Skocz do zawartości

Zielonogórski Festiwal Pojazdów Turystycznych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !

Podczas mojej nieobecności rozgorzała dyskusja na temat wycieczki do winnicy .

Nie będę komentował ceny , którą ustalili właściciele winnicy i nie jest to zależne od nas .

Dla chętnych możemy zorganizować transport busem - koszt od osoby ok. 10 zł .

Wyprzedzę komentarze i dodam, że oczywiście można taniej - własnym transportem.

Zwiedzanie winnicy i Palmiarni planujemy w sobotę do południa .

 

Można przyjechać wcześniej , proszę tylko o kontakt bezpośrednio ze mną.

Tel .602 64 41 48

 

Zapraszamy również wszystkich tych ,ktorzy nie mogą się teraz zadeklarować.

Dojechać będzie można w każdej chwili , miejsca jest dużo.

 

Jutro przekażemy kolejne informacje.

 

Andrzej , dziękuję za pomoc i wsparcie podczas mojej nieobecności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Super , dzisiaj uaktualnimy listę uczestników i rozpoczniemy zapisy na wycieczkę.

Kiedy zacząłem czytać wątek lekko się przestraszylem (BartoszK) ale dalej widze ze emocje opadły. Obiecuję TopGun, że postaram się zarezerwować weekend zlotu. Może jeszcze zachece innych prykow ze szczecińskiego. W konncu to nie tak daleko. Trzymam kciuki za organizatora.

Z niecierpliwością czekamy na listę chętnych z okolic Szczecina.

Miło nam będzie Was poznać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Lubuskie... DS konczy sie przy Glogowie... Do Polmosu jest nie daleko, tylko ze w weekend nie mozna zwiedzac... grupy oprowadzaja za darmo...

 

A swoja droga to DS ma spotkania praktycznie co weekend i jezdza przez caly rok w ciekawsze miejsca.

 

Ale zeby cos wiedziec trzeba jezdzic...

 

Lub byc na forum z ktorego nie wyzuca sie uczestnikow zycia forumowego...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Lubuskie... DS konczy sie przy Glogowie... Do Polmosu jest nie daleko, tylko ze w weekend nie mozna zwiedzac... grupy oprowadzaja za darmo...

Ty zamiast przyjechać-co masz tak blisko -to wymyśliłeś  jakieś Sudety.Sudety były i będą :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bylem tydzien temu w Ochli... i nie napisze jak tam jest bo znowu zniechece uzytkownikow...

 

Wole Wielka Sowe jak i ekipa z DS i Lubuskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś u Was na tym Dolnym Śląsku ciężko wyciągnąć ludzi na zlot.Jacek ,a możne napisz ,ze będzie też wycieczka do gorzelni ,to więcej chętnych się znajdzie ? :yay: :yay: :yay:

To dla tego u Was na Śląsku taka frekwencja na spotkaniach... metody werbowania uczestników dość ciekawe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś u Was na tym Dolnym Śląsku ciężko wyciągnąć ludzi na zlot.Jacek ,a możne napisz ,ze będzie też wycieczka do gorzelni ,to więcej chętnych się znajdzie ? :yay: :yay: :yay:

Belmondo , organizuj czas sobie a nie nam . Już Ci pisałem , że doskonale sobie z tym radzimy i nie potrzebujemy spotkań od linijki z ohami i ahami . Słyszałem , że mimo tych ohów i ahów to jednak u Was kwasy się zdarzają . Zaprzeczysz ? Na filmie tego nie znajdziemy . ;)

Proponuję abyś zakończył swoje wywody z gorzelnią bo to słabe jest.

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś u Was na tym Dolnym Śląsku ciężko wyciągnąć ludzi na zlot.Jacek ,a możne napisz ,ze będzie też wycieczka do gorzelni ,to więcej chętnych się znajdzie ? :yay: :yay: :yay:

Andrzej toś teraz pojechał.

Jeździmy na spotkania też i do Was i nie zauważyłam żeby tam abstynenci sami jeździli...

Edytowane przez wersowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belmondo , organizuj czas sobie a nie nam . Już Ci pisałem , że doskonale sobie z tym radzimy i nie potrzebujemy spotkań od linijki z ohami i ahami . Słyszałem , że mimo tych ohów i ahów to jednak u Was kwasy się zdarzają . Zaprzeczysz ? Na filmie tego nie znajdziemy . ;)

Proponuję abyś zakończył swoje wywody z gorzelnią bo to słabe jest.

 

Andrzej toś teraz pojechał.

Jeździmy na spotkania też i do Was i nie zauważyłam żeby tam abstynenci sami jeździli...

Chyba się nie zrozumieliśmy.Chodziło mi o to,by kogoś znajomego z Waszego fyrtla  spotkać w tej Zielonej Górze,a o gorzelni napisałem żartobliwie,więc nie wiem z czego następny problem powstaje.Jeden woli iść na wino ,drugi na wódkę,a trzeci na piwo ,a inny na ryby -co w tym dziwnego ?

Sprawa jest prosta-komu pasuje ten przyjeżdża  .Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na szczęście podróżnicy nie marudzą i Festiwal Podróżniczy odbędzie się niezależnie od ilości chętnych kamperowiczów.

Można będzie posłuchać wiele interesujących opowieści o podróżach , m.in. o podróży dookoła świata .

 

Zapowiada się bardzo interesująco .

 

Wycieczka do winnicy oraz do Palmiarni nadal aktualna .

 

Podaję koordynaty kempingu w Ochli

N 51º54.277'

E 015º29.301'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do listy chętnych dołączyło dzisiaj 5 załóg z Wielkopolski.

 

Mamy też już 18 osób chętnych na wycieczkę do winnicy .

Czekamy na koleje osoby .

 

 

Można będzie skorzystać z dodatkowych atrakcji w pobliskim skansenie ( 1, 5 km od kempingu ) :

- w sobotę od 9.00 do 15.00 Zielony Targ -sprzedaż regionalnych produktów , pyszne sery , wędliny , ciasta, przetwory itp.

-w niedzielę od 11.00 do 16.00 -festyn Wioska Dziecięca , atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.