwacja bez przyczepy - szukam mobile homes lub apartamentów dla rodziny


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie, mamy okazję zrobić na dniach krótki urlop około tygodnia i pomyśleliśmy o wyjeździe do Chorwacji. Dodam, że będzie to pierwsza nasza wizyta w tym kraju.  Z racji tego, że to tylko kilku dniowy wyjazd zrezygnujemy z przyczepy. Wobec czego szukamy fajnego miejsca z jakimiś atrakcjami dla dzieci w wieku 5 i 2 lata. Najchętniej jakieś mobile homes w dobrym standardzie, fajnie byłoby jakby był jakiś basenik, chociaż w tym okresie nie wiem czy uda się skorzystać. Czy ktoś z Was może nam coś polecić dla naszej załogi? 

Nasze oczekiwania:

- Pobyt raczej stacjonarny, ewentualnie jakieś niedługie wycieczki.

- Czysto, miło, niezbyt głośno

- Główny nacisk kładziemy na atrakcje dla małych dzieci

- Fajna plaża

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Zbyszek napisał:

a przeszukałeś portale "wakacyjne" z mobil homami, np. Vacansoleil (bez reklamy) ?

Na chwilę obecną tylko booking.com. Lubię ten portal bo jest wszystko jasno i wyraźnie napisane oraz są zdjęcia konkretnych lokali i opinie użytkowników.

Dzięki za podpowiedź z tym Vacasoleil.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tsport napisał:

Na chwilę obecną tylko booking.com. Lubię ten portal bo jest wszystko jasno i wyraźnie napisane oraz są zdjęcia konkretnych lokali i opinie użytkowników.

Dzięki za podpowiedź z tym Vacasoleil.

 

EDIT: Możecie coś więcej powiedzieć o poniższych lokalizacjach, jakieś plusy, minusy?

 

22 godziny temu, Tsport napisał:

- Mobile Homes Park Umag koło Karidagor

- Solaris Camping Mobile Homes koło Szybenik

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W końcu wybrałem Mobile Homes Park Umag koło Karidagor. Obiekt bardzo fajny zarówno jeżeli chodzi o mobile homes jak i o pole campingowe. Byłem poza sezonem więc było bardzo kameralnie. Baseny już otwarte, gorzej z innymi atrakcjami jak animacje dla dzieci, nie wszystkie bary i restauracje na obiekcie czynne ale ogólnie bardzo miło. W sezonie musi być tam dziki spęd, bo obiekt ogromny ale standard naprawdę porządny. W sobotę rano jak się wymeldowywałem to kolejka do recepcji była aż na parking, dobrze, że mogłem "rzucić" tylko klucz na ladę, bo wszystko już miałem zapłacone. 

Co do Mobile Homes - super czysto, wyposażenie i standard domku ok, naprawdę spełnili wszystkie moje oczekiwania. Miałem classic homes z widokiem na morze ( w pierwszej linii)
Trzeba uważać co się rezerwuje bo jest tam kilka agencji oferujących mobile homes, ich biura są na parkingu przed ośrodkiem. Ja wynajmowałem domek bezpośrednio z kempingu. I tutaj uwaga, prze booking.com było taniej niż oferta przez ladę. 

Naprawdę polecam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.