Skocz do zawartości

Proszę e ocenę przyczepy Hobby 400


somebody67

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

.

 

witam.myslalem ze sa jeszcze zyczliwi ludzie wsrod osob ktore odpoczywaja na kempingach i pomoze mi ktos zobaczyc ta przyczepe.,,KACIK ZYCZEN,, dobre,nawet otym nie pomyslalem..............ale tak jak wczesniej juz pisalem,napisze ponownie ze na kempingach panuje snobizm i hamstwo wsrod ludzi !!! z zycia wziete !!! mialem mala nadzieje ze przynajmniej tu na portalu sa normale osoby ktore w jakis sposob chca pomoc,ale po tej wypowiedzi sie mylilem !!!!

 

uczynny PANIE - ,,MARKO 6 ,, to ile sobie PAN zyczy za zobaczenie tej przyczepy?? 100 ,200, 500,1000 zl ? prosze podac numer konta to przeleje pieniadze = meil alphaville@autograf.pl

Chyba nic nie zrozumiałeś z posta marko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

.

 

witam.myslalem ze sa jeszcze zyczliwi ludzie wsrod osob ktore odpoczywaja na kempingach i pomoze mi ktos zobaczyc ta przyczepe.,,KACIK ZYCZEN,, dobre,nawet otym nie pomyslalem..............ale tak jak wczesniej juz pisalem,napisze ponownie ze na kempingach panuje snobizm i hamstwo  wsrod ludzi  !!!  z zycia wziete  !!! mialem mala nadzieje  ze przynajmniej tu na portalu sa normale osoby ktore w jakis sposob chca pomoc,ale  po tej wypowiedzi sie  mylilem  !!!!

 

uczynny PANIE - ,,MARKO 6 ,, to ile sobie PAN zyczy za zobaczenie tej przyczepy??  100 ,200, 500,1000 zl ? prosze podac numer konta to przeleje pieniadze = meil   alphaville@autograf.pl

Kolego a nawet niedaleki sąsiedzie.!!!!!

Pojechałeś chyba o jeden przystanek za daleko.

Nie będę polemizował z Tobą na temat twoich subiektywnych odczuciach kempingowych., bo szkoda strzępić języka.

Zapytałeś ile sobie życzę za obejrzenie przyczepy. 

Miłe dziękuję, uśmiech , no i perspektywa oblania nowego nabytku. W razie jakiegoś spotkania na jakimś kempingu.

TO JEDYNA WALUTA , KTÓRĄ DO TEJ PORY ZAROBIŁEM

W tym kąciku jest " podpięty " wątek o forumowiczach pomagających podczas oględzin i ewentualnego zakupu.

Notabene założony z mojej inicjatywy.

Przeczytaj sobie co tam napisali :

struś251 , ketrab , BIENIEK2712,  Sebano, DANBED, BURSZTYNKA, BOLUS 789,  Narian,  alan 

Potem napisz do któregoś , albo do wszystkich i zapytaj . Jaki był mój cennik za pomoc.

A potem jak masz jaja to napisz "  przepraszam."

A jak będziesz miał coś w pobliżu do obejrzenia to chętnie Ci pomogę. Za taką samą cenę o której pisałem powyżej

A jak byś miał jechać gdzieś dalej i chciał mnie zabrać to jak tylko będę miał czas to też Ci nie odmówię.

edit. Zapomniałem dodac, że do tej ceny, zazwyczaj jeszcze kawa, lub nawet dwie.

Marek

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie ROBAK I BARTOSZ ja wam nie wcinam sie pomiedzy wodke a zakaske !!! Jak nie macie co robic to prosze sie zajac zonami !!!

Ale fajna rozmowa :]:]:]

to chyba normalne tu na forum?? Temat kempingu hobby zakonczony jakis czas temu a tu nadal Panom sie nudzi w domu i bzdury pisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

 

 

uczynny PANIE - ,,MARKO 6 ,, to ile sobie PAN zyczy za zobaczenie tej przyczepy??  100 ,200, 500,1000 zl ? prosze podac numer konta to przeleje pieniadze = meil   alphaville@autograf.pl

 

 

 

Miłe dziękuję, uśmiech , no i perspektywa oblania nowego nabytku. W razie jakiegoś spotkania na jakimś kempingu.

TO JEDYNA WALUTA , KTÓRĄ DO TEJ PORY ZAROBIŁEM

 

A jak będziesz miał coś w pobliżu do obejrzenia to chętnie Ci pomogę. Za taką samą cenę o której pisałem powyżej

A jak byś miał jechać gdzieś dalej i chciał mnie zabrać to jak tylko będę miał czas to też Ci nie odmówię.

edit. Zapomniałem dodac, że do tej ceny, zazwyczaj jeszcze kawa, lub nawet dwie.

 

Czego To kolego nie rozumiesz zapytałeś ile życzę sobie za obejrzenie przyczepy .

To napisałem dosyć wyraźnie ile to u mnie kosztuje.

Myślę sobie, że nie ma już o co kruszyć kopii. Lepiej pójść na piwo   :hej:  :hej:

No a mój tel. No baa wystarczy popatrzeć na  awatara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, czy marko6 zarabia na oględzinach, no cóż, przeproś Marka i może będzie dobrze.

Ja korzystałem dwa razy, oba zakończone kupnem. Marek ma za dużą klasę aby na tym zarabiać

Chyba naprawdę pojechałeś za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam własnie jestem na kempingu w Mielnie i podjechał chłopak knausem niedawno kupionym oczywiście  okazja z maślakami w szafkach  chce ją zostawić na polu i tu pytanie chciałbym mu pomóc czym na szybko uszczelnić łączenie lewej ściany z dachem bo za chwile to w kaloszach będzie w niej chodził . DZięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.