Skocz do zawartości

oplacalnosc przyczepy w stosunku do domkow, pokoi itp


gogi123

Rekomendowane odpowiedzi

@Lza > ...mnie stresują planowane wyjazdy.

               Parę razy mi się zdarzało, że miałem zabookowany prom, za kupę monety...

 

Nigdy nie rezewujemy kempingów i przepraw promowych...szkoda "kupy"

    

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Możesz się wyrwać kilkanaście (!!!) razy w roku! Powiedzmy niech to będzie 14 razy. Za każdym razem powiedzmy na 2,5 dnia, to daje nam 35 dni na wyjeździe!

Do tego jakieś dłuższe wakacje. Szok. Jak to mówią "taki to pożyje". 

 

Inna sprawa czy tego zazdroszczę? Nie wiem. Chyba wolę jednak mniej ale lepiej.

 

nie wiem czy mniej a lepiej jest naprawdę lepiej czy niekoniecznie  :niewiem:

taki wypad na 3 dni daje mnóstwo energii , zresztą jak sprzęt jest gotowy do drogi to sam wyjazd to godzina od podjęcia decyzji 

 

tez lubię mniej ale lepiej a w zasadzie więcej i lepiej :]  , dlatego w tym roku tak organizuję sobie pracę, żeby można było wyskoczyć na dłuższe wyjazdy poza głównymi w wakacje , jak narazie udało mi sie wykroić dwa wypady po tygodniu we włoszech , majówka miała byc też , ale nie wypali niestety, za to koniec maja to kolejny tydzień odpoczynku w budzie, potem na szczęście wakacje i pewnie 4-5 tygodni podróżowania 

 

a potem sie dziwię, że sezon przyczepowy to ponad 10kkm przejechane z ogonem   :hehe:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z karawaningiem jest jak z programem 500+...im więcej dzieci tym bardziej zaczyna się opłacać;) Przy trójce dzieci to mogę powiedzieć ,że przez 4 lata przyczepa zwróciła się z nawiązką, a dodatkowo mieliśmy wakacje jakich nie dałoby się zorganizować w "klasyczny" sposób (chyba ,że ktoś jest mistrzem last minute)

Edytowane przez Speedy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z karawaningiem jest jak z programem 500+...im więcej dzieci tym bardziej zaczyna się opłacać ;) Przy trójce dzieci to mogę powiedzieć ,że przez 4 lata przyczepa zwróciła się z nawiązką, a dodatkowo mieliśmy wakacje jakich nie dałoby się zorganizować w "klasyczny" sposób (chyba ,że ktoś jest mistrzem last minute)

 

generalnie to karawaning jest sposobem na spędzanie wolnego czasu w pewien określony sposób  :biwak:

 

niestety u nas utarło się, że to jest sposób na oszczędzanie kasy  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o opłacalność: Camping 99 Pod Dębowcem który już się przewinął przez Forum.

Początek majówki 2016. Cena 99 zł za 2 osoby/doba.(pakiet) 

Na plus: sanitariaty czyste i zadbane, ogólny porządek, ze spokojem, mimo symbolicznego obłożenia różnie bywało w ciągu 2 dni.

Basen nieprzygotowany-nie ważne,że i tak było za zimno na basen, ale fakt, ze nie do użytku ; dostepny parking dla "jednodniowców", na dodatek uzytkownicy parkingu szwędający się w celach obserwacynych na terenie kempingu. Doba trwajaca do 11.00 co całkowicie eliminuje kemping do wyjazdów weekendowych. Nam się udało wynegocjować wyjazd w godz. wieczornych ze względu na obecność nr 1 w sezonie.

Gdyby nie konieczność  stacjonowania blisko Szyndzieni, nie zaliczylibyśmy tego kempingu.

Ale skoro trza było, nie wchodziła w rachubę wersja jakiejś kwatery, pewnie za mniejsze pieniądze.

Swoje to swoje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Norge ceny za pobyt na kampingu w stosunku do wynajęcia domku, lub kwatery są bardzo niskie, opłaty roczne za przyczepę zostały zniesione niedawno zostaje tylko ubezpieczenie AC i tak zwany test wilgotności kamper wychodzi drożej w utrzymaniu,
A co najważniejsze zawsze można pojechać tam gdzie słonce świeci  :]  :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to karawaning jest sposobem na spędzanie wolnego czasu w pewien określony sposób  :biwak:

niestety u nas utarło się, że to jest sposób na oszczędzanie kasy  :]

 

Chyba po raz pierwszy w pełni zgadzam się z Chrisem. 

Brawo za bardzo trafne ujęcie dwóch kwestii jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Norge ceny za pobyt na kampingu w stosunku do wynajęcia domku, lub kwatery są bardzo niskie, opłaty roczne za przyczepę zostały zniesione niedawno zostaje tylko ubezpieczenie AC i tak zwany test wilgotności kamper wychodzi drożej w utrzymaniu,

A co najważniejsze zawsze można pojechać tam gdzie słonce świeci  :]  :bevil:

 

Nie obraź się ale przeczytaj posta, zanim wyślesz. Nie wiem, czy tylko ja tak mam ale jakoś nie bardzo kumam co chciałeś napisać.

Test wilgotności, to coś co mnie właśnie teraz dość mocno interesuje ale raczej nie jest obowiązkowy - chyba, że czegoś nie wiem. Chce go teraz zrobić a obłożenie teraz jest takie, że żeby go zrobić to trzeba się sporo naczekać. :(

 

A co do słońca, to chyba mieszkasz tam, gdzie go statystycznie najwięcej w Norwegii. :) Ale tu się zgadzam - w zeszłe lato właśnie prognoza zadecydowała, że urlop spędziliśmy na południu Europy, mimo wielkich planów spędzenia go na polskim wybrzeżu - po trzech dniach marznięcia i bez wizji na poprawę, odpaliliśmy pojazd i dwa dni później (wcale się jakoś tak nie naginając - po drodze odwiedziny znajomych, i kilka godzin na jakimś tam basenie) grzaliśmy się na południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.