Skocz do zawartości
lbuster

Telewizor, radio samochodowe, anteny oraz elektryka

Rekomendowane odpowiedzi

S&A

Po raz kolejny gratsy za robotę i ogromne dzięki za opisy i inspirację ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lbuster

Dzięki @S&A, podrzucam link, gdzie jest wysyp tych ładowarek, bo wbrew pozorom  nie tak łatwo znaleźć hasło je wyszukujące.

10 godzin temu, czyś napisał:

Przy takim montażu, że gniazda masz pod oknem i są one dostępne od góry, to nakładki lepiej niech będą.

Dokładnie, oczywiście mam nadzieję, że nie zdarzy się sytuacja, że przez okno będzie zacinać deszcz, jednak lepiej dmuchać na zimne. Dodatkowo na stole stoją różne napitki a spożywający mogą być różnie zmęczeni, dzieciaki też mogą coś rozlać itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Boas43
Napisano (edytowane)

Czy na necie można kupić takie ładowarki ale nie do zabudowy wewnętrznej tylko tak jak kolega wcześniej zastosował - do montażu np na półce ?

Edytowane przez Boas43 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lbuster

No dobra, staram się nie podawać swoich wyborów, co by nie było jakichś podejrzeń, jednak wiem, ile czasu ja straciłem na wyszukanie odpowiedniego sprzedawcy. 

U tego sprzedawcy na tym poziomie  są i ładowarki i ta obudowa na 3 gniazda, które ja zastosowałem. Jeżeli przejdziesz poziom wyżej, to już są 44  strony elementów samochodowych, raj dla oczu :D (to chyba już jakieś zboczenie).

Oczywiście w żaden sposób nie ręczę za niego i nie jestem w żaden sposób powiązany z tym sprzedawcą :nono: Myślę, że takich sprzedawców jest więcej, ja znalazłem tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi