Skocz do zawartości

Poszukiwana przyczepa DMC do 1000 kg dla 3 osób? 1995+


mrajkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Takie wyliczenia nie do końca są dobre. W Orlando masz 3 rząd siedzeń i konstrukcja podłogo w tylnej części jest inna. Konstruktorzy wyliczyli, że z uwagi na taką konstrukcje i miejsce mocowania haka, auto nie powinno ciągnąć przyczepy cięższej niż 1500 kg.

PS. 

Bardzo fajne auto do ciągnięcia przyczepy. Miło wspominam. 163KM bardzo ładnie opanowywały przyczepę 1200 kg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jestem w ciężkim szoku, jak kupowałem cytryne to rozważałem freemonta, ale nie na tyle poważnie żeby już sprawdzać dopuszczalne masy. Byłem pewny tak na oko że ma te 2t min, a tu okazuje się że ma uciąg jak jakiś opel astra :/ ciekawy jestem z czego to wynika

 

W przypadku Freemonta - ktoś się kopnął z polską homologacją. Te auta na pozostałych rynkach mają bardzo słuszne DMC przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna porada. Poszukuję małej przyczepy dla 2 osób dorosłych i dziecka . DMC do 1000 kg.

A może to? Ta jest naprawdę mała, aż chyba za mała...

http://www.stamserwis.pl/[16].htm

 

Mają tam jeszcze takie coś:

http://www.stamserwis.pl/[12].htm

 

I jeszcze takie cosik w Twoim przedziale wagowym:

http://www.stamserwis.pl/[53].htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma nic ciekawego z nowszych roczników . Wszystko w dmc do 1000 kg to albo 2 osobowe, albo bez kibelka , albo lata 90te.

Jutro idę na kurs b+e na szybko , trudno - pozostaje viatool i ciąganie  przyczepy transporterem t5. Tam mam 2500 kg na haku więc można zakupić coś zdecydowanie nowszego i bardziej wypasionego.

Budżet na przyczepę około 25 tys, oczekiwania dla 4 osób, ciepła woda, ogrzewanie podłogowe, odrębna kabina  oddzielona od kibelka. Nowoczesne meble i wyposażenie ( napewno nie Ludwik XIV ;).

Jeśli kolegom sie coś rzuci w oczy będę wdzięczny za info.

Zakup planowany jeszcze przed wakacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym budzetem i kryteriami - pogrzewana podloga i kabina oddzielona od kibelka... do wakacji.... szczerze... to odpusc... bo takie kryteria to roczniki >2005 a to nie ten budzet, chyba ze chcesz angielke... szansa jest za okolo 28-30k ale na jesieni lub zima...

 

 

Na chwile obecna najpopularniejsza z tymi kryteriami jest Hobby 540 WLU, wychodzily od 2004 roku - ale za bude z ogrzewaniem podlogowym to kwota >10.000 ojro...

Najtansza ... http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=24040755&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=10800&makeModelVariant1.modelDescription=WLU&pageNumber=4&scopeId=MH&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=DESCENDING

 

lub wieksza 560 WLU - ale to juz szerokosc 250cm ...

najtansza ... http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=242557140&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=10800&makeModelVariant1.modelDescription=WLU&pageNumber=1&scopeId=MH

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma ogrzewania eletrycznego i wc oddzielnego - chyba ze je sobie wystawi poza przyczepe.... prysznica nie ma.... a co najwyzej jest na 3 osoby pod warunkiem ze jedna bedzie do 160cm wzrostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Dałem dla przykładu jak wyglądają wypas przyczepy w kwocie 25tyś po 2005roku

hehehehe

 

są okazje - wczoraj widziałem LMC 510 we Wrocławiu, rocznik 2013 - full wypas, elektryka, klima, mover, markiza.... wizualnie zewnetrznie igla....

Cena markerem na szybie napisana 9100 Euro

 

z tym ze caly dach do robienia - prawdopodobnie niski most i klima dachowa została przesunięta w dachu około 2 metry do tyłu... bez użycia narzędzi...

włącznie z uszkodzeniem tylnej sciany

 

Ktos to zrobi - ktos przypudruje a ktos to kupi...

 

Jechała gdzies w łodzkie - holowana przez ML'a na tablicach EKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko szukać na olx takiej okazji mnijmy  nadzieje że jest bez grzanej podłogi :] a tak na poważnie lepiej zejść troszkę z wymagań a łatwiej będzie kupić coś w dobrym stanie albo dołożyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzet jest w jakims stopniu elastyczny. Z ta podgrzewana podloga to troszke na wyrost ;) pewnie i tak jej w zyciu nie uzyje.  Po ogłoszeniach widze ze sporo jest malych przyczep i bednych, jest kilka sporych w granicach 30-34 tys. Niestety chyba te posrednie miedzy 4.7 długosci a 5.2 w więkosci sa uzywane tutaj na forum  - stad niewielki wybor ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Oglądaj świeżę ogłoszenia a na pewno z czasem trafi się coś ciekawego troszkę okres na zakup jest nie ciekawy bo jak tylko coś fajnego wchodzi na ogłoszenie to momentalnie znika a to co wisi to moim zdaniem nie warte oglądania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.