Jump to content
Arkady11

Światło przeciwmgielne

Recommended Posts

BUMERANG

heja

lewa wygląda dokładnie tak samo jak prawa,zastanawia mnie ten fioletowy kabelek po lewej,w lewej jest tak samo, moze ktoś po prostu odłaczył..

Fioletowy kabelek z lewej i puste ucho masowe z prawej. Ewidentnie coś brakuje. Może lampy były wymieniane, może odpięte przeciwmgielne jak pisze Klonik.

Sprawdź gdzie idzie fioletowy kabel to coś wyjaśni. 

Nie ma wyjścia oddzielnego na przeciwmgielne w lampach zespolonych. W nowszych modelach na pewno. Moja jest z 89r. Musiałem dodać osobną lampę chyba nawet dedykowaną do malucha. 

A ja mam 86 i mam oryginalne przeciwmgielne.  :]  Cofnęli się w rozwoju  :niewiem:

KrystianC

lampy nie były wymieniane, pierwsze lepsze zdjecie z googla mojego modelu . ok posprawdzam miernikami te kable cała zima jest na to,dzieki za info3c.jpg?a06653cd64

S&A

u mnie kabel od przeciwmgielnych wcale nie był podłączony do świateł.

nie wiem czy oryginalnie tak było, czy już ktoś coś gmatwał... ale ponieważ fabryczne lampy już nie trzymały masy, to wymieniłem całe zewnętrzne oświetlenie na LED od FRISTOM.'

teraz mam już i przeciwmgielne i cofania i 3ci stop, a na tym ostatnim najbardziej mi zależało!

KrystianC

1919ad8622d183a39c19f80a82a100cd.jpg

Sprawdzone, ten fioletowy kabel to przeciwmgielne ;) i teraz pytanie,czy ktos go celowo wypiął ? I jak go wpiąć na żarówke dwuwłóknową. Czy zmieniac oprawke,czy tam już jest?

Edited by KrystianC (see edit history)

dario83

Ja też mam z 87 burstnera. Lampy takie same jak krystianaC.

Nie mam przeciwmgłowego a pod pinem we wtyczce samochodu odpowiadającej za przeciwmgłowe mam zasilanie 12 volt  w przyczepie.