Skocz do zawartości

Proszę o pomoc i rady


Paweł R

Rekomendowane odpowiedzi

Po kolejnym tygodniu googlowania, czytania forum itd. (okazuje się, że renówki mają magiczną pozycję F3 w DR co pozwala mi ciągnąć maksymalnie 790kg, a nie 1100kg).

 

Zdecydowałem się na zakup n126 do remontu wnętrza z rocznika ~1985-1990 koniecznie z hamulcem. Taka przyczepa nie zabije mojego auta i podróż nie będzie męczarnią, a jest duży wybór ;) W środku nie oczekuje niczego, cena do ok 2500zł, super jeśli będzie przedsionek, jeśli nie to dokupię osobno.

Jeśli ktoś ma namiary na taką przyczepę to poproszę, może być do 200km od Bytomia. Jutro pojeżdżę po tych z najbliższej okolicy :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oczywiście, że możesz ciągnąć maksymalnie 1100 kg. F3 to tylko maksymalna waga całego zestawu. Czyli jak nie napakujesz auta na full to możesz ciągnąć cięższa przyczepę

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że możesz ciągnąć maksymalnie 1100 kg. F3 to tylko maksymalna waga całego zestawu. Czyli jak nie napakujesz auta na full to możesz ciągnąć cięższa przyczepę

wiem wiem

 

Auto będzie zapakowane, do tego mam LPG gdzie zbiornik swoje waży+hak który też waży, przedsionek który też waży no i butla... przekroczę jak nic :miga: 

 

Stawać mam zamiar na dziko. Nie chcę mieć problemów z przyczepą którą nie da się ruszyć z np. małego błota. Przyczepa będzie stała u teściów gdzie jest bardzo stromy wjazd na drogę, przyczepą towarową z ładunkiem jest problem wyjechać jak jest mokro, wczoraj tam byłem i uświadomiłem sobie, że taką ~800kg chyba nie wyjadę. Musi być coś bliżej 600kg. Taka mała dla małych dzieci i nas wystarczy, a jak dzieci podrosną to i pewnie holownik będzie inny to się kupi większą budkę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz Thalie. To ja bym nawet niczego innego nie rozważał. Szukaj porządnej Niewiadki. One mają swój urok :-)

Dokładnie jak kolega pisze - szukaj sprzętu w dobrym stanie z Niewiadowa bo jest to sprawdzone bo i tak do tego holownika o coś bardziej sensownego ciężko. Myślę, że da sporo radości a jak zmienisz auto na większe to i nowa budka przyjdzie z czasem zadowolenia pewnie więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem nieźle i jeszcze trochę dodatków jest. Cena jest nawet dobra jeśli wszystko jest ok. Doposażenie przyczepy też troszkę kosztuje. Wiem z autopsji :) Moim zdaniem warto jak najszybciej ją obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.