Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

Kajtek głowa do góry może się skończyć tylko na aktualizacji danych i taką mam nadzieję. Zamartwiasz się wprowadzasz nerwową atmosferę w swoim otoczeniu a może niepotrzebnie. Niektórym z nas też jest przykro jak czytamy twoje wpisy. W końcu karawaning to jedna wielka rodzina więc twój los nie jest nam obojętny - przynajmniej niektórym. Trzeba być dobrej myśli. :skromny:

 

Kajetan ,a może blisko Cię wezmą w Bielsku do "czerwonych beretów " ,to przynajmniej poskaczesz sobie ze spadochronem  za darmo ,a tak z cywila -to płacić trzeba samemu :yay:

Dobra-nie wkurzam Cię już  :nono:

Daj znać ,co ustaliłeś.Pewnie Kilek ma rację i chodzi o krótkie szkolenie.Pozdrawiam p.plutonowy  :hmm:

 

Jutro dzwonię, nie czekam do 21-ego.

 

Dam znać co i jak.

 

PS. Przepraszam, jeśli wprowadziłem nerwową atmosferę ale postawcie się na moim miejscu.....  oby wszystko się skończyło na strachu i obyśmy się razem napili na zlocie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

PS. Przepraszam, jeśli wprowadziłem nerwową atmosferę ale postawcie się na moim miejscu.....  oby wszystko się skończyło na strachu i obyśmy się razem napili na zlocie 

Kajtek źle mnie zrozumiałeś nie chodzi o nerwową atmosferę u nas ale u Ciebie i Twojej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dzwonię, nie czekam do 21-ego.

 

Dam znać co i jak.

 

PS. Przepraszam, jeśli wprowadziłem nerwową atmosferę ale postawcie się na moim miejscu.....  oby wszystko się skończyło na strachu i obyśmy się razem napili na zlocie 

 

Niezłe jaja. Pracodawcy muszę się cieszyć z takich przymusowych urlopów. Kto płaci w trakcie takie wielotygodniowego szkolenia, tak na marginesie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to jest pieczywo? jasne, ciemne, pełnoziarniste, pszenne, żytnie? Tak wiem,że dobre.

Jako normalny zwykły facet , to aż takim fachowcem nie jestem.

Powiem może tak.

To w zasadzie normalne pieczywo, zazwyczaj taki chleb większość kupuje na co dzień.

Fakt, że dobre, nie wysycha za szybko , no i Tomek zazwyczaj przywozi świeżutkie i pachnące.- prawdziwym chlebem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku,ja proszę o dwa male chlebki :] 

:ok:   :ok:   :ok:

 

Jakie to jest pieczywo? jasne, ciemne, pełnoziarniste, pszenne, żytnie? Tak wiem,że dobre.

Na pewno będzie Ci smakował :ok:

Kajtek a Ty sie nie wygłupiaj z tym wojskiem bo jesteś DJ-bobo :yay:   kto będzie prowadził wieczorek zapoznawczy :look:   :look:   :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja. Pracodawcy muszę się cieszyć z takich przymusowych urlopów. Kto płaci w trakcie takie wielotygodniowego szkolenia, tak na marginesie ?

 

Nikt. Urlop jest bezpłatny  :niewiem:  Ciekawe za to, kto w tym okresie płaci ZUS itp. i w jakiej wysokości  :nono:

 

A jeśli chodzi Ci o finansowanie samych szkoleń, to MON - czyli finalnie - my....  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kajetan...

 

Może na duża panika.

Mnie wezwali jakiś czas temu tylko po to żeby poinformować o "przydziale miejsca mobilizacji" w rezerwie...

 

I tyle.... a już się cieszyłem na taplanie w błocie....  :]

 

@TOM - dopisz nas, proszę, do listy "na kurczaczka z ciufci" na sobotę... :blagac:

Edytowane przez Dreadowscy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.