Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pomocy !!! Troszeczkę mi się sprawa komplikuje i potrzebuję wynająć przyczepę kempingową na te 3 dni zlotu taką 2+3 osoby. Może ktoś ma jakieś namiary na śląsku Znalazłem coś takiego może zna ktoś tego gościa bo nie chciałbym później problemów przy oddawaniu

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-wynajem-adria-502up-wynajem-wynajme-prywatnie-CID619-IDhe9W5.html#0f1a96a04a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitania,konkursy,zabawy,gra w siatkówkę,odgrzybianie,ozonowanie,przegląd instalacji,kupno części ,jazda na rowerze,wędkowanie ,spacery,zwiedzanie,wycieczka do zamku ,tańce,balanga,pożegnania-to się zastanawiam czy jeszcze nie skołować gastrologa i ginekologa ,żeby był full serwis  :hmm: :hmm: :hmm:

Starczy nam czasu  ,czy przedłużamy ten zlot ?   :ee: :ee: :ee:

Tak zapytałem,by się temat kręcił :)

Nam to chyba psychiatra najbardziej potrzebny :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look::] :] :] :] :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam to chyba psychiatra najbardziej potrzebny :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look::] :] :] :] :]

Fruziątko, troszkę  " rozweselacza " i psychiatra będzie zbędny  :hej:  :hej:  :hej:  :hej:

Wątroby Wam nie wytrzymają....  :ee:

 Zaprawione w boju wątroby wytrzymają jeszcze nie jeden

taki zlot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy !!! Troszeczkę mi się sprawa komplikuje i potrzebuję wynająć przyczepę kempingową na te 3 dni zlotu taką 2+3 osoby. Może ktoś ma jakieś namiary na śląsku Znalazłem coś takiego może zna ktoś tego gościa bo nie chciałbym później problemów przy oddawaniu

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-wynajem-adria-502up-wynajem-wynajme-prywatnie-CID619-IDhe9W5.html#0f1a96a04a

 

Pisz proszę na PW- mam takie dwie Hobbitki do wypożyczenia...

http://forum.karawaning.pl/topic/8731-lista-członków-hobby-club/?p=481519

Nowicjusz pyta....... czy warto tłuc się z przyczepą 250km na ten zlot? Kto w razie czego otoczy praktykantów opieką w ustawieniu cepki, zapoznaniu ludzi itp.? ;-)

 

Dla Cezara :winner:  i całej braci karawaningowej- 2 razy więcej km warto!!!

Postawisz stado :piwo:  :piwo:   :piwo: a zobaczysz jak cepka się sama ustawi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybywaj, spotkanie jest małe takie kameralne tak więc będzie fajnie  :yay:   :yay:   :yay:

Zaledwie parę zestawów z czego w sumie same dziadki z małymi pieskami :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżeli się zmieścimy to proszę o dopisanie małego karawanu

Leon 35  2 osoby

Korba 921  2 osoby

LASZLO10 2+1

i oczywiście po jednej małej naklejce zlotowej na ekipę jeżeli jeszcze da się zamówić   :yay:  :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mamy 70 zapisanych załóg na to małe kameralne spotkanie :]   teren jest duży tak więc się zmieścimy, ja w przyszłym tygodni będę rozmawiał

jeszcze z właścicielami pola co do spraw organizacyjnych, ustawianie przyczep, podłączenia do prądu czy inne sprawy.

Wszystko napiszę w odpowiednim czasie. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy !!! Troszeczkę mi się sprawa komplikuje i potrzebuję wynająć przyczepę kempingową na te 3 dni zlotu taką 2+3 osoby. Może ktoś ma jakieś namiary na śląsku Znalazłem coś takiego może zna ktoś tego gościa bo nie chciałbym później problemów przy oddawaniu

: https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-wynajem-adria-502up-wynajem-wynajme-prywatnie-CID619-IDhe9W5.html#0f1a96a04a

Jeszcze masz Klaje w Bieruniu. Że mają być na spotkaniu to problemów nie będzie a nawet i może niższą cenę dadzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.