Skocz do zawartości

Przyczepa z łóżkiem piętrowym


Nero600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Albo samemu wybudować jak ja w Adrii i nawet by się zmieściło wówczas w 3,5t ;)

Ale to już żartem a nie serio...

To całkiem serio, najszybciej znajdzie kolega taką z piętrowym łóżkiem rozkładanym z górnej szafki, tylko taką szansę widzę do 3,5T

 

wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej koledzy mówili o piętrówkach "szafkowych", które ewentualnie można wzmocnić...

A ja (półżartem) napisałem o takiej Adrii jak moja była (DMC 850kg) i wybudowanie własnego łóżka piętrowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej koledzy mówili o piętrówkach "szafkowych", które ewentualnie można wzmocnić...

A ja (półżartem) napisałem o takiej Adrii jak moja była (DMC 850kg) i wybudowanie własnego łóżka piętrowego.

Wiem, nie cytuję wszystkich bo ciężko w telefonie się efytuje, ja zamiast budować zmieniłem domek, na niedokładnie taki jak bym chciał ale też fajny

 

wysłane z telefonu

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Ponizej wrzucam kilka modeli z piętrusami.

Możliwe, że w kilku przypadkach brakuje dodatkowych oznaczeń - tak opisane swego czasu znalazłem na różnych portalach i miały właśnie łóżka piętrowe:

 

FENDT SAPHIR 560 SKM

LMC Cello 570K

LMC Casa Familia 560 TKM

TEC Sprinter 490 P1      

TEC 490 P

TEC 520 GK

TEC Tour 490 K

Hobby 560 De Luxe Easy KMF

Hobby KMFe

Hobby excellent

Hobby 500

Adria 542 PK

Adria Adora 552 pk

LMC luxus 500

Adria unica 542 tk

Adria 502

Burstnera Ventana 550 tk

KNAUS Sudwind 500 FDK

Knaus Sudwind 500,

Knaus 550 tk

Knaus sudwind 550 QK

Hymer-Eriba Swing 535

Fend Saphir 410

Dethleffs 490 NEW LINE

Dethleffs 500 TK

Wilk s3 500

 

Dodatkowo wrzucam link do przyczep z piętrusami na OLX:

https://www.olx.pl/i2/motoryzacja/przyczepy-pojazdy-uzytkowe/kempingowe/q-Pi%C4%99trowe/?search%5Bdescription%5D=1

 

Pozdrawiam,

Maciek

Trochę leciwy sprzęt ale też ma łóżko piętrowe Home Car 482 a wiem bo taką mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznanie się z modelami jest banalnie proste.

Wchodzisz na mobile.de.

Wybierasz przyczepy i opcję łóżko piętrowe .....i nie zapomnij iść jutro do pracy :]

ps. Jacek jak sprawuje ci się Hil z przyczepą ?

:ok: Koników sporo to i daje radę zarówno z jedną jak i z drugą choż ta druga,dwuosiowa, towarowa na tych szerokich kołach daje niezły opór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz jeszcze tu: http://www.marktplaats.nl/z.html?query=stapelbed&categoryId=2924&postcode=&distance=0

Słowo klucz w holandii to 'stapelbed' oznaczające łóżko piętrowe. Używaj dodatkowych filtrów (cena, rocznik, masa). Ja tak szukałem swojej i tam też kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok: Koników sporo to i daje radę zarówno z jedną jak i z drugą choż ta druga,dwuosiowa, towarowa na tych szerokich kołach daje niezły opór. 

Miałem przymiarkę do Hila ze względu na pakę.  Nie wyszło  . Aktualnie silniczek 2,4 to żart .

Ostatecznie jest LC.

Może kiedyś...jak będę 9-mcy spędzał na turystyce a aż 3 ! w pracy. :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w Center-Campie przelotem wszedłem do niej zobaczyć wnętrze. Jasne, nie zniszczone, acz ciasne. Nie patrzyłem pod kątem zgnilizny i szczelności. Jedynie co zauważyłem to brodzik w łazience na sporej długości nie uszczelniony ze ścianami - cokolwiek to znaczy (sam jestem na etapie kupna pierwszej przyczepy ).

Aaa i jedno ogólne spostrzeżenie odnośnie Center-Campu : jak powiedziała moja żona :) nie używali nachalnie odświeżaczy powietrza, jednak każda cepka  (którą oglądaliśmy) miała stroik i świecę zapachową , która to pomimo, że nie zapalona - dawała specyficzną woń ;).

 

Pozdrawiam

rumpel

A ta Adria właśnie Ci nie pasowała? wydaje się niebo lepsza od tego TECa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.