Skocz do zawartości

Historia edycji

ed

ed

13 godzin temu, szkl napisał:

zwrot wszelkich kosztów związanych z zakupem i procesem

Może jaśniej. Czyżby p. Smolicz zobowiązał Cię do milczenia.

1 godzinę temu, Tomii napisał:

Widzę że dobry handlarz, który tak potrafi zamydlić oczy że na koniec mimo że dupa aż szczypie, masz ochotę z nim iść na piwo. 

Ja osobiście od tego Pana nic nigdy nie kupię i nie tylko z Twojego powodu. Sam byłem przez jego prawników straszony sądami, za kilka opinii które są na forum. Pewnie o tym też nie wiedział, a kancelaria nie informowała go o takich działaniach... 

 

2 godziny temu, Maras napisał:

O tym samym pomyślałem .Cwany lis został zapędzony do klatki i nie mając wyjścia oddał porwaną kurę :)   

 

 

Te dwa posty, a i  @jacka00 dobrze podkreślają chytrość liska-smolicza.

Dałeś się "pięknie" omotać gdy on już stał pod ścianą. Skąd ta zmiana nastawienia, a gdzie Twoje stracone lata na coś co powinno być załatwione prawie od ręki.

Z tego widać, że kawa ma  moc.

ed

ed

13 godzin temu, szkl napisał:

zwrot wszelkich kosztów związanych z zakupem i procesem

Może jaśniej. Czyżby p. Smolicz zobowiązał Cię do milczenia.

1 godzinę temu, Tomii napisał:

Widzę że dobry handlarz, który tak potrafi zamydlić oczy że na koniec mimo że dupa aż szczypie, masz ochotę z nim iść na piwo. 

Ja osobiście od tego Pana nic nigdy nie kupię i nie tylko z Twojego powodu. Sam byłem przez jego prawników straszony sądami, za kilka opinii które są na forum. Pewnie o tym też nie wiedział, a kancelaria nie informowała go o takich działaniach... 

 

1 godzinę temu, Maras napisał:

O tym samym pomyślałem .Cwany lis został zapędzony do klatki i nie mając wyjścia oddał porwaną kurę :)   

 

 

Te dwa posty dobrze podkreślają chytrość liska-smolicza.

Dałeś się "pięknie" omotać gdy on już stał pod ścianą. Skąd ta zmiana nastawienia, a gdzie Twoje stracone lata na coś co powinno być załatwione prawie od ręki.

Z tego widać, że kawa ma  moc.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.