Skocz do zawartości

Wilk 435 Sport 1985r


Pjoter

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem takie auto, niestety bardzo krótko ale trzeba właśnie uważać na opiłki w paliwie
bo łuszczy się wałek pampy i zatyka wtryski, kosztowna naprawa.
Ja pierwsze co sprawdziłem to zlałem paliwo z filtra i sprawdziłem magnesem neodymowym czy nie ma
opiłków w paliwie, bo u mnie silnik był juz po wymianie wtrysków przez poprzedniego włacicela
ale ważne jest to aby wyczyścić cały układ, łącznie z płukaniem baku paliwa.
Jeżeli  to już było zrobione to można śmigać, auto duże ciężkie i wygodne, zawieszenia takie sobie
ale ogólnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć Wilk. Rexton fajny , ale te Delfi to kiepska i kosztowna sprawa. Miesiąc temu sprzedałam mojego Reksia za metr kwadratowy mieszkania:mlot: W ogłoszeniu było - dla mechanika :-) Padł na amen, koszty naprawy   ok 6 tysi( a i tak nie wiadomo czy by jeździł) , gdzie mój rocznik 2005 już można było dostać za 11 tysi. Śliczny był i bardzo go lubiłam , ale... poddaliśmy się, bo nasz mechanik poważnie zachorował i nie pracuje , a szukać jakiegoś innego mechanika, coby rozkminił ten samochód....  same wtryski regeneracja ze 3 koła... Podobno w kolejnym już delfi nie było - , ale to tak tylko mi się obiło o uszy...

Powodzonka Żania:D

Edytowane przez zanka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o dobijanie tylko o to żebyś się znowu nie nadział,  chociaż biorąc pod uwagę duże przebiegi tych samochodów to ktoś już musiał to robić bo to wytrzymywał o podobnież około 200000 i wszystko było do roboty. koszt robocizny raczej duży bo z tego co ja się dowiadywałem to było około 800 zł za wtrysk jakieś 2000 zł pompa plus pukanie całego układu czyli demontaż zbiornika paliwa i płukanie wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zanka napisał:

Cześć Wilk. Rexton fajny , ale te Delfi to kiepska i kosztowna sprawa. Miesiąc temu sprzedałam mojego Reksia za metr kwadratowy mieszkania:mlot: W ogłoszeniu było - dla mechanika :-) Padł na amen, koszty naprawy   ok 6 tysi( a i tak nie wiadomo czy by jeździł) , gdzie mój rocznik 2005 już można było dostać za 11 tysi. Śliczny był i bardzo go lubiłam , ale... poddaliśmy się, bo nasz mechanik poważnie zachorował i nie pracuje , a szukać jakiegoś innego mechanika, coby rozkminił ten samochód....  same wtryski regeneracja ze 3 koła... Podobno w kolejnym już delfi nie było - , ale to tak tylko mi się obiło o uszy...

Powodzonka Żania:D

No ja chcę tego 2007r 186koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie  o tym już słyszałam, że  lepiej jest ogarnięty- ale tylko słyszałam. Reksie fajne , bo ich mało- nie natkniesz się co krok:D Dla mnie to istotne , bo ja lubię  nietypowe samochody:D W sumie już nie żałuję ,że Reksia nie mam , bo teraz znowu jeżdżę moją ukochaną Pszczółką,:D Tylko czemu się mnie wszyscy pytają jak gadam przez telefon czy ja przypadkiem nie jadę traktorem:mlot:Nic się nie znają:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zagrałem w rosyjska ruletka.

Jest nowy holownik, Koreańczyk.

2,0 diesel 141 310nm

2006r 2300na haku.

Raz kozie śmierć

Auto w środku olbrzymie.

Przedstawiam brzydala

IMG_20180721_202715.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wilk435 napisał:

Ja na weselu.

Zdrówka dla wszystkich karawaningowcow.

Pozdrawiam

Niech auto służy i się nie wygłupia :)


Za życzenia zdrówka nie dziękuję żeby nie zapeszać - dzisiaj mimo małej długości włosów zacząłem je wyrywać jak mi się lakier na prawie całym boku auta zważył po kilkunastu minutach po położeniu ostatniej warstwy bazy, a naprawdę ładnie mi wyszło...i teraz drę całość do fabrycznego podkładu:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.