Skocz do zawartości

Podlesice 17 - 19 marca 2017 r.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gdyby ktoś z Was przybył w piątek do Podlesic, a mnie jeszcze nie było, ustawiajcie się jak najbliżej wiaty - tam się rozpali kominek i będziemy podgrzewać atmosferę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan mam taki, aby z domu wyruszyć około 17.00, więc mniej więcej około 18.00 powinienem być na miejscu :)

 

Jednak plan jest tylko planem i zawsze mi go może coś zepsuć :(

Edytowane przez seba222 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chodzi o wiate ten budynek po prawej stronie za recepcją? Czy może masz na myśli tą za drzewami w głębi campingu?

 

Chodzi o tą wiatę po prawej za recepcją - jak na załączonym zdjęciu!

 

PS. Garść informacji technicznych:

 

1. Kemping czynny jest w piątek od godziny 14.00

2. Meldunek i opłaty załatwiamy w sobotę o 12.00 w recepcji kempingu

3. Wszelkie pytania odnośnie płatności kierujcie do Kosiego (będzie jedynym z przyczepą "angielką")

post-17461-0-65406600-1489515076_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnie jeszcze jedna załoga z CamerTeamu, chyba to nie problem ;) ?

 

A czemu to ma być problem? Z nami jeżdżą 3 załogi z CamperTeamu - a jedna prawdopodobnie przyjedzie do Podlesic. Świat jest malutki i jeszcze się okaże, że ich znamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wpadnie jeszcze jedna załoga z CamerTeamu, chyba to nie problem ;) ?"

 

Naprawdę szkoda, że nawet w naszej rodzinie karavaningowej tworzymy podziały... Przecież bez znaczenia jest czy przyjedzie niewiadówka, czy europejska stara lub nowa przyczepa, czy może kamper! Jesteśmy jedną wspólną rodziną! Wszyscy są mile widziani niezależnie od rasy, wyznania, pochodzenia a już w szczególności sprzętu jaki posiadają i na jakim forum się udzielają! Tymbardziej, że to forum nie segreguje użytkowników... Karavaning to forma turystyki wspólna nam wszystkim, która ma integrować turystów a nie dzielić.

 

Sam zaczynałem od niewiadówki, potem przez 10 lat jeździłem używanym belgijskim beyerlandem by dojść do nowego niemieckiego fendta. To nie koniec mojej karavaningowej przygody bo o ile los da, za kilka lat planuję wymianę przyczepy na kamper. Nie widzę zatem powodu dla którego mielibyśmy się wzajemnie dzielić na lepszych czy gorszych i dla którego moja przygoda z tym forum miała by ulec zakończeniu.

 

Na marginesie wyznam Wam, że po pierwszym sezonie z nowym sprzętem odniosłem dziwne wrażenia. Niestety dało się odczuć, że zostałem zaszufladkowany do snobów a wcale tak nie jest...

 

Dlatego nie rozumiem tego pytania i apeluję do nas wszystkich byśmy sami nie stwarzali takich podziałów!

 

Pozdrowienia dla wszystkich karavaningowców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Paweł. Skoro ktoś ogłasza na forum spotkanie to nie z zamiarem szufladkowaniem kto ma przyjechać, a komu nie wolno. Zapraszamy wszystkich którzy tylko mają ochotę spędzić kilka dni poza domem w gronie innych podobnie zakręconych ludzi.

 

Edytowane przez y4recky (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę szkoda, że nawet w naszej rodzinie karavaningowej tworzymy podziały... Przecież bez znaczenia jest czy przyjedzie niewiadówka, czy europejska stara lub nowa przyczepa, czy może kamper! Jesteśmy jedną wspólną rodziną! Wszyscy są mile widziani niezależnie od rasy, wyznania, pochodzenia a już w szczególności sprzętu jaki posiadają i na jakim forum się udzielają! Tymbardziej, że to forum nie segreguje użytkowników... Karavaning to forma turystyki wspólna nam wszystkim, która ma integrować turystów a nie dzielić.

 

Paweł - rozumiem Ciebie bardzo dobrze. Niestety ludzie sami tworzą podziały, ale nie tylko tutaj, ale wszędzie. Jesteśmy różni, ale w tej różnorodności i odmienności jest coś, co nas do siebie zbliża. Prawdą jest jednak też, że między tymi różnicami występują tarcia, często bez racjonalnej przyczyny (patrz kibice np. Wisły i Cracovi). 

Z nami na różne spotkania jeżdżą ludzie z przyczepami, kamperami, namiotami a nawet tacy, co nie mają żadnego z powyższych, a mimo to wpadają na kawę lub wynajmują domki/pokoje tam, gdzie my jedziemy na kemping. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za przykład integracji (choć brak tutaj campera), niech posłuży to zdjęcie:

http://pozytywni.info/wp-content/uploads/2016/05/P1060299.jpg

Najpiękniejsze w Caravanigu - co cenię najbardziej, to serca prawdziwych Caravaningowców, które jak i drzwi ich przyczep są gościnne i szeroko otwarte w opozycji do hotelowych, zgnuśniałych turystów (czyt. snobów) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, fota z naszego wypadu do Brandysówki, wspaniałe spotkanie w gronie fantastycznych ludzi, oby jak najwięcej takich wypadów było przed nami.

A i kamper był, tylko nie widać bo przy lini skały był postawiony i zdjęcie go nie objęło (chociaż jego markizę  i kawałek kabiny widać, na samym dole zdjęcia), fotograf miał lęk wysokości i się za mało wychylił :D.

Edytowane przez y4recky (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) fotograf miał lęk wysokości i się za mało wychylił :D.

 

Tak myślałem, że pod skałą to markiza od campera, widać fotograf posiada lęk wysokości ale nie wie jeszcze, że mógł pełniejsze fotki zrobić w locie ;)

 

(...) Niestety ludzie sami tworzą podziały,(...)

Stąd mój apel, byśmy w ramach naszej pasji sami nie tworzyli podziałów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.