Skocz do zawartości

Historia edycji

Maras

Maras

12 godzin temu, mundek28 napisał:

A ciekawe jak doszło do tego potrącenia lusterkiem motocyklisty?Czy może motocyklista przeciskał się między lusterkami przed czerwonym światłem na skrzyżowaniu?

Za małolata też trafiłem kobietę za przejściem dla pieszych lusterkiem ... To było widać na pierwszy rzut oka i tak też Milicja opisała to zdarzenie .  Mimo ,ze miała dość bardzo krwawiący piszczel nogi stwierdzili ,że pewnie nogą  trafiła w lusterko  !!! . Kobieta jak się okazało to cywilna osoba pracująca w MO ,która miała nieco ponad 2 promile... Na sprawie w Koleguim Wykroczeń  wg. notatki z Milicji było tylko lusterko.. 

W domu oglądając moją MZ-tkę było widać ,że trafiłem ją śrubą ośki przedniego koła. 

Po sprawie w KG oddali mi PJ . 

 

Maras

Maras

12 godzin temu, mundek28 napisał:

A ciekawe jak doszło do tego potrącenia lusterkiem motocyklisty?Czy może motocyklista przeciskał się między lusterkami przed czerwonym światłem na skrzyżowaniu?

Za małolata też trafiłem kobietę za przejściem dla pieszych lusterkiem ... To było widać na pierwszy rzut oka i tak też Milicja opisała to zdarzenie .  Mimo ,ze miała dość bardzo krwawiący piszczel nogi stwierdzili ,że pewnie nogą  trafiła w lusterko  !!! . Kobieta jak się okazało to cywilna osoba pracująca w MO ,która miała nieco ponad 2 promile... Na sprawie w Koleguim Wykroczeń  wg. notatki z Milicji było tylko lusterko.. 

W domu oglądając moją MZ-tkę było widać ,że trafiłem ją śrubą ośki przedniego koła. 

Po sprawie w KG oddali mi PJ . 

 

Maras

Maras

12 godzin temu, mundek28 napisał:

A ciekawe jak doszło do tego potrącenia lusterkiem motocyklisty?Czy może motocyklista przeciskał się między lusterkami przed czerwonym światłem na skrzyżowaniu?

Za małolata też trafiłem kobietę za przejściem dla pieszych lusterkiem ... To było widać na pierwszy rzut oka i tak też Milicja opisała to zdarzenie .  Mimo ,ze miała dość bardzo krwawiący piszczel nogi stwierdzili ,że pewnie nogą !! trafiła w lusterko  . Kobieta jak się okazało to cywilna osoba pracująca w MO ,która miała nieco ponad 2 promile... Na sprawie w Koleguim Wykroczeń  wg. notatki z Milicji było tylko lusterko.. 

W domu oglądając moją MZ-tkę było widać ,że trafiłem ją śrubą ośki przedniego koła. 

Po sprawie w KG oddali mi PJ . 

 

Maras

Maras

12 godzin temu, mundek28 napisał:

A ciekawe jak doszło do tego potrącenia lusterkiem motocyklisty?Czy może motocyklista przeciskał się między lusterkami przed czerwonym światłem na skrzyżowaniu?

Za małolata też trafiłem kobietę za przejściem dla pieszych lusterkiem ... To było widać na pierwszy rzut okiem i tak też Milicja opisała to zdarzenie .  Mimo ,ze miała dość bardzo krwawiący piszczel nogi stwierdzili ,że pewnie nogą !! trafiła w lusterko  . Kobieta jak się okazało to cywilna osoba pracująca w MO ,która miała nieco ponad 2 promile... Na sprawie w Koleguim Wykroczeń  wg. notatki z Milicji było tylko lusterko.. 

W domu oglądając moją MZ-tkę było widać ,że trafiłem ją śrubą ośki przedniego koła. 

Po sprawie w KG oddali mi PJ . 

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.