Skocz do zawartości

Remont przyczepki dethleffs. Przecieka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

No i mieliście rację trzeba było złomować albo dać na budowę. 
Ta stronę skończyłem ale przy okazji kompleksowego uszczelniania wyszły niespodzianki a konkretnie przód czego widać nie było wcześniej a mianowicie jeden narożnik od wysokości rączki manewrowej do podłogi i pewnie jakieś 20- 30 cm podłogi w stronę drzwi no i przednia.listwa (kantowka)bakisty w całości. Sufit jest zdrowy i ściana też przynajmniej na tyle że szafek ruszać nie muszę.
A już widziałem koniec roboty na horyzoncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale najgorsze jest to że już widziałem koniec roboty i wyjazd budą na Boże Ciało czy inne wakacje.

Ale za to będzie piknie i pachnaco. Powodzenia

 

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozbiórka trwa w najlepsze. I pomimo pracującego weekendu cośtam udało się zrobić i chyba dramatu nie ma i nie będzie co najważniejsze podłoga za bakista zdrowa a na ścianach grzyb tylko do wysokości rączki manewrowej widać tam był przeciek więc wytne ja troszeczkę poniżej linki szafek żeby już ich nie ruszac, boczne ściany zgniła tam gdzie była bakista dalej już jest ok więc wytne jakieś 20 cm dalej i będzie ok. A teraz wygląda to tak

 

post-25379-0-43530200-1497198462_thumb.jpgpost-25379-0-57394700-1497198488_thumb.jpgpost-25379-0-92547800-1497198509_thumb.jpgpost-25379-0-90285500-1497198577_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko. Do uszczelnienia przyczepy w sensie pod listwy aluminiowe taka taśma butylowa http://folnet.pl/towar/butyltec-butylowa-tasma-dwustronna-do-membran-dachowychwychodzi mi se powinienem brać 50mm wtedy mi się ładnie zagnie na łączeniu chyba ścian z dachem. Czy może jakaś inna taśma ( jak tak to o link poproszę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko. Do uszczelnienia przyczepy w sensie pod listwy aluminiowe taka taśma butylowa http://folnet.pl/towar/butyltec-butylowa-tasma-dwustronna-do-membran-dachowychwychodzi mi se powinienem brać 50mm wtedy mi się ładnie zagnie na łączeniu chyba ścian z dachem. Czy może jakaś inna taśma ( jak tak to o link poproszę)

Te "oryginalne" do przyczep są węższe bo chyba w gomarkecie takie ostatnio ktoś kupował i to wąskie. A jakiś czas temu jak kolega naprawiał (uszczelniał ) kampera to właśnie takie coś jak wskazałeś używał. Nie cieknie ;) a ze dwie zimy minęło i kilka kilometrów wykręcone. Musieliśmy troszkę docisnąć łączenie bu wydawała  mi się gruba ale wyszło ok :)

===

Fajne zajęcie przy remoncie przyczepi. Dobrze że masz warunki do tego. Efekt będzie :) a ile przyjemności z użytkowania czystej ... jak nowa :) 

Edytowane przez krzall (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajęcie spoko nigdy z taką praca nie miałem do czynienia więc:) fajnie jak coś wychodzi, ale warunków to ja nie mam za dobrych cepką stoi pod chmurką i codziennie przykrywa ja 2 warstwami najgrubszej foli malarskiej. Ale zawzięcie robię prawie codziennie chociaż po 2 godzinki i mam zamiar skończyć do lipca. 1 lipca jedziemy na 3 były że znajomymi i pojechać muszę;) a stan na dziś jest taki

post-25379-0-70611700-1497296139_thumb.jpgpost-25379-0-92315900-1497296150_thumb.jpgpost-25379-0-44441600-1497296170_thumb.jpgpost-25379-0-66792900-1497296188_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"ktoś" cię czyta :) Ale nie w tym rzecz. Na 100% Twoje opisy przydadzą się kolejnym użytkownikom, którym przyjdzie pójść w Twoje ślady. Co prawda nie mam zamiaru tutaj się czegoś czepiać, ale taka prośba - gdybyś mógł odwracać zdjęcia do pozycji, w której należy je oglądać... Czasem trzeba by kręcić monitorem, a to nie ułatwia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.