Skocz do zawartości

Sylwester 2016/2017 "Czarny Groń", Rzyki kołoAndrychowa


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po rozmowie z bardzo sympatyczna panią z Recepcji. Wszystko jest oczywiście aktualne, potwierdziłem, ze naszej strony też :)

 

Podobno w dolinie cały czas leży śnieg   :look:  Oczywiście nasz plac będzie odśnieżony i oczyszczony. Zadaszenie z miejscem pod ognisko zarezerwowane, do naszej, wyłącznej dyspozycji. Pod koniec tygodnia Pani zobowiązała się do wpisania na Forum info odnośnie cen pakietów narciarsko - basenowych  :bzik: Wszystko jest zatem pod kontrolą . Oby tylko pogoda nie spłatała jakiegoś figla  :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich,
 

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej z Panem Kajetanem, przesyłam poniżej informacje dotyczące Sylwestra karawaningowego na terenie Kompleksu Czarny Groń:

-plac z przyłączem do prądu, wysypany szutrem nad rzeką (potwierdzony dostęp do wody-rzeka) – piątek – niedziala (30.12-01.01)
-cena za pobyt, dla jednego zestawu: 100 zł  w terminie: piątek-niedziela  
-miejsce na ognisko – w terminie: 31.12-01.01 – wynajem samego miejsca: 100,00 zł ; wynajem miejsca wraz z przygotowaniem ogniska (drewno, patyki, rozpalenie ogniska): 300,00 zł

-stok narciarski – bilety dostępne do nabycia w kasie SKI CENTRUM CZARNY GROŃ (z 20% rabatem cenowym) – przesyłam link do cennika karnetów: http://www.czarnygron.pl/stacja-narciarska/informacje/cennik
(tutaj będziemy potrzebować listę uczestników wraz z imieniem oraz nazwiskiem każdego z uczestników + wiek dzieci w celu nadania rabatu)

-SPA (baseny i sauny) - czynne codziennie w godzinach: 7:00-23:00 – możliwość skorzystania z 50% rabatem cenowym (bilety dostępne do nabycia w recepcji SPA); przesyłam link do cennika: http://www.czarnygron.pl/spa/hotelowy-basen-i-sauny

-płatności za wynajem placu, miejsca pod ognisko będą regulowane w recepcji Hotelu Czarny Groń w dniu przyjazdu
 

Będę wdzięczna o potwierdzenie mailowe wraz z przesłaną listą uczestników oraz informacją ile zestawów kamperów/przyczep będzie zlokalizowanych na placu:
k.krupczak@czarnygron.pl. Dodatkowo poproszę o potwierdzenie, czy miejsce pod ognisko ma być udostępnione podczas całego pobytu, czy tylko w terminie: 31.12-01.01.
 

Pozdrawiam serdecznie!  :)

Katarzyna Krupczak
Dział Sprzedaży
k.krupczak@czarnygron.pl
+48 507 089 491
+48 33 506 5105

Edytowane przez Kompleks Czarny Groń (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wyjazd na sylwestra stoi pod wielkim znakiem zapytania  :oslabiony:  Jak się nic nie zmieni to nie przyjedziemy. :'(

 

To może w takim razie, zadam pytanie, czy lista chętnych jest nadal aktualna ?? 

 

U mnie trochę się komplikuje rodzinnie ale nadal, na dzień dzisiejszy jestem na liście. Myślę, że wszystko wyjaśni się przez Święta. Niemniej, niezależnie od rozwoju sytuacji, zobowiązuję się dociągnąć organizację do końca - jeśli jest dla kogo  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może w takim razie, zadam pytanie, czy lista chętnych jest nadal aktualna ?? 

 

U mnie trochę się komplikuje rodzinnie ale nadal, na dzień dzisiejszy jestem na liście. Myślę, że wszystko wyjaśni się przez Święta. Niemniej, niezależnie od rozwoju sytuacji, zobowiązuję się dociągnąć organizację do końca - jeśli jest dla kogo  :hmm:

Panie Kajetanie będę wdzięczna, aby pozostał Pan ze mną w kontakcie. Jak tylko reszta uczestników potwierdzi wyjazd poproszę o kontakt.

Pozdrawiam,

Katarzyna Krupczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taki troszkę rozdarty - czy przyjechać tu czy na Polanę... a jeszcze może się okazać że będę w sobotę w pracy... :(

 

Jak widać, trzeba by się określić, bo ośrodek też chce zawczasu wiedzieć, co się będzie działo  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się nie wybieramy , ale jeśli wtrącę dwa grosze to może mnie nikt z forum nie wyrzuci :]

Takie  warunki i cenę za cały weekend jak Kajetan uzgodnił to dla samego szacunku za trud i poświęcenie należałoby przyjechać .

Czarny Groń to perełka Małopolski nie odkryta jeszcze przez karawaningowców i zapewne to pierwsze spotkanie z przyczepami .

