Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

jedne to mało przy tej ilosci ludzi to przy wiekszej ilsc dmuchniec se zwiesi i bedze wskazywało na to ze kazdy pod wplywem i nik do domu nie pojedzie :D i bd trzeba zalatwiac urlop na zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pytam bo chcłbym sie podłaczyc do 230:) zeby w budzie wzystko działało ale jak braknie miejsca na podłaczenie to spoko mam aku nowy w pzyczepie i tez da rady :) a ogrewanie mam gazowe takze w nocy nie zaarzne

Nic Ci nie braknie, podłączysz się i sobie wszystko sprawdzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci nie braknie, podłączysz się i sobie wszystko sprawdzisz.

to supre To3653 :) my dopiero piwrwszy raz na taki zlot jedzemy i tez jeszcze nie bardzo dodkonale idze mi w ustawianu cepki :) mam  nadzieje ze przyjmecie nas cieplo i wsolnie wsyscy spedzmy piekny niezapomniany wieczór na Dzeckowicah :) teraz tak myłaem zeby natepny zlot robic w jaworznie na oinie ale tam jedyny minus taki ze nie ma dostepu do pradu . ja tam bylem kilka razy na dziko z elvic 52 i powiem ze było bardzo zajebisce mimo tego ze na dziko . Mozna nastepnym razem rozway taki wypad na sosine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz prądu to jeszcze trzeźwość, świadomość i czas potrzebny :-)

Coś tam włączy, chociażby światło na zewnątrz aby do przyczepy trafić  :]

to supre To3653 :) my dopiero piwrwszy raz na taki zlot jedzemy i tez jeszcze nie bardzo dodkonale idze mi w ustawianu cepki :) mam  nadzieje ze przyjmecie nas cieplo i wsolnie wsyscy spedzmy piekny niezapomniany wieczór na Dzeckowicah :) teraz tak myłaem zeby natepny zlot robic w jaworznie na oinie ale tam jedyny minus taki ze nie ma dostepu do pradu . ja tam bylem kilka razy na dziko z elvic 52 i powiem ze było bardzo zajebisce mimo tego ze na dziko . Mozna nastepnym razem rozway taki wypad na sosine

Dawid co nie jest zabronione jest dozwolone :ok:   :ok:    :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pójdziemy "w długą" na wieś, to mamy jak w banku :]  Tylko nie wiemy, w co się uzbroić, bo po góralsku, to sztachetami łod płota byśmy się naparzali po łbach, z lokalsami, a co idzie w ruch na pograniczu małopolski i śląska .....  :hmm:  :hmm:  :look: 

No Kajetan dadzą Ci miejscowi pogranicze :] :] :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nastepny zlot robimy w jaworznie na sosinie  tam to jest pole bardzo duze i przy tej ilosci załóg pomiescilibysmy sie spokojnie a widok tai jak z mastercard niezapomniany :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest tylu chętnych to może przyjadą panowie policjanci z całym arsenałem alkomatów i zrobi się bezpiecznie przy wyjeździe .......bo już widzę tłumy atakujące pobliskie komendy policji.

Dobra 2, 41-407 Imielin najbliższy posterunek trochę dalsze:Turystyczna 1a, 43-150 Bieruń ,Starokościelna 2, 41-400 Mysłowice :miga: :miga: :miga: :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest tylu chętnych to może przyjadą panowie policjanci z całym arsenałem alkomatów i zrobi się bezpiecznie przy wyjeździe .......bo już widzę tłumy atakujące pobliskie komendy policji.

Dobra 2, 41-407 Imielin najbliższy posterunek trochę dalsze:Turystyczna 1a, 43-150 Bieruń ,Starokościelna 2, 41-400 Mysłowice :miga: :miga: :miga: :miga:

Nie mają tylu alkomatów :-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha to krzeba bd zadzwonic na kosriat eby tam wpadl i sie przylaczylii bedze wtedy bardiej bezpieznie :D

Kolego Ty masz coś z klawiaturą nie tak?

Nie widzisz tych błędów -nie czytasz tego co wcześniej napisałeś,czy już alkomat potrzebujesz ?   :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.