Skocz do zawartości

Będkowice Pod Sokolicą Brandysówka


sebka34

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, witus napisał:

Uruchomili już tam jakieś prysznice ?

Prysznice były tu już dawno - 2 kabiny co prawda nie super standard ale czysto w starym schronisku - tak jak pisałem dawno nie byłem ale nie sadze żeby były zlikwidowane bo przecież to wymóg dla pół namiotowych a na stronie jest dalej info
 

Cytat

Toalety (3), prysznice (4, ciepła woda), umywalki (2, ciepła woda w jednej), bez dodatkowych opłat

 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 


Nie chodzi mi o to czy są. Tylko z uwagi na koronowirusa, prawdopodobnie nie działają. Gdzieś mi mignęła taka informacja na początku maja, na ich stronie albo fb.

Nad tym się zastanawiam czy już działają.

Napisałem do wszystkich campingów w Krakowie, trochę lipa jest nie chcą działać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, witus napisał:

Nie chodzi mi o to czy są. Tylko z uwagi na koronowirusa, prawdopodobnie nie działają. Gdzieś mi mignęła taka informacja na początku maja, na ich stronie albo fb.

Nad tym się zastanawiam czy już działają.

Napisałem do wszystkich campingów w Krakowie, trochę lipa jest nie chcą działać.
 

 

Na swojej stronie na FB napisali, że sanitariaty nie działają. I wygląda na to, że zrzut nieczystości też nieczynny? 

image.png.dd494724e22834c199284bd2e0f2c7eb.png

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Suzu4x4 napisał:

ale przecież w Brandysówce zrzut kota jest na otwartym terenie za grillbarem  więc czemu miałby być nie czynny ?

Nie wiem, ja tam nigdy nie byłem. Tak wywnioskowałem po tym co napisali na swoim FB, że będzie możliwe jedynie pobór wody i podpięcie do prądu. Nic nie napisali o zrzucie nieczystości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa Nasza Dolina w Sułoszowej. Toalety i prysznice otwarte. Byliśmy w ostatni weekend.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka




Dzięki. Zapisuję, choć nie w zasięgu roweru do Krakowa. Ale może.
Na swojej stronie na FB napisali, że sanitariaty nie działają. I wygląda na to, że zrzut nieczystości też nieczynny? 
image.png.dd494724e22834c199284bd2e0f2c7eb.png


To muszę zaczekać, mam bardzo ciasny prysznic, sporadycznie używany w lesie. Podjadę do nich jak zaczną w pełni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jacek00 napisał:

Nie wiem, ja tam nigdy nie byłem. Tak wywnioskowałem po tym co napisali na swoim FB, że będzie możliwe jedynie pobór wody i podpięcie do prądu. Nic nie napisali o zrzucie nieczystości. 

to zadzwoń lub napisz i zapytaj ;)

część sanitarna jest w budynku schroniska a ujęcie wody , prąd i zrzut kota po drugiej stronie rzeki czyli tam gdzie pole biwakowe.

Myślę że tylko sanitariaty są zamknięte .

Pole polecam z czystym sumieniem super klimat , fajna miejscówka i jedzenie tak dobre że zabraliśmy jeszcze na wynos dla dzieciaków na kolejny dzień odjeżdżając.

na pewno jeszcze tam zawitamy :ok:

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Suzu4x4 napisał:

to zadzwoń lub napisz i zapytaj ;)

część sanitarna jest w budynku schroniska a ujęcie wody , prąd i zrzut kota po drugiej stronie rzeki czyli tam gdzie pole biwakowe.

Ja się jeszcze tam nie wybieram ;) 

6 minut temu, Suzu4x4 napisał:

Myślę że tylko sanitariaty są zamknięte .

Pole polecam z czystym sumieniem super klimat , fajna miejscówka i jedzenie tak dobre że zabraliśmy jeszcze na wynos dla dzieciaków na kolejny dzień odjeżdżając.

na pewno jeszcze tam zawitamy :ok:

Klimat widziałem w programie "Down The Road" i wiem, że muszę się tam wybrać. W tym roku z pewnością ich odwiedzimy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, Dioblik napisał:

Byłem tam w Zeszłą niedzielę ... rowerem . Mam blisko:)

Rozumiem, że nie ma przeciwwskazań, by się tam wybrać?

A rowerki są w planie na miejscu, ogólnie są ambitne plany rowerowe na ten wyjazd ? Pytanie, czy moja rodzinka jest na to gotowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak na luziku rowerkiem do Jaskini Nietoperzowej ?
Traska kawałkami przez las, nie za długa i nie wymagająca oprócz ostatniego podjazdu :)
Z powrotem nad Szumem sobie chwilę posiedzieć albo pod Dupę Słonia podjechać - akurat wycieczka na niecałe pół dnia :)

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.