Aby zbierać polny najpierw trzeba zasiać :hmm:

Myślę , że jeśli sylwester wypali i zrobimy ( celowo piszę jako ogólnie karawaningowcy ) dobre wrażenie to nie tylko  latem będzie mógł każdy się cieszyć z przychylności ośrodka :serce: ale także zimą na wspaniale przygotowanych stokach :yay:

Więc Darek nie kombinuj i zapinaj przyczepkę , oraz wszyscy chętni przybywajcie powitać nowy rok :skromny:

Misio jako specjalista od wyciągania niezawodnym Quattro będzie czuwał nad wami :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się nie wybieramy , ale jeśli wtrącę dwa grosze to może mnie nikt z forum nie wyrzuci :]

Takie  warunki i cenę za cały weekend jak Kajetan uzgodnił to dla samego szacunku za trud i poświęcenie należałoby przyjechać .

Czarny Groń to perełka Małopolski nie odkryta jeszcze przez karawaningowców i zapewne to pierwsze spotkanie z przyczepami .

Aby zbierać polny najpierw trzeba zasiać :hmm:

Myślę , że jeśli sylwester wypali i zrobimy ( celowo piszę jako ogólnie karawaningowcy ) dobre wrażenie to nie tylko  latem będzie mógł każdy się cieszyć z przychylności ośrodka :serce: ale także zimą na wspaniale przygotowanych stokach :yay::przytul:

Więc Darek nie kombinuj i zapinaj przyczepkę , oraz wszyscy chętni przybywajcie powitać nowy rok :skromny:

Misio jako specjalista od wyciągania niezawodnym Quattro będzie czuwał nad wami 

 

 

Trafko.

 

Dziękuje za dobre słowo  :blagac:  :blagac:  :blagac:

 

 

Czarny Groń to perełka Małopolski nie odkryta jeszcze przez karawaningowców i zapewne to pierwsze spotkanie z przyczepami .

Aby zbierać polny najpierw trzeba zasiać :hmm:

Myślę , że jeśli sylwester wypali i zrobimy ( celowo piszę jako ogólnie karawaningowcy ) dobre wrażenie to nie tylko  latem będzie mógł każdy się cieszyć z przychylności ośrodka :serce:

 

Święte słowa  :nono:  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba Sylwestry zorganizowane w bardzo bliskim sąsiedztwie.

Dylemat był...jednak wybraliśmy Polanę Sosny, a przeważyły sanitariaty oraz zrzutnia na nieczystości, które są na Polanie.

Lubię Niedzicę i to pole ale wybrał bym się chętnie gdzieś indziej (byłem tam już naście razy), jednak nie wyobrażam sobie przez 4 dni nie mieć możliwości zrzutu nieczystości i dostępu do normalnego prysznica.

A przy 5 osobowej załodze jak wiecie kaseta "rośnie" w oczach.

 

Proszę tego nie brać do siebie, szczególnie Ty Kajetanie bo wiem że trzeba nieco poświęcić aby takie spotkanie zorganizować i nadzorować.

Mam nadzieje,  że nasze i Wasze petardy będziemy widzieć nawzajem :)

Edytowane przez blumore (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko  :bravo: . Miejsce jest super (patrząc z mojej perspektywy,  bardzo bym chciał żeby się przekształciło w zimową miejscówkę dla karawaningu.) 

Ja żeby przyjechać muszę wręcz przeciwnie, - zacząć kombinować...... Myślę że da sie zrobić -dajcie mi jeszcze chwilę :)

 

Trzeba trochę pomyśleć nad przygotowaniem, ile załóg będzie ? czy się przebieramy w noc sylwestrową (może jakiś motyw przewodni), jaki jadłospis, gotujemy coś wspólnie czy każdy przywozi co ma, pełen spontan ?. Macie jakieś pomysły na spędzenie w sposób "ciekawy" tej nocy ? (może zorganizujemy nocny sylwestrowy maraton biegowy z przeszkodami ?) Zachęcam wszystkich do zaangażowania się, z mojej obserwacji wynika że im więcej osób się angażuje to dla spotkania lepiej :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 czy się przebieramy w noc sylwestrową (może jakiś motyw przewodni), 

 

Taaa. Kto założy więcej kurtek puchowych :]  :] 

 

 

, jaki jadłospis, gotujemy coś wspólnie czy każdy przywozi co ma, pełen spontan ?

 

Jestem za wspólnym gotowaniem w jakimś garze. To zawsze pomaga w integracji  :ok:

 

 

. Macie jakieś pomysły na spędzenie w sposób "ciekawy" tej nocy ? (może zorganizujemy nocny sylwestrowy maraton biegowy z przeszkodami ?) 

 

Jakby co, to jest organizowany sylwester na stoku i w knajpie na stoku. Chyba dla wszystkich  :hmm: To tez jakaś alternatywa  :hmm:

 

http://www.czarnygron.pl/wydarzenia/sylwester-na-stoku-2016-all-1443

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możecie przypomnieć jak tu z dostępem do sanitariatów i prysznica?

 

Tu, jesteś zdany na własne zaplecze  :]  Z prysznica oczywiście możesz skorzystać, przy okazji moczenia tyłka, w spa  :]  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.