Skocz do zawartości

Powakacyjne spotkanie w Osieku 9-11.09.2016


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gorące podziękowania dla organizatorów za trud i czas włożony w przygotowania :bukiet:  i obsługę  podczas integracji  :jesc:  :pub:  :piwo:  :gitara:

Dziękujemy też wszystkim przybyłym za miło spędzony czas i liczymy na OSIEK II, III......XX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie impreza cykliczna coroczna bo było super w super miejscu i z super jak zwykle ekipa

Myśle  Jarku ze to żaden problem, właśćiciel obiektu otwarty na propozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja dziękuję wszystkim za przyjęcie, super spotkanie.

Tak jak piszesz Michał właściciel campingu jest otwarty, więc jak najbardziej jestem za cyklicznymi spotkaniami w Osieku.

Za jakiś czas zacznie się dyskusja na temat XXI /wiosennego /zlotu karawaning pl. Myślę, że to super miejscówka na to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za jakiś czas zacznie się dyskusja na temat XXI /wiosennego /zlotu karawaning pl. Myślę, że to super miejscówka na to spotkanie.

 

Śmiem twierdzić, że to zbyt mały kemping. Na ogólnopolskich zlotach bywa ok 100 załóg, stalibyśmy jak śledzie w puszce, a spóźnialscy chyba na parkingu  :]

Oczywiście, jak sie popieści, to się wszystko zmieści  :] tylko, czy o taki spędzenie czasu tu chodzi  :hmm:

 

Nie mówiąc już o tym, że sanitariaty to już na pewno nie ogarną takiego naporu, o poranku  :bzik:  :-]

 

Był tam już co prawda zlot z PZM-tu ale własnie pani z obsługi myjaków opowiadała nam, że to była jazda bez trzymanki  :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, że to zbyt mały kemping. Na ogólnopolskich zlotach bywa ok 100 załóg, stalibyśmy jak śledzie w puszce, a spóźnialscy chyba na parkingu  :]

Oczywiście, jak sie popieści, to się wszystko zmieści  :] tylko, czy o taki spędzenie czasu tu chodzi  :hmm:

 

Nie mówiąc już o tym, że sanitariaty to już na pewno nie ogarną takiego naporu, o poranku  :bzik:  :-]

 

Był tam już co prawda zlot z PZM-tu ale własnie pani z obsługi myjaków opowiadała nam, że to była jazda bez trzymanki  :niewiem:

Na ostatnim zlocie było ponad 70 załóg, wcześniej chyba 50, fakt zdarzają się bardziej liczne.

Ciekawe ile w Molo jest miejsc, by nie było jak w puszce. W tej głównej części parcele jest ponad 45, w tej nowej nie wiem. Co do sanitariatów to myślę, że w nowej części również jakieś powstaną.

Inna sprawa, że czasami przy organizacji zlotu jest zakładana maksymalna ilość załóg, powstają listy rezerwowe, no ale może przy ogólnopolskich takich praktyk sie nie stosuje, świeży to jestem :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim zlocie było ponad 70 załóg, wcześniej chyba 50, fakt zdarzają się bardziej liczne.

Ciekawe ile w Molo jest miejsc, by nie było jak w puszce. W tej głównej części parcele jest ponad 45, w tej nowej nie wiem. Co do sanitariatów to myślę, że w nowej części również jakieś powstaną.

Inna sprawa, że czasami przy organizacji zlotu jest zakładana maksymalna ilość załóg, powstają listy rezerwowe, no ale może przy ogólnopolskich takich praktyk sie nie stosuje, świeży to jestem :oslabiony:

Rozmawiałem z właśćićielem po zlocie.Ma budowac sanitariat na polance

na wieksz imprezy jes otwierane pole za ubikaciami 

 

w Osieku szykuje sie fajna ipreza 

Ogólnopolski Zlot Caravaningowy - Grzybobranie - Osiek 2016
 
07.10.2016 do 09.10.2016
 
Załogi nie żeszone  z pzm mile widziane, z tego co wiem pare załóg z naszego forum bedzie 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z właśćićielem po zlocie.Ma budowac sanitariat na polance

na wieksz imprezy jes otwierane pole za ubikaciami.

 

w Osieku szykuje sie fajna ipreza Ogólnopolski Zlot Caravaningowy - Grzybobranie - Osiek 2016

 

07.10.2016 do 09.10.2016

http://www.pzm.pl/kalendarz/pt-07102016-0000/caravaning/ogolnopolski-zlot-caravaningowy-grzybobranie-osiek-2016

 

Załogi nie żeszone z pzm mile widziane, z tego co wiem pare załóg z naszego forum bedzie

Ja będę napewno Edytowane przez aniaruda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.