Skocz do zawartości

oplacalnosc przyczepy w stosunku do domkow, pokoi itp


gogi123

Rekomendowane odpowiedzi

Ale widzę, że wynika z tego, iż bardziej opłaca się jeśli ktoś chce stawiać kampera na dziko. Jeśli ktoś ma zamiar postawić go na kempingu, to może lepiej jednak pokój lub domek?

 

zdecydowanie popieram taki tok myślenia , będzie luźniej na kempingach  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę, że wynika z tego, iż bardziej opłaca się jeśli ktoś chce stawiać kampera na dziko. Jeśli ktoś ma zamiar postawić go na kempingu, to może lepiej jednak pokój lub domek?

To ciekawe co piszesz!? Ciekawe, czy prowadziłeś jakieś badania w tym temacie, czy po prostu "tak Ci się wydaje"?

Podaj mi proszę namiary na domek/pokój dla mojej rodzinki 2+5, w cenie 65zł/doba w odległości 400metrów od Bałtyku. Tyle płacę  w Sobieszewie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyczepach/kamperach piękne jest to, że nie trzeba (prawie nigdy) nic rezerwować.

Przychodzi wolne, szykuje się pogoda - mozna pakować graty i w drogę.

 

Gdy jechaliśmy w Tatry Słowackie to czatowaliśmy na przyzwoitą pogodę - zrobiło się okno pogodowe - to jedziemy!

Kwaterę trzeba by rezerwować, i to z wyprzedzeniem i takie tam... płacić zaliczki.

Piękna wolność z własnym domkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się ale przeczytaj posta, zanim wyślesz. Nie wiem, czy tylko ja tak mam ale jakoś nie bardzo kumam co chciałeś napisać.

Test wilgotności, to coś co mnie właśnie teraz dość mocno interesuje ale raczej nie jest obowiązkowy - chyba, że czegoś nie wiem. Chce go teraz zrobić a obłożenie teraz jest takie, że żeby go zrobić to trzeba się sporo naczekać. :(

 

A co do słońca, to chyba mieszkasz tam, gdzie go statystycznie najwięcej w Norwegii. :) Ale tu się zgadzam - w zeszłe lato właśnie prognoza zadecydowała, że urlop spędziliśmy na południu Europy, mimo wielkich planów spędzenia go na polskim wybrzeżu - po trzech dniach marznięcia i bez wizji na poprawę, odpaliliśmy pojazd i dwa dni później (wcale się jakoś tak nie naginając - po drodze odwiedziny znajomych, i kilka godzin na jakimś tam basenie) grzaliśmy się na południu.

Nie obrażam, może faktycznie trochę chaotycznie napisałem. 

 

Statystycznie słońca u nas nie brakuje , ale na urlop zawsze jedziemy gdzieś wyżej, a tam już nie zawsze jest pogoda taka jak by się chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trzeba mieć w życiu jakieś hobby, sposób na spędzanie wolnego czasu :ok: i chyba na pieniądze nie ma co patrzeć...

Powiem jednak, że moim zdaniem nie ma co porównywać. Są różne standardy hoteli, kempingów, kwater, przyczep i tak samo są różne ceny...

Doktorat by można było na ten temat napisać :ok:

Słuszna racja, trzeba mieć Hobby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer mialem na mysli stwierdzenie zalozyciela tego postu.

Jezeli ktos decyduje sie na karawaning to niestety musi sie nastawic na koszta.Tanie hobby to nie jest.

Jak to mowia jeden lubi ogorki a drugi ogodnika corki.Ja sobie nie wyobrazam innego spedzania czasu jak w swojej cepce mimo to ze kemping jest drozszy od pensjonatu czy hotelu.

Cepka to niezaleznosc i fun a ci co mysla inaczej niech resygnuja z tego hobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakie koszta, co jest niby tak strasznie drogie :hmm:

"Strasznie drogie" to troche Twoja nadinterpretacja. Ale koszta faktycznie sa: począwszy od zakupu przyczepy poprzez jej wyposażenie, akcesoria. Ceny w sklepach kempingowych razy trzy. Po koszty podróżowania: odpowiednie auto, paliwo itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.