Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pomocy !!! Troszeczkę mi się sprawa komplikuje i potrzebuję wynająć przyczepę kempingową na te 3 dni zlotu taką 2+3 osoby. Może ktoś ma jakieś namiary na śląsku Znalazłem coś takiego może zna ktoś tego gościa bo nie chciałbym później problemów przy oddawaniu

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-wynajem-adria-502up-wynajem-wynajme-prywatnie-CID619-IDhe9W5.html#0f1a96a04a

Stefan pracuje właśnie u siebie na ogrodzie w domu,bo przygotowuje się na mój przyjazd jak to określił  i chce ,by było ładnie ,a przyczepę potrzebuje wynająć dla znajomych ,którzy chcą zobaczyć co to jest karawaning -co oznacza ,ze swojej cepki nie sprzedał :)

Nowicjusz pyta....... czy warto tłuc się z przyczepą 250km na ten zlot? Kto w razie czego otoczy praktykantów opieką w ustawieniu cepki, zapoznaniu ludzi itp.? ;-)

Bankowo poznasz w jednym miejscu 70 załóg i teraz pytanie czy warto,to już zależy od Twoich upodobań -jeżeli nie byłeś w tych okolicach-to możesz skoczyć do Oświęcimia do muzeum ,do Tychów do browaru czy do Krakowa .Możesz też trzy dni ryby łowić,możesz też robaka zalać itd..Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie byłeś w tych okolicach-to możesz skoczyć do do Tychów do browaru czy do Krakowa .Możesz też trzy dni ryby łowić,możesz też robaka zalać itd..Pozdrawiam :)

 Do browaru jechać pewnie nie trzeba będzie, browar przyjedzie z nami wszystkimi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi-jest zapisanych 68 załóg,czyli brakuje 1 załogi do 70-ki,bo przecież ten gościu  na K...  jako 70-ty ma samolotem dolecieć tak ?

Niestety gosciu na K.. nie doleci tym razem  :oslabiony:. Rozmawialem o tym z Tomkiem, zycze wszystkim super pogody i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżeli się zmieścimy to proszę o dopisanie małego karawanu

Leon 35  2 osoby

Korba 921  2 osoby

LASZLO10 2+1

 

Tylko sie nie pogubcie, bo kawał drogi macie  :lol:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan a Ty byłeś grzeczny ?-asfalt już Ci rozwinęli ?  :ee: :ee: :ee:

 

Rozwinęli. :foch:  Ale mówili, że nic w przyrodzie samo się nie dzieje i żeby położyć u nas, to zwinęli na pewnej ulicy w Tychach. A jak zwijali, to widzieli taka przyczepę kempingową, Hobby to chyba było  :ee:  :ee:  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwinęli. :foch:  Ale mówili, że nic w przyrodzie samo się nie dzieje i żeby położyć u nas, to zwinęli na pewnej ulicy w Tychach. A jak zwijali, to widzieli taka przyczepę kempingową, Hobby to chyba było  :ee:  :ee:  :ee:

Zonk   :] :] :]

Moja przyczepka zimuje w garażu w innej miejscowości :yay: :yay: :yay:

Kajetan z tym asfaltem to żartowałem-żebyś się zaraz nie obraził ,przecież wiem ,ze go tam nie było to i zwijać nie było czego :lol: :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.