Skocz do zawartości

Przyczepa dla 3 osobowej rodziny za ok 20 tyś


Smolik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem tu nowy ale widzę ze chętnie pomagacie po długich rozważaniach zdecydowaliśmy z żoną kupić przyczepę. Jest nas troje syn ma 5 lat planujemy wydać około 20 tys nasz holownik to skoda octavia może coś doradzicie ;)

Edytowane przez Smolik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem tu nowy ale widzę ze chętnie pomagacie po długich rozważaniach zdecydowaliśmy z żoną kupić przyczepę. Jest nas troje syn ma 5 lat planujemy wydać około 20 tys nasz holownik to skoda octavia może coś doradzicie ;)

 

napisz coś więcej - jak chcesz używać przyczepy, czego oczekujesz , bo 2+1 to równie dobra może być niewiadówka jak i sześciometrowy klocek na dwóch osiach 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo na pewno nie pociągną  skodą przyczepy na dwóch osiach.

A już tak bardziej na poważnie to nie za bardzo rozumiem co mielibyśmy Ci tu doradzić.

Na pewno musicie poszukać sobie przyczepy z dwiema sypialniami. Salonki raczej bym nie polecał.

Natomiast niestety przyczepy podobającej się Wam raczej tu nie szukamy.

Znajdź coś co Ci w miarę odpowiada , na co byłbyś prawie zdecydowany.

Zapodaj linka, to wtedy podyskutujemy.

No a jak już będziesz chciał jechać i kupić, to popatrz na temat o pomocy kupującym. Może akurat

ktoś jest z Twojej okolicy i podjedzie z Tobą a może ktoś ma takową przyczepę  pod nosem i jak poprosisz to

Ci ją obejrzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z przyczepą chcemy się przemieszczać 2-3 dni w jednym miejscu i dalej raczej po kempingach zarówno w Polsce jak i za granicą. Oglądałem hobby 560 i wiem już ze to zbyt duże wiec może coś jak 460. żona na pewno nie chce salonki dwie sypialnie było by super piętrowe łóżko tez odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj coś w stylu LMC 475 RD - mu jesteśmy obecnie w poszukiwaniu takiej - nasz synek ma 6 lat, wedle naszego doswiadczenia taki układ jest optymalny.

 

tutaj masz przykładową - http://www.dba.dk/velholdt-lmc-campingvogn-m/id-1025252671/billeder/3/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "konciku" kupującego masz super ptysia za 18 tyś. KNAUS

Jak chcesz sie często przemieszczać i jest Was tylko trójka to szukaj małej budy, zwłaszcza wąskiej (210).

Ja bym to na pewno to roważył...

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Z góry dziękuje wszystkim za pomoc klika wyjaśnień nas jest 3 a z przyczepy będzie korzystać rownież szwagierka podoba na sie taki układ jak niżej co wy na to :

 

 

http://allegro.pl/przyczepa-hobby-495-pietrowe-lozka-markiza-namiot-i6468362400.html

3ka dzieci , octavia i piętrowe łóżka odpadają.

Same wzajemne wykluczenia.

Rozumiem ,że to "debiut" ?

 

Tak to nasz debiut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Z góry dziękuje wszystkim za pomoc klika wyjaśnień nas jest 3 a z przyczepy będzie korzystać rownież szwagierka podoba na sie taki układ jak niżej co wy na to :

 

 

 

dziwny i niepraktyczny układ - piętrus dla dzieci powinien być oddzielnie (zamykany) a nie jak tutaj salon zamykany 

dla trójki to zdecydowanie za duża buda , raczej na 5 osób 

do tego coś za lekka jak na ten gabaryt 

 

co do felerów to niech inni wytropią coś , bo oferta od handlarza nikomu nieznanego 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lozka pietrowe na 150-160cm - boczne rozkladane na max 170 - dorosly sie nie wyspi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

cicho siedź :nono:  , mi się podoba i układ dokładnie dla mnie  :skromny:

jak tylko moja się sprzeda to lecę do bielska po tamtą  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem w podobnym układzie burstnera w czechowicach 1998 za 18 000.

Czysta sucha dla mnie ciut za droga była . Jak was interesuje wyśle linka na priv . Żeby nie było że komuś reklamę robię.

Jak ktoś zainteresowany piszcie na priv jestem tydzień po oględzinach tej budki także wszystko opisze dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.