Skocz do zawartości

Jesień z Malwiną 23-25.09.2016 kemping Dolina Vrbno


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja tyż mam urlop☺

Rano jeszcze mięso kupie i może po12 wyjedziemy. Skrzynkę z pustymi butelkami jeszcze po langoszach musimy ze sobą zabrać.

Juz nie mogę doczekać się szegedynskiego, tylko śmietanę weźcie :)

Tego naszego gulaszu w bolkowie tyle sie objedlismy, że już patrzeć na niego nie mogę.

 

AngryAnia będziecie chyba pierwsi, Za zagrzejcie nam dobra miejscowke;)

Edytowane przez wersowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AngryAnia będziecie chyba pierwsi, 

 

Znowu pierwsi  :pad:  Rozeznajcie chociaż ceny w barze  :piwo:

 

 

Tego naszego gulaszu w bolkowie tyle sie objedlismy, że już patrzeć na niego nie mogę.

 

Zawsze możemy zastosować jeszcze inny przepis. Gosia pewnie ma coś w zapasie  :hmm:

, tylko śmietanę weźcie :)

 

Gosia mówi, że nie ma !!!! Jak możesz to kup jutro rano  :blagac:  :blagac:  :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu pierwsi  :pad:  Rozeznajcie chociaż ceny w barze  :piwo:

 

 

 

 

Zawsze możemy zastosować jeszcze inny przepis. Gosia pewnie ma coś w zapasie  :hmm:

Ania pilnuj Andrzeja żeby nie wypił nam wszystkiego z baru; )

 

Gulasz i tak muszę robić, Krzyskowi chyba nigdy się nie przeje. Do tego Kielek juz obiecał nalesniki za kociolek, także nie odpuszczę. W bagażniku juz prawie wszystko kupione czeka na jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlopy?!?!? chyba żarty :foch: ja o 12 20 dopiero dzieciaczki zaczynam rozwozić po zajęciach do domków schodzi około 1,5 godzinki, dojazd do domku, zaparkowanie gimbusa, wyjazd zestawem z posesji, spakowanie rodzinki, i może 15 00 wyjadę    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejek zamówiłam 20 :P starczy dla każdego

 

Ja na spontan-wycieczka zakupy zrobię przed granicą i jadę odpocząć wiec gotować nie będę :yay: z reszta ta gotujaca połowa zostaje w domu z Tomkiem :yay:

 

Będziemy świętować wstępna akceptację mojej pracy magisterskiej :yay: :yay: :yay:

 

A co będziemy dalej robić w naszym zacnym gronie zdecyduje wspólnie w piątek. ..no może w sobotę :D

Urlopy?!?!? chyba żarty :foch: ja o 12 20 dopiero dzieciaczki zaczynam rozwozić po zajęciach do domków schodzi około 1,5 godzinki, dojazd do domku, zaparkowanie gimbusa, wyjazd zestawem z posesji, spakowanie rodzinki, i może 15 00 wyjadę

Prace trza zmienić hahahaha

 

Ale pocieszerokość Cię ja zaraz po szkole core odbieram z przyczepą i jadę prosto na camping :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z reszta ta gotujaca połowa zostaje w domu z Tomkiem :yay:

 

Czyli będziesz lecieć "na sępa"  :]

Urlopy?!?!? chyba żarty :foch: ja o 12 20 dopiero dzieciaczki zaczynam rozwozić po zajęciach do domków schodzi około 1,5 godzinki, dojazd do domku, zaparkowanie gimbusa, wyjazd zestawem z posesji, spakowanie rodzinki, i może 15 00 wyjadę    

 

No to masz odpowiedzialną robotę. Nie ma to tamto  :nono:  Kwiat naszego narodu w Twoich rękach  :hmm:  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę poinformować zainteresowane osoby że, wyjeżdżając z Vrbna, przed polem kemp. po prawej stronie jest informacja turystyczna a w niej kantor.

 

A jaki kurs? Da się żyć ? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.