Skocz do zawartości

Kip 44KS Sunline


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dla tego pytam.

To czy kula jest założona czy nie nie ma wpływu na twoje auto, ewentualnie może zmniejszyć uszkodzenia (w twoim pojeździe oczywiście).

 

Zawsze po strzale w tył (czy kula była czy nie) hak powinien być wymieniony, najmniej to poddany ekspertyzie RTG czy spawy są całe.

Uszkodzenie może nie mieć wpływu od ręki na zestaw ale jak jakiś spaw zacznie pękać i pęknie w końcu np. przy 70 km/h to już wesoło nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak załadujesz do wyjazdu i pojedziesz na wage to też będziesz zwracał na to uwagę. Ja moją kupiłem już z lekkim wyposażeniem. Talerze z melaminy, sztućce tez jakieś podobne, stelaż do przedsionka z włókna szklanego itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak załadujesz do wyjazdu i pojedziesz na wage to też będziesz zwracał na to uwagę. Ja moją kupiłem już z lekkim wyposażeniem. Talerze z melaminy, sztućce tez jakieś podobne, stelaż do przedsionka z włókna szklanego itp

Dlatego pytam ,bo wiadomo tu coś ,tam co i już 5kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dużą uwagę przywiązujecie do ciężaru ekwipunku jaki wkładacie do waszych budek ?,tzn macie specjalne lekki sztućce ,jakieś leżaki ,stoliki ,narzędzia i co tam kto jeszcze ma ?,

Ja tam mam wszystko poważone i z racji, że mam ograniczoną wagę zestawu to pilnuje wszystkiego. No i też ograniczam wagę gdzie się da. Lekka butla to już z 6-7 kg oszczędności, nie wożę wody w zbiorniku, kasetę zawsze opróżniam przed podróżą. Przedsionka nie używam i w ogóle nie wożę bo to z 50 kg ekstra, mam lekkie kołdry, lekkie leżaki itp itd

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam wszystko poważone i z racji, że mam ograniczoną wagę zestawu to pilnuje wszystkiego. No i też ograniczam wagę gdzie się da. Lekka butla to już z 6-7 kg oszczędności, nie wożę wody w zbiorniku, kasetę zawsze opróżniam przed podróżą. Przedsionka nie używam i w ogóle nie wożę bo to z 50 kg ekstra, mam lekkie kołdry, lekkie leżaki itp itd

Czyli można wszystko co chce wrzucić do budki ważyć dla orientacji wagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można wszystko co chce wrzucić do budki ważyć dla orientacji wagi

Nie wiem czy wszystko co chcesz. Widziałem już takich Holendrów w Chorwacji. Też wrzucili wszystko co chcieli: dwie lodówki stacjonarne, 8 krzeseł drewnianych, stół, wielki przedsionek, parasol ogrodowy i jeszcze mnóstwo innych rzeczy :-D

 

Do przyczepy ładujesz z głową a nie na umór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszystko co chcesz. Widziałem już takich Holendrów w Chorwacji. Też wrzucili wszystko co chcieli: dwie lodówki stacjonarne, 8 krzeseł drewnianych, stół, wielki przedsionek, parasol ogrodowy i jeszcze mnóstwo innych rzeczy :-D

 

Do przyczepy ładujesz z głową a nie na umór

Nie no bez przesady ,jestem raczej ascetą wyposażeniowym, nawet w aucie mam tylko to z czym auto wyjechało z fabryki, tak na szybko zwazylem sztuce dla czterech osób i wybiło 0,5kg ,latem muszę się zmierzyć ze zmianą gniazda 7na13 ,tylko tak się zastanawiam do czego są dwa stałe plusy w schematach ,jeden prosto z aku drugi przez stacyjke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady ,jestem raczej ascetą wyposażeniowym, nawet w aucie mam tylko to z czym auto wyjechało z fabryki, tak na szybko zwazylem sztuce dla czterech osób i wybiło 0,5kg ,latem muszę się zmierzyć ze zmianą gniazda 7na13 ,tylko tak się zastanawiam do czego są dwa stałe plusy w schematach ,jeden prosto z aku drugi przez stacyjke

Ile masz ładowności w przyczepie? Bo może nie masz się o co martwić zupełnie? :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś około 320kg

To czym Ty się przejmujesz :-D

 

Ja u siebie wożę maks 100 kg wliczając w to jedzenie, jakieś narzędzia, talerze, krzesła, stół, butle, trochę ubrań itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.