Skocz do zawartości

Cywilizacyjny niedorozwój


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, chris_66 napisał:

Za takie zachowanie jak najbardziej emoji106.png

Tyle że trzeba wykorzystać ile się da z takiego bezwartościowego osobnika

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

No cóż łagrów tam nie ma, a więc nici z ich wykorzystania będzie trzeba płacić z podatków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Cezarr napisał:

Tak czy siak w Słowacji mamy przerąbane teraz

Etam. Te doniesienia to nic innego jak żerowanie mediów na ludzkiej tragedii i tyle. Chodzi o kliki. 

Na Słowacji od lat jest tyle policji, tyle ich stać potrafi wszędzie z radarami, że nie ma sensu tam przekraczać prędkości. Tam nie tolerują przekroczenia nawet o 1 km w mieście. Łapią równo wszystkich. Problem tylko w tym, że Słowak o tym wie, a Polak wjedzie do Słowacji i jedzie po polsku, czyli minimum +10/15 na ograniczeniu do 50 km/h. A potem wielkie oczy, że łapią i mandatami nagradzają. Już wielokrotnie słyszałem teorie, że Słowacy uwzięli się na Polaków. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, chris_66 napisał:

Za takie zachowanie jak najbardziej emoji106.png

Tyle że trzeba wykorzystać ile się da z takiego bezwartościowego osobnika

Zgadzam się w całej rozciągłości. Bezmózgi do eliminacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2018 o 12:51, jacek00 napisał:

Na Słowacji od lat jest tyle policji, tyle ich stać potrafi wszędzie z radarami, że nie ma sensu tam przekraczać prędkości. Tam nie tolerują przekroczenia nawet o 1 km w mieście. Łapią równo wszystkich. Problem tylko w tym, że Słowak o tym wie, a Polak wjedzie do Słowacji i jedzie po polsku, czyli minimum +10/15 na ograniczeniu do 50 km/h. A potem wielkie oczy, że łapią i mandatami nagradzają. Już wielokrotnie słyszałem teorie, że Słowacy uwzięli się na Polaków. 

nawet Słowacy już narzekają, że za dużo jest u nich patroli i potrafią być bardzo drobiazgowi przy kontroli, poczytajcie sobie o ich wymaganiach co do apteczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, cosik3 napisał:

nawet Słowacy już narzekają, że za dużo jest u nich patroli i potrafią być bardzo drobiazgowi przy kontroli, poczytajcie sobie o ich wymaganiach co do apteczki

Nie zauważyłem ;) Miałem dwie kontrole prędkości i zapłaciłem dwa mandaty. Raczej złego słowa powiedzieć na nich nie mogę. Za drugim razem dał mi niższy mandat niż wynikał z ich taryfikatora. 

Ale u swoich może apteczki oglądają. U nas apteczka nie jest obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.