Skocz do zawartości

"Boże Ciało u Sikory" 15-18 czerwiec 2017


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nasza załoga również dziękuje organizatorom Ula Irek za bardzo udany weekend :yay: szacuneczek pomyśleli o wszystkim super muza do rana ,i atrakcje dla dzieci napawde staneli na wysokości zadania Dziękujemy za tak miłe i życzliwe przyjęcie nas po raz pierwszy na waszej ziemi :jump: okolica przepiękna ludzie super ,włśaciciej b. miły  Dziękujemy tym co trzymali nam miejscóweczke i za doborowe towarzystwo ,śmiech tańce do rana  pozdrawiamy nowo poznane ekipy  do zobaczenia na trasie   :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po powrocie z przygodami dotarliśmy do domku o 1:00.

 

Ula, Irek, wielkie dzięki. Kawał roboty, Kasia, Ania i ich kolerzanki również działały z młodą częścią spotowiczów bardzo fajnie.

 

Ciężko coś dodać po wpisać poprzedników.

 

Wszystkim obecnym dziękujemy za atmosferę i wspólny czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to my również dziękujemy za mega przyjęcie, świetną organizację i GENIALNY DŁUGI WEEKEND!

Było na prawdę EPICKO!

 

Nasz bezdasznik w roli holownika spisał się świetnie, Pako będzie teraz chyba odsypiał przez najbliższy tydzień zabawy z Wami, a my niestety musieliśmy wrócić do szarej rzeczywistości...

 

Oby do szybkiego zobaczenia!

Sylwia, Adam i Pako

 

 

PS

A nasz późny powrót sponsorowały Strusie, bo nawet w drodze do domu musieli pójść z rozmachem ;-)

19389686_1513255952058453_1359768464_n.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym podziękować Wam wszystkim karawaningowcom  :przytul: i właścicielom kempingu. My staraliśmy się dać z siebie wszystko  :hop1: żeby ta impreza weekendowa U SIKORY pozostała Wam na długo w pamięci , ale tak naprawdę to dzięki Wam  było cudownie , dla takich ludzi grać :gitara:  i zabawiać to sama przyjemność i my też się dobrze bawiliśmy :yay: . Dziękuję bardzo za docenienie moich dziewczyn , jest to bardzo miłe , tak naprawdę to był ich mały debiut , a stresa miały niezłego  :] . Dziękuję za wsparcie i pomoc .Chciałbym jeszcze dużo opisać ale dopiero co wróciłem z pracy i w głowie jakiś głos szepcze mi cały czas spać spać spać.

 

PS

Wróciliśmy dzisiaj około 1 w nocy , padliśmy pewnie jak każdy :sleep:  , do tej pory jeszcze nie doszedłem do siebie :smirk:  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękując z wspólną zabawę karawaningowcom miałem oczywiście też na myśli nowo przybyłych , po prostu już Was traktuję jak swoich . Myślę że każdy załapał bakcyla i wcześniej czy później spotkamy się jeszcze na polach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękując z wspólną zabawę karawaningowcom miałem oczywiście też na myśli nowo przybyłych , po prostu już Was traktuję jak swoich . Myślę że każdy załapał bakcyla i wcześniej czy później spotkamy się jeszcze na polach.

Pozdrawiam.

.....tylko wskaż miejsce i przyjedziemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.