Skocz do zawartości

gdzie jesteśmy, gdzie bylismy Co jest dobre a co złe


mileniusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy w Łebie na kempingu AMBRE.Hm...mamy zastrzeżenia .Wbrew temu co pisali forumowicze wcale nie jest to kemping o wysokim standardzie.Pod względem papieru toaletowego umywa się do kempingu OLAND w Chlapowie.Pod względem pradu też bo właśnie go nie ma w tej chwili i na baterii jade.Faktycznie blisko morza,piękne wydmy , ale plaża na szerokość 15m. Ogólnie plazowanie zbliza ludzi po przez parawany.Duzy spokój pomimo tłoku.

Ceny makabrycznie wysokie w porównaniu do standartu- zaplacilbym nawet więcej ale lapsze warunki.Natryski czynne do 23.00(właściciel wyjaśnia, że jest to spowodowane uprawianiem sexu przez młodzież)

A kto gdzie jest niech pisze bo chcemy się przenieść. Czekamy na relacje!

www.ambre.pl

FOTKI NIE ODDAJA RZECZYWISTOŚCI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku było podobnie, nie ppamietam jak z natryskami o 23.00, plaża wąska, Łeba jedno wielkie kłębowisko ludzi. Dlatego w tym roku przyczepe wywiozłem do Rowów, kemping Przymorze, sanitariaty czystę, miejsca nie sa wydzielone, ogólnie kempng na pierwszy rzut oka gorszy, ale ma swoje zalety.

Rowy jako miasteczko wg mnie duż lepsze niż Łeba te same atrakcje, ceny te same choć można znaleźć tańsze jedzenie, mniej ludzi niej wszystko stłoczone.

Brak wydm, do morza ok. 5-10 min na piechotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja właśnie wróciłem z Łeby. mieszkałem na kempingu Chaber. Ponieważ były to moje pierwsze wakacje z przyczepą nie mogę porównywać standardów. Uważam jednak, że jest tam całkiem nieźle. Dwa "domki" z prysznicami i toaletą, czynne cały czas i czyste. Z ciepłą wodą nie było problemów. Dodatkowo zestaw umywalek. Przyłącza prądowe trochę rzadkie, ale działają bez przerw. Ogólnie spokój na kempingu. Imprezowicze zazwyczaj wychodzili na miasto, a po powrocie byli w takim stanie, że sił na hałasy im już nie starczało. Do morza 50m, co jest na duży +. Minusem za to niesamowity tłok na plaży. Odległość między parawanami nie przekraczała 50cm !! Na szczęście można było przejść lasem kilkaset metrów i już ląduje się na większej i prawie pustej plaży.

Miasto koszmarnie zatłoczone. Na wąskich chodnikach nie sposób wcisnąć szpilki. Sytuację utrudnia ponadto zatrzęsienie samochodów parkujących gdzie popadnie. Ceny w całej Łebie podobne. W każdym razie mnie nie przeraziły - w zeszłym roku byłem w Jastarnii :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.