Skocz do zawartości

Uzywana przyczepa


Karrol

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacjones :)

 

Jak przyczepka jest szczelna, to bedziecie mieli radoche z Fend-a. To dobre jakosciowo przyczepy i ludzie sa zadowoleni z ich uzytkowania.

Dla mnie ma tylko jedna jedyna wade, a jest nia wysokosc w srodku 190cm.... no ale nie kazdy jest takim wielkoludem jak moja "lepsza" polowa :)

Kabe zreszta tez z tego wzgledu odpada... no i srodek troche ma jak IKEA :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysokosc w srodku 190cm.... no ale nie kazdy jest takim wielkoludem jak moja "lepsza" polowa :)

 

też mam wielkoluda :) ale ten mój ma największe problemy z wyspaniem się bo wszystkie łóżka na niego przykrótkie :swieca: cóż zawsze pozostaje przedsionek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o mnie, to mieszczę się idealnie w Fendzie :bzik: Moi rodzice zatem tym bardziej.

Teraz trzeba się wziąc za przygotowanie przyczepki do zimowania- musimy sprawić jej jakiś pokrowiec albo plandekę, profilaktycznie pouszczelniać i pozabezpieczać.

W dalszej pesrpektywie- trzeba ją zarejestrować w końcu :slina: ; kupić tę wtyczkę "inną" do prądu i zobaczyć, jak działa telewizja ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karrol, z pokrowcami daj sobie spokoj... juz czytalam ze pomimo materialow paraprzepuszczalnych i innych nowinek ludziom glonowa zielenina na uszczelkach przy szybach zarosla, a na dachu to juz ogolnie bryndza. Wszystko reszte tz roznego rodzaju plandeki itp to w forumowych doswiadczeniach tez nie za bardzo sie sprawdzaja.

Dobrze zeby byl dach tz albo wiata albo specjalny dach na stelazu, ale jak nie ma to przyczepa spokojnie pod chmurka przetrzyma zime....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliśmy zrobić coś w stylu wiaty tylko z samym dachem, który opierałby się na ścianach garażu i domu (przyczepa stoi między nimi), ale zimą trzeba by było odgarniać zalegający śnieg (jakies ryzyko zawalenia jest...) i trzeba najpierw to zrobić :slina:

Fakt, że Niewiadówka stała kilkanaście zim dokładnie w tym samym miejscu i nic szczególnego się jej nie działo... Ale Fendt ma jednak posłuzyć przynajmniej z 10 lat. Trzeba jeszcze rozważyć parę różnych wersji :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o wygląd przyczepek, to na pierwszy rzut oka wszystkie są raczej ok (my dokładniej sprawdzaliśmy tylko Fendta, bo na niego się decydowaliśmy). Wybór mają duży, podejrzewam, że średnia wieku tych egz, które mają na placu nie przekracza 10 lat. Widac jednak, że niektóre przyczepki stoją już tam dłuższy czas, ale ciągle sprowadzają coś nowego- patrząc na stronę, to przez ten czas, od kiedy my tam byliśmy pojawiło się z 5 nowych egzemplarzy.

Papiery standardowe- te holenderskie (dowód kupna w Holandii, dokument o przerejestrowaniu, czy jak to się zowie :) , holenderski dowód przyczepy) i te po polsku. Z tego, co porównywałem z tym, co jest potrzebne w wydziale komunikacji, to chyba jest tych dokumentów aż nadto :) My niestety nadal się nie zabraliśmy za tłumaczenia- jest szansa, że beda za tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Przejechałem N126E kupę km.Obecnie kupiłem Hobby De Luxs-400C z 1987 r.Kupując przyczepę ,musisz się zastanowic ile osób bedzie z niej korzystac ,czy bedziesz się często przemieszczał ,czy postawisz ją np.nad wodą.Jeżeli będziesz podróżował to wywal wszystkie klamoty które nie bedą Ci przydatne,sprawdz jej stan techniczny zwłaszcza ,opon,łozyska hamulec,światła iczy pracują wszystkie Urządzenia.Nie gnaj z przyczepą,jedz wolno a napewno dojedziesz szczęsliwie.Pamiętaj że ,jeżeli bedziesz tz.złotą rączką to sobie sam dużo zrobisz omijając często tz.pseudomechaników.Pozdrawiam wszystkich karawingowców.Ja jestem 42-a lata po slubie a jeszcze na wiosne mnie ciągnie jak wilka do lasu.Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnopiura- wcale się nie dziwię ze na wiosne brykasz z chaty, a kto by tak długo wytrzymał ,ja mam krótszy staz i juz mnie ciągnie w plene :lol::hehe::niewiem: mimo za wilka mam ale przyczepę .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.