Skocz do zawartości

Proszę o pomoc i rady


Paweł R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Uuuu czyżby to były klapki :hmm:

Mi to wygląda na Renault Megane Classic z okolic 1999 roku :-) Chyba, że to są te wasze słynne klapki w waszej nomenklaturze ale wydaje mi się, że chyba nie ;-)

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megane classic 1.6 90km 1997.12 w najbogatszej wersji, wtedy (10lat temu) nie miałem pojęcia o mechanice, pojechałem po pierwsze auto ze 'specem' z rodziny,

mówił że igła - okazało się, że to rozbitek z Francji po dachowaniu :blagac:

 

Ale... dzięki temu rozbitkowi poznałem najdrobniejsze części, praktycznie wszystko musiałem zdemontować i zamontować ponownie :skromny:

Jeśli chodzi o kupowanie auta używanego to raczej nic się przede mną nie ukryje, ale przyczepy nigdy nie kupowałem.

Edytowane przez Paweł R (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czymś takim właśnie myślę, tylko w mojej thalii są stosunkowo słabe hamulce, z tego co wiem to bębny/tarcze są żywcem wzięte z mniejszego clio :oslabiony:

Pierwsze co to chyba  cały układ hamulcowy musiałbym wymienić na nówkę żeby to w miarę bezpieczne było ;)

 

Ponad 800km w dwie strony mam do Ostrołęki, bo tam jest przyczepa?

Wolałbym tak do max. 200km (400km w dwie strony) oglądać przyczepy od Tarnowskich Gór.

Wiadomo, że raczej pierwszej nie kupię ;) W grę wchodzi jeszcze wyprawa po Polsce i obejrzenie kilku/nastu przyczep :hmm:

Poproś może kogoś z forumowiczów z tego rejonu, o oględziny wstępne,

bo sprzęt chyba wart uwagi, co do Twoich typowań.

jeśli jesteś nastawiony faktycznie na kupno, to musisz przyjąć że parę tys. km trzeba będzie przejechać.

Ja zanim kupiłem, to przejechałem tak ok 4 tys. km,

ale to też było potrzebne :)

Pozdrawiam i Powodzenia

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawiony jestem na 100% na kupno, ale chwilowo muszę sprawy finansowe dograć, bo wyskoczyło kilka sporych nie przewidzianych wydatków. Jak będę mieć gotówkę w ręku to zacznę działać  :yes:

 

Z pracy jeżdżę w trasy, takie po 1000km jednorazowo, w tym tygodniu zrobiłem już z 3000km, uwielbiam jeździć, ale szczerze to człowiek już by odpoczął od takich wyjazdów :oslabiony: Może prywatnym w delegację będę nie długo jechał w okolice Bolesławca, Leszna, Polkowic, Wrocławia i przy okazji coś obejrzę trochę dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co  powiecie o tej:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-campingowa-dethleffs-CID5-IDgzk0z.html

 

byłem widziałem, sucha nie śmierdzi, potrzeba dużo małych poprawek - zniszczona część uszczelek, z zewnątrz drobne wgnioty, brak jednego z włazów na dach/okna dachowego (jest prowizorycznie położona blacha nic nie cieknie, ale będzie trzeba dorobić zamknięcie), koła z oponami do wymiany

brak aku. , jest przedsionek, ale podobno jakiś mniejszy zimowy

 

w dowodzie mnie zdziwiła DMC 900kg, masa własna: 900 kg, masa całkowita 900kg ? to tak ma być :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ewidentnie jest coś pochrzanione w papierach. Nie może być dmc równe masie własnej. Na tabliczkę znamionową patrzyłeś ?

 

jest dwa razy coś po niemiecku napisane i przy obu 900kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.