Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, n/w załogi nie potwierdziły u mnie ,że jest aktualne ich zamówienie na kiełbasę i nie wiem ile kg mam zamawiać :

 Proszę o potwierdzenie zamówienia u Andrzeja (belmondo) 

 

4. Szaraja - 1kg swojskiej

15. Jola i Andrzej - 2 kg kiełbasy swojskiej :slina:

21. archanioł - 1 kg swojskiej

 

 

Proszę o pilną informację w tej sprawie .Pozdrawiam :)

Oczywiście potwierdzamy 2 kg swojskiej :D

Edytowane przez Jola i Andrzej (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać,czy jako najświeższy świeżak mogę poprosić o ewentualne dopisanie do listy,o ile jeszcze gdzieś bedzie mozna sie wcisnąć,przy takiej ilości załóg...

Wiadomo że zestaw plus ludzie sztuk dwa...

Jeśli reszta tematów jeszcze otwarta to

Chleb maly 1

Kielbasa swojska 1kg

 

 

 

Poproszę o naprowadzenie w pozostalych kwestiach..

 

Meldunek piatek popołudniu..

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać,czy jako najświeższy świeżak mogę poprosić o ewentualne dopisanie do listy,o ile jeszcze gdzieś bedzie mozna sie wcisnąć,przy takiej ilości załóg...

Wiadomo że zestaw plus ludzie sztuk dwa...

Jeśli reszta tematów jeszcze otwarta to

Chleb maly 1

Kielbasa swojska 1kg

 

 

 

Poproszę o naprowadzenie w pozostalych kwestiach..

 

Meldunek piatek popołudniu..

Pzdr

O kiełbasę pisz do Andrzeja "belmondo" nie wiem czy lista nie jest już zamknięta :hmm:  ja Cie dopisze ale nie wiem

jak z realizacją, inne listy to tak jak w pierwszym poście, naklejka, wycieczka, ozonowanie lub przegląd gazowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat kiełbasy mamy już zamknięty  :yes:

Mój kolega w godzinach popołudniowych złożył stosowne zamówienie i kiełbasę odbierze w czwartek po południu.

Zamówienia nie potwierdziła mi jedynie załoga -Szaraja, więc kłopotu nie ma .Jeżeli jednak ktoś nie dojedzie -to wtedy być może kolega Sheriff ma szansę na jej spróbowanie.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej ma tam znajomości to pewnie coś załatwi :]

 

jak nie załatwi to śledzi tez nie będzie :yay::ee::yay::ee::yay::ee::yay::ee::yay::ee::yay::ee:

o wielki Cezarze, dyplomy i naklejki gotowe i spakowane

Andrzej to pytał o temat montażu u Jarobaro już największego bosa w Firmie Bracia Klaja o godzinie 16.06 w dniu dzisiejszym,więc dużo wcześniej ,niż napisaliście ten postulat.Jest to trudny temat do wykonania w warunkach kempingowych ,co nie oznacza,że nie damy rady-decyzję podejmie pracownik,który zawita do nas w sobotę lub podjedziesz Jarek do firmy Klaja  w czwartek przed wjazdem na kemping :hmm: :hmm: :hmm:

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